Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136137138139140>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 16:27
jedna grančica penjačice na ulazu

i jedna coralice

poruka uređena:31.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 16:34
klematis cardinal rouqe i ruža puzačica - moja Nihica

kozja_krv__kozokrvina___lonicera_japonica

poruka uređena:31.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 14:29

Lijepo je gledati tvoje šarenilo sad kad je vani snijeg   Smile.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 19:30
Imaš pravo Anastazija... vidi se šta mi cvjetoljupci volimo... šarenilo , a toga nama baš fali sad kada je vani sve bijelo, bijelo...
ovo nije ( još) u mome dvorištu, to sam uslikala kod susjede... biljka bez imena, pa možda netko identificira...

poruka uređena: 31.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 19:43
Ova ružica je borac... mislim da je posađena 2010 ili 2011 i ja sam mislila da je nestala i kada se pojavila ja sam ostala paf...uglavnom otkako je ograda postavljena tu sam sadila penjačice...neke opstale neke propale, ali ovaj borac se izborio za svoje mjesto uz ogradu
mala je, ali tu je... tek da mi pokaže da nije otpisana
ova je slična, ali ipak manje naranđasta, boje lososa, kupljena poslije, barem godinu kasnije, kada sam mislila da je prva uginula
penjacica__super_star_

poruka uređena:31.01.2014
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 19:55
Rožac (Cerastium)

posebno su mi lijepi njegovi pustenasti srebrnosivi listovi

a ovo je izgleda još jedan borac ili "doseljenik", neznam... tu su mi bili posađeni rododendroni i gaulterija, a s obzirom da ne liči niti na jedno ni na drugo, ostaje veliki ... mora na identifikaciju

poruka uređena:31.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 19:58
Graničica - Hemerocallis
poklon od naše drage mali kaktus
poruka uređena:31.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 20:08
Ima kod tebe puno toga lijepog... osobito mi se sviđa što uz slike (iako bi bilo ljepše da su veće) napišeš i imena biljaka. To meni kao neznalici jako dobro dođe pa se nadam da ću nešto i naučiti... često u vrtovima vidim nešto što mi se jako sviđa, a iznad glave veliki Question ! LOL
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 20:32
Setala sam tvojim vrtekom i divila se tvojem cvijecu !
Rado mislim na tebe , od tebe sam dobila moje prve "zive" flancice ,
ako se sjecas one lijepe potocnice i plavo-ljubicasti pakujac .      
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 21:24
Desert rose
hvala ti na posjeti i pohvalama http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif
slike su male jer Ptičica daje samo takvu opciju, ali treba kliknuti na sliku pa se otvori ipak malo veća slika... krenula sam stavljati slike u moju galeriju na CIF-u, ali ove ne mogu popraviti, jer u poruci više nema funkcije : Edit
Nazive pišem koje znam
Dobra vilo i ja mislim na tebe, a spominjali smo te na našoj kavici... nadam se da češ uskoro doći doma pa da ćemo se i vidjeti i tebi http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 15:40
Evo drage moje i dragi moji, s obzirom da ste mi jamrali(prigovarali) zbog malih slika, a pošto je jedan od jamrača bio i admin u dogovoru sa njim ja sam se potrudila zamjeniti male slike sa adekvatnima za forum , a zbog novih članova ( desert rose) i dopuniti sa nazivima.
Uživajte
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 19:00

Rekli bi Zagorci, sad se mam druga slika kaže. Ljepše mi je gledati kad su slike malo veće, pogotovo kad imaš dva para oči.
Zahvaljujući tvojim slikama, mislim da sam identificirala i svoj cvijet, rožac, Baš ti hvala.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 20:38
Carol imaš pravo, mam se druga slika kaže
Drago mi je da si i ti u mojem vrtu nešto naučila, ja sam u tvome jako puno...
o ovoj ruži smo razgovarale na kavici, to je moja Nihica i rašomon oko nje - isprepletena sa klematisom rouge cardinal

pa malo dalje, tu je sa neimenovanim klematisom i klematisom multi blue

i jedna njena grančica

Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 22:07
Drago mi je da je tema živnula, ružice su prekrasne smile113
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 17:48
Hvala Nisa, ne zovu se ruže uzalud kraljicama vrta
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 20:00
...draga Katica baš mi je drago što si aktivirala temu i uljepšala ove dane fotkama tvojeg divnog cvijeća a naročito onog o kojem smo klafrali na kavi...snježne slike su ti lijepe a i dobro se vidi kak ima puno više snijega nego kod nas...pusaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 21:47

...i meni je drago da si stavila ove prekrasne boje.Već nam svima fali proljeće Ermm

VG
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 22:00
drago mi je kat.rea da si opet s nama.
radujem se proljeću u tvom vrtu, prekrasnim ružama i svim drugim lijepim biljkama.Heart
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 01:12
Oooo, kad dođem po ljetu u Ivanić, očekujem banana split u hladovini mirisnih ruža. E to će biti uživancija Wink
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 21:07
Neznad od kuda početi, e onda je bolje ne počinjati nego samo šutiti i uživati, eto ja šutim i uživam gledajući cvjetnu ljepotusmile141
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136137138139140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.