Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 18>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 17:02
ja sam odusevljena idejom i svojim swapom sa senci...slika je dobila zasluzeno mjesto u dnevnom boravku...a drago mi je da ce netko nositi mojih ruku djelosmile78
 cure sve ste odradile super poslic,sve je super...izzy ima strpljenja i odlicno je sve napravila..
kami dragoi mi je da si osvojila nagradu...svaki glas od nas je od srca...uzivaj...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 19:08
Danas su me tako oduševili vaši komentari ovdje u vezi swapa! Mislim da se svi osjećamo kao mala djeca - svačiji radovi nas razveseljavaju i sa nestrpljenjem ih iščekujemo, a ja se nekako osjećam kao Djed Mraz (Božićnjak?!?)! smile145 Drago mi je da ovako uživate i dijelim taj osjećaj s vama svima!

A sad dosta emocija i na posao! Dakle, sljedeći kolaž je bio inspiriran ovim slaaaaaatkim malim crnim ftičekima i temperaturnim minusom od neki dan - nisam mogla odoljeti! Postajem sve zaigranija i djetinjastija u ovim kolažima - jadan onaj koji bude posljednji!!! smile149
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 19:09
                        
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 19:12
Hahahahaha, tek sam sad skužila! Mare - kakav ti je to avatar?!?! Upiš...t ću se od smijeha s tobom! Mrazica i pol! smile152
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 19:21
smile101šta želiš reći? .......
Svaki put kad otvorim temu iznenadim sesmile39 - tko je ovo?
malo sam se igralaLOLLOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 19:23
Htjela sam reći - da te Djed Mraz ima kraj sebe sumnjam da bi ove godine stiao podijeliti poklone djeci! LOL Fatalna si, nema šta! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 19:28
a jes vidla????
treba se malo zezati......i smijati.....LOL
a kako znaš da djedica nije tu kraj mene???? i gleda u moje bijele obrve....
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 20:01
konačno i naš kolaž i super su ti crni ftičeki, oduševljena sam izzy Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 20:08
Drago mi je da ti se sviđa! Curke - pingvinke su baš slatke! Žao mi je što ne mogu staviti sve fotke (vrijedi za sve), ali možete se još pohvaliti i u svojoj galeriji! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 20:49
  ...draga Izzy, ti samo sipaš ko iz rukava, da ne velim vreće Djeda Mraza, ove kolaže, a svaki novi je čudo malo... stvarno si si dala puno truda smile58 ...i ovaj s pingvinčekima je presladak, a bome i swapići Prila-ValliSa oduzimaju dah...bravo cure Bravo%20!Bravo%20!
 
...Mare N. neodoljiva si u ovoj odori... prava Mrazica
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 21:58
Stvarno je sve prelijepo, ne znam ciji je ljepsi, mislim da smo se sve trudile da jedan bude bolji od drugoga, a jos kako to Izzy ukrasi, ma predivno.
Ne stignem do klompa.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 22:35
meni se čini da smo svi postali ko mala dica. veselimo se poklonima koje smo dobili, s nestrpljenjem očekujemo nove kolaže, divimo se predivnim radovima... super osjećaj! Smile 
kami, čestitam na nagradi Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 00:09
cure cestitke na prepredivnim radovimasmile79..cestitam i kami na osvojenoj nagradismile141
a izzy,tebi sve pohvale,i hvala na ovako divnim prezentacijamasmile211
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 08:41
ponovno predivni radovi. Bravo za sve!
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 08:54
Bravo cure!!!
 
Bravo izzy da si na " potjerala" s tim swapom.smile79
Radovi su zaista šaroliki i lijepi, a sama ideja swapa je bila super, jer je forum živnuo!!!smile141
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 09:04
smile153ho ho ho kako se svi skupa dobro zabavljamo ,stvarno ko mala dica šta je rekla more ,ali neka te male sitne radosti su najbolje šta čovik ima od života.
kami  čestitke na osvojenoj nagradi i ja sam joj dala glas, njene kuglice su starno posebne ,a ostalim curama smile141za njihove smile151
smile149za izzy na njenom trudu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 10:05
Kami jooooj ja zaboravila...ma ova južina me malo zeza.
 
Dakle,  od srca ti šaljem čestitke za osvojeno prvo mjesto, tvoji radovi zaista to zaslužuju!!!!smile141
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 10:07
radovi su predivni smile141 a Izzy je to sve prekrasno prezentirala smile141
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 10:56
cure radovi su predivni svi redom .Izzy a tebi posebne pohvale  na ovako lijepim kolazima koji  pridodaju ljepoti nasih radovaClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 11:59
file dobro si rekla ko mala dica smo...meni je baš lipo i svaki dan prvo trčim na swapić da vidim šta ima nova....cure hvala za pohvale puno mi znače jer su ovo moji prvi radovi koji su objavljeni Smile   da vas ne nabrajam svim curama šaljemsmile79

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,157 sekundi.