Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 243>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 19:54
Triša, molim te malo spremi za mene ovog srebrnog na predzadnoj sličici (jasno cvate žuto). Molim i pelin (pogotovo ako je to onaj koji se stavlja u rakiju).
Fala draga na pouci da su najmanje stvari najveličanstvenijehoćeš li da to pričamo o tebi ili o tvom vrtu, sasvim je svejedno ali ti si živi dokaz za to!
smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 18:51
Hvala svima, sinoć sam se stvarno natancala, a noge naučene na tenisice patile u štiklama, jedva sam čekala da ih izujem, ali bilo je super, ponekad je potrebno da se čovjek malo dotjera, zapleše i upozna neke druge ljude - ma super.
 
Moje dvorište dobilo danas dva nova stanara plavo obojena naravno.
Plumbago - toliko željeni
 
 
i felicija - valjda u prevodu sreća , što mogu baš mi se dopala
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 09:09

Joj kako prekrasno, tako nešto želim u onom svom gornjem vrtu! Bogatstvo biljaka, boja i oblika. Što bi kaz'li kod nas: "Puno je ko oko". A ja baš takve vrtove obožavam.

Svaka čast Triša. Naradila si se, ali se isplatilo. Sve pohvale!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 20:12
To se zove eksplozija plaventila
Svaka čast za toliki trud.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 20:21
Triša, stigle su sjemenke danas i biljkice Hier%20klicken! Hvala!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 09:16
Zvijer!
Sad sam se sjetila da ti nisam maznula onaj ukrasni bršljan! Morat ću to ispraviti do proljeća! Big%20smile
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 20:24
Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Upsmile227 
 
 
 
 
 
p.s. pozdrav 1112
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 11:05
Hvala svima, opet me spopale neke ideje, pa sam od 8 u dvorištu, premještam salonitke i crijepove, da dobijem neki dodatni vrtić, slikice kasnije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 15:22
Triša tancaj, tancaj danas a i dobro smile41 tako da nam idući tjedan opet puno slikica od tebe stigne!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 08:03
Triša naša, uobičajeno lijepe slikice u tvom dvorištu... Ja bih isto iduće godine s tim niskim kadificama obrubila svoje cvjetne otoke. Koliko su visoke te niske SmileSmile?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 15:37
Kao što sam obećala samoj sebi evo opet malo akcije u dvorištu. Kako sam detaljno opisala što sam radila u dnevniku, neću daviti nego ću staviti nekoliko slika s novo-starim izgledom dovorišta.
 
Gledano s mog balkona, koji ustvari i nije balkon, jer se na njega ulazi stepenicama iz dvorišta, pa u stan, ali kako drugog balkona nema, volil reći "moj balkon".
Slikano s lijeva na desno od ulaznih vrata do kraja mog mini dvorišta.
 
 
 
 
 
 
 
Iz bližeg stari vrtić s novim dodatkom ograđen crjepovima, u podnožju su posađene plave perunike.
 
 
Desno od njega dio starog vrtić ali su dodane salonitke, podrezan je bršljan i nasuta zemlja za proljetnu sadnju. U sredini je jedna posađena pasiflora za pokloniti.
 
 
Dio terase oslobođen od salonitki mjesto je za nekoliko cvjećki koje želim prve ugledati kad dođem na vrata iz vana.
 
 
Mislim da sam do sada premalo pažnje posvećivala ovoj prekrasnoj biljci, koja stalno cvate sitnim žutim cvjetićima, ima srebrno lišće, a potpuno je nezahtjevna, meni  je u hladu, ali može biti i na potpuno sunčanom mjestu.
Malo sam joj uredila kamenje okolo.
 
 
Na kraju posla MPk razveselila me s 50 lukovica
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 17:24
Triša, cvijeća ti je prekrasno. Puna si ideja. Bravo!!!!smile113
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 08:26
Sve ti je pod konac,vidi se da si se naradila.Izbor lukovica je bas po mom ukusu
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 18:59
Bas su ti lijepe prinoveTongueTongue,a boja im je haos..moja najdraza bojaWink!
A sto se tice imena onog drugog cvijeta,upravu si! Felice-Sretan; Felicita'-
SrecaWink!
 
MojClapClapza tvoje dvoriste!!Big%20smile
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 21:43
Nemam prave riječi za tvoje cvijeće...bujno, zdravo, raznoliko, prekrasno! Nemam toliko vremena da se osvrnem na sve što mi je zapelo za oko i zato ti dajem jednu veeeeliku peticu za tvoj maleni raj!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 09:38
Triša, prekrasno malo dvorište!! Koliko ružica črlenih, plavih, bijelih, roza, narančastih, žutih... Gledam slike već nekoliko puta i sad ću opet Thumbs%20Up Thumbs%20Up
 
A bravo i za kćerku i lukovice, ClapClapClap!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 21:45
stvarno si si dala truda , a i potakla mene da uzmem svoje cvetke na red , dok nije zahladilo do kraja
bravo odlično odrađen posao
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 06:38
Triša, prelijepo, a najviše mi se sviđa dio rečenice "radila-zaradila-potrošila" LOLLOL !!! Uživaš u trenutku, sadašnjosti - a to i je tajna sretnih ljudi! Cvijeće pak u svojoj ljepoti samo prati tvoju sreću!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 11:36
Triša, dvorište je kao iz novina a vidi se da je puno truda uloženo u njega, što se na kraju i isplatilo!!!
 
Bravo...Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2008 u 22:35
Evo još nekoliko slika, kao prvo moja nova biljka heba-veronika
 
 
Jedina crvena pelargonija, koja je ostala, oporavila se i sada lijepo cvate.
 
 
Kadifice niske isto su još u punom cvatu - namam ih puno, više imam onih visokih
 
 
I na kraju nepresušno carstvo cinija još uvijek u punom sjaju.
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.