Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 137138139140141 407>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 15:39
Evo bebača starih nešto više od mjesec dana. Čekaju da im nabavim (ili napravim) pristojne teglice. Wink Ovi ne idu u plastične!

“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 16:01
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Evo bebača starih nešto više od mjesec dana. Čekaju da im nabavim (ili napravim) pristojne teglice. Wink Ovi ne idu u plastične!

Slatkicesmile213
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 16:07
ljudi nije vam to fora, što dalje gledam ovu biljčiu, sve mi se više sviđa, mislim da ću si ju nabaviti prvom prilikom !!!
Ove vaše što sam vidjela su me oborile s nogu !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 16:20
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

ljudi nije vam to fora, što dalje gledam ovu biljčiu, sve mi se više sviđa, mislim da ću si ju nabaviti prvom prilikom !!!
Ove vaše što sam vidjela su me oborile s nogu !
Prekrasne biljke, je da su malo osjetljivije i da traže više pažnje, ali nam puno i dajuThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 16:23
AndinaClapkrasni malciWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 16:33
vidim da svima bebaci sad lijepo napreduju. bas ih treba sijati negdje oko petog mjeseca, onda odmah krenu sa suncem :)

moji isto rastu odlicno i bucaju se, kasnije sijane ture ce vjerovatno stici ranije, stavljam sliku samo onog najcudnijeg, monstrosusa, presmijesan je:
velika gorica
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 16:47
ajmo onda ovako, ako neko daje, prodaje ili mijenja...... javite mi se na pp, mislim da ste vidjeli puno toga što ja imam po raznim temama, pa dajte onda da i TO imam.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 18:09
Wolfsbane, sve zanimljive kombinacije ovoga svijeta koje postoje kod adeniuma događaju se kod tvojih adeniuma: spojeni blizanci, trojčeki, monstruose forma , . . . Ako slučajno ne igraš loto ne bi bilo slabo da probaš i to nikada se ne zna.   

Evo i ja molim za jedan savjet. Kada je pravo vrijeme za rezanje vrha centralnog stabla kod sijanaca adeniuma. U stvari koliko trebaju biti stari ili visoki ?   
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 22:25
Wolsbane, ovaj tvoj stvarno misli da je stablo! LOL Šalu na stranu, baš me zanima jesi li ga pincirala ili je sam počeo stvarati više grančica.

Glikice, a što misliš o tome da ga uzgojiš iz sjemena? Lako ga je naručiti na raznim web stranicama. Ja bih ti poslala, ali već sam ih puno podijelila, nešto obećala podijeliti, a sad mi i propadaju. Bojim se da ne ostanem bez njih.

Pinus, ne znam koliko moraju biti stari ili visoki (čini mi se da je netko napisao da ih je obrezivao tek s dvije godine), ali sam pročitala da ih je najbolje obrezivati u proljeće jer se tada najprije oporave i razrastu. I svakako nositi rukavice jer imaju otrovni sok koji može izazvati alergije, srčane probleme i drugo.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 22:26
Maris, kako je onaj tvoj "smotani"?
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 22:54
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Maris, kako je onaj tvoj "smotani"?


Ne znam draga na koji mislišEmbarrassed
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 00:57
Originalno poslano od člana Wolfsbane Wolfsbane napisao:

vidim da svima bebaci sad lijepo napreduju. bas ih treba sijati negdje oko petog mjeseca, onda odmah krenu sa suncem :)

moji isto rastu odlicno i bucaju se, kasnije sijane ture ce vjerovatno stici ranije, stavljam sliku samo onog najcudnijeg, monstrosusa, presmijesan je:
Turbo adeniumClap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 00:58

Zbilja su posebniThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 09:20
Originalno poslano od člana Pinus Pinus napisao:

Wolfsbane, sve zanimljive kombinacije ovoga svijeta koje postoje kod adeniuma događaju se kod tvojih adeniuma: spojeni blizanci, trojčeki, monstruose forma , . . . Ako slučajno ne igraš loto ne bi bilo slabo da probaš i to nikada se ne zna.   [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />

Evo i ja molim za jedan savjet. Kada je pravo vrijeme za rezanje vrha centralnog stabla kod sijanaca adeniuma. U stvari koliko trebaju biti stari ili visoki ?   [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" />


Pinus oni trojceki nisu moji! napisala sam kad sam stavila sliku, da je to sa one stranice gdje je bilo odlicnih savjeta o uzgoju (to je od nekog uzgajivaca sa tajlanda). oni su to stavili kao demonstraciju neobicnih forma adeniuma, a ja sam od tamo i skuzila da je ovaj moj monstrosus.
Hvala za ideju o lotu doduse, ne steti probati hahaha


@Andina - nisam ga pincirala, vidis da je jako mali jos, nego je to takav oblik, mutirani zapravo. stavljala sam slike jos kad je tek isklijao, jednostavno je umjesto rasta u visinu poceo pustati tu sumu listica. za takav oblik kazu da ne cvjeta puno, vidjet cemo ako pozivi a meni je zanimljiv svakako
velika gorica
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 09:56
Wolfsbane, dali si kada pincirala svoje sijance ?


Pogledajte kako se leptiri muče sa adeniumom. Ako hoće doći do slatkog moraju ući duboko. . .
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 18:49

Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Maris, kako je onaj tvoj "smotani"?


Ne znam draga na koji mislišEmbarrassed


Mislim na ovog slatkića.



Je li se uspravio?
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 18:51
Taj slatkić je od Marshe
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 20:02
Moji ljubimci mali i veliki














Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 20:33
Andina, "smotani" sad izgleda ovako


a ovo mu je susjed
Na vrh
dzeni View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzeni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 22:36
slatkisi mali....!
sutnja je zlato....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 137138139140141 407>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.