Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali bilogorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali bilogorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136137138139140 165>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 14:15
bokić Bromi, vau Nero, slatki mali pizdek, baš je premedeni...s obzirom da sam imala dva mjeseca zaostatka nisam znala da imaš novog ljubimca...mogu si samo pokušati zamisliti koliko je zaigran i razigranSmile.
Nego draga, imaš ti i cvijeća osim peseka, hehehe... lijepoga  i prelijepoga i veličanstvenoga i čarobnoga i sve, sve naj haj...uostalom to ti i vrlo dobro znaš...naravno da sam zadivljen i hibijima i alstromerijama i bugicama i ruselijama...ali moram iskazati posebno divljenje tvojoj ceropegiji...e tako nešto predivno još nisam vidjela...pa koliko je stara?
Slatkiš mi je i tvoj crveni heliantemum, niska biljkica čija ljepota ne dolazi možda toliko do izražaja pored tako moćnih ljepotica...preslatki beloperone, nisam ni znala da ima i žuta varijanta, vidjela sam ga i kod flavije, baš je zgodan...a poseban naklon ide tvojim divnim ehinaceama u koje sam se ovo ljeto baš posebno zapiknula, zaista su nevjerojatno lijepe...Bromi draga, moje iskreno divljenjeClapClapClap.
lijepi pozdrav od mene i Bele
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 14:29
kod tebe veselo i živahno, kao da se ne nalazimo na pragu kolovoza, već negdje u travnju!TongueTongueTongue
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 21:59
mislim da je sve za pohvalu ,šetnja je bila ugodna i sačuđenjem i divljenjem
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 23:47
Bila sam opet malo kod tebe i ponovo sam odusevljena ! Na prvi pogled se vidi koliko si rada i ljubavi investirala u svoj vrt ! Predivno !   smile55
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 23:51
 
Bromi vidjela sam baš mi je drago Tongue
 
 Znaš li  da više uživam u tvome dvorištu  i cvijeću nego u vlastitom  Hug  
 
 
      smile78 smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 19:58
drage moje hvala na posjeti i lijepim riječima smile79rado ste viđene gošće
retriver sara toliko si me nahvalila Embarrassed da ću se uobrazit....

Neron je na kratko bio moj ljubimac jer se desila ljubav na prvi pogled između njega i moje snahe i tako je završio kod njih ja sam samo bebisiterica po potrebi, a to radim sa užitkom...inaće Neron je Cezarov sin  prava je maza.....
ceropegijia je stara nekih šest godina, brzo raste tako da je moram povremeno prikratit puno sam je podijelila..što je više dijelim bolje raste...Thumbs%20Up
ehinacea je i mene dojmila posebno bijela ali nikako naići na nju....sijala sam nekoliko vrsta, a nikle su samo 4 sad čekam iduće ljeto da vidim kakve su


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 20:14
Nekoliko biljaka koje me vesele ovih dana






















































Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 20:37
smile71smile64
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 20:42
Prekrasne biljke. Vigna će za koji dan potpuno otvoriti cvijetiće. U jednom rasadniku tu biljku zovu djevojački uvojci, to mi je ljepše nego "vadičep" kako je isto zovu. Kod moje još nema naznaka za cvjetanje. Koliko je tvoja stara?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 21:13
AJMEEEEE!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 22:16
divno, divno, predivno smile186
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 23:08
draga Bromi, ni sama ne znam koliko sam se stranica vratila unatrag i nauživala se ljepote tvog cvijeća smile39 ma stvarno je botanički vrt u malom i sve predivno raste i cvate Thumbs%20Up vidla sam da si močvarka presadila u vrt, a zahvaljujući našoj zajedničkoj prijateljici i ja ga imam, ali mi je za sada u tegli i u sjeni jer me strah da ga sunce ne sprži...zanima me da li je tvoj u vrtu posađen na sunce ili sjenu i da li ga u vrtu zalijevaš? moj ima dva pupa i nadam se da će me obradovati cvijetom Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 12:49
Milice neznam koliko je stara dobila sam je na poklon ovog proljeća, a kupljena je kod nine i baš me je obradovala...cvijetaju i ostale dvije kod prijateljica

Lovro, Moonsmile78
Kontesa moji močvarci su na punom suncu, zaljevam ga i prihranjujem kao i ostale hibiskuse...jedino što me jako veseli je što podnose niske temperature i mogu prezimiti vani jer imam puno ostalog što moram spremati...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 13:07
Isuse, koje pasiflore, hibići, močvarci....smile94. i mislim si kaj posegnoga pohvaliti ...smile120.ali sve ti je tako krasno, zdravo, bujno, rascvijetano da nemogu ništa posebno izdvojiti, ali zato velika čestitka tebi za tvoj krasan vrt i prelijepo cvijeće!!!   smile55
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 16:53
hvala freeland Embarrassed

poslije dužeg traženja našla sam ime za moj cvijetak -

Amaryllis belladonna ili gola dama







procvijetao i jedan novi hibiskus Cro Skay







možda sam vam i dosadna sa močvarcima ali meni su predivni i velikog cvijeta









Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 17:32
Prekrasno... močvarko, pasiflora,"gola dama" ( baš ima zgodno ime),smile211ništa mi drugo ne pada na pamet da napišem.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 21:50
    
 
 
                   smile94         smile94             smile78     smile78 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 22:09
Bromi,nisi dosadna,tvoji močvarni hibići su posebni,a onda prelijepe pasiflore,pa neobičan amarilis,a i ostalo vrtno cvijeće ne zaostaje za njima.Užitak je dolaziti u tvoj vrt.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 01:19
Bromi dugo nisam bila kod tebe, ali večeras sam se nagledala tvojih prekrasnih cveteka....Prema vrstama hibija koje imaš ti si naša kraljica hibija....Ja ih imam nekoliko ali tvoji su smile227. Ove koje imaš od Bojčića su fantazija, a i ostali su prekrasni...Zanimaju me ovi močvarni, obzirom da si napisala da ih držiš vani. Gdje ih nabavljaš jer bi ih rado imala obzirom da ih ne treba pospremati? Spremi koju sjemenku ako ih bude bilo....Bugice su ti standardno lijepe i rascvjetane..
Na kraju moram spomenuti adeniume koji su ti prekrasni...Drago mi je da ti je procvjetao i onaj iz sjemena, baš si sretnica...Moji su svi propali pa sam tužna, ali očito sam nešto krivo radila ili možda s njima nisam imala sreće....WinkWinkWink
Zaboravila sam spomenuti poseban amarilis , baš je prekrasan i opet posebne šarene cinije, od kojih spremi koju sjemenkicu...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 06:42
Divni su hibiskusi svi po redu!! Ali i sve ostalo kod tebe je zaista krasno - uvijek rado zavirim i svaku slikicu dugo gledam da mi ne bi promakla neka ljepota na njoj..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 136137138139140 165>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.