Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salvetice od Franjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salvetice od Franjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 18>
Korisnik
Poruka
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 11:11
I da, kaže se na Viškovu  Wink  .
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 14:15
Franjice na sljedećoj kavici mi molim te moraš dati savjet za ove korake!!!
 
A što se radova tiče....ti šutiš ali kada staviš radove ja sve mislim jesam li na tvojoj stranici!!!
 
Dakle da zaključimo...postala si profesionalka....
Ali ovo srčeko je za antalogiju...
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 16:13
smile39..nemam rijeci......kutije su ti najodlicne......ispucalo je najbolje sto sam uopce na forumu vidjela.......srca su unikatna.....ma sto reci.....draga slobodno mjenjaj profesiju.......smile99
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:51
Fala, fala na pohvalama, stvarno ih od srca primam i vjerujem da ste iskrene jer se i meni ti radovi sviđaju.. nisam sigurna bi li mi tako uspjelo da ih radim za prodaju... u kutijama ima stvarno puno, puno ljubavi ali ja volim i penezeke pa možda treba probati.
Morčiće bih željela imati kao naušnice (luda sam za naušnicama a oni su mi tako cakani) no sasvim sigurno neću kupovati kod zlatara jer nisam toliko bogata (tek kad rasprodam sve radove koje planiram napraviti, onda ću moći kupovati zlato smile96a do tada se veselim dobrom bižuu!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 23:09
Predivna crno bijela kutijca.. predivno rasšucavanje.. dođem na instrukcije... može?
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 23:58
FranjicaZG, one kutije su predivne...vidi ti tebe! Ženo, ti si postala pravi genije za decoupage. Gdje si nabavila taj nizozemski motive? Od one tvoje frendice za koju sam fotkala slastičarnicu u Brodu?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 11:04
Imaš krasne radove, majstorski napravljene, učim od tebe!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 19:40
franjica radovi su ti stvarno super,prekrasni..i sve ih mozes prodati kad se sjetis,tko ih nebi volio imat..smile211
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 13:58
Dada28 - decoupage papir, pošalji adresu na pp pa ti malo pošaljem. Frendica iz Broda i boravci kod nje stalna inspiracija Niskozemskom. Evo prije par dana se MPK vratila nakon 3 mjesea iz NL, ovaj tjedan dolazi moja frendica i jasno je da sam sva  u njihovim motivima. Pa tako krenula i moja prva platna:
 
 
 
Cijeli sam dan sama doma i užiam "ništa en radeći" a kako ja ne znam raditi pomalo kod mene uvijek sve ide u serijama, sve na veliko!
Pa onda povratak prvoj ljubavi - staklu. Nisam prezadovoljna ovim uradkom, no to je onaj tanjur koji je sa zadnje strane reljefni pa tako i raspucavanje izmiče kontroli. No, na taj tanjur dolaze pisanice pa će biti u redu!
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 14:17
prekrasno! smile72
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 14:18
Ove slikice su fantastične, to je već prava umjetnost, jako mi se sviđaju,a tanjur je pravi proljetni za pisanice,odlično meni su ove pukotine predobre, baš kao da si tako htjela u tome i je čar da svaki rad ispadne drugačiji i po tome je posebni...smile71
da i ja sam napravila onaj prekrasni stakleni tanjur što si mi dala,čekam fotić da ga poslikam pa da vidiš, ako nije dobar ide u kadu, kako si mi rekla i ohrabrila me da ga napravimsmile155
meni je super u životu
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 19:24
hip hip huraaaaa za vjetrenjače a ni tanjurek nije za baciti - raspucano je taman kak treba za tu slikicu
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 19:29
Preeeeekraaasno!! smile227
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 22:09
Franjek, lijepi su ti radovi, čestitam.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 23:51
slike na platnu preprekrasne
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 06:26
ajme franjek slikice su ti prekrasne,a zamisli sad biti tamo kad procvjetaju polja tulipana........ah
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 07:29
Franjice, radovi su ti jako, jako lijepismile71. I mogu li ja, molim te, doći kod tebe na tečaj slikanja neba? Fantastično je, kao da gledam kroz prozor u pravo, živo nebo. Majstorica smile211... I pjat za jaja mi se sviđa, pravi je proljetni.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 08:02
Franjice, ne mogu se nadiviti tvojim radovima. Stvarno si postala maherica.
Baš sam se nasmijala komentaru sa TPS, i ja čekam da moj završi tanjurček sa maćuhicama, sam je birao boju podloge i zaljepio glavni buket, sad treba samo još obrube.
Vidiš, ja bum napravila tak da si on sam napravi ono kaj želi!LOL

smile141
smile141
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 08:24
Draga Franjice,

platna su fantastična

....to " a la Claude Monet " tapkanje ti je ispalo za svaku pohvalu   
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 12:48
Draga moja Andrea - moj sin radi velike zahvate tipa preuređenja kupaonice a za to vrijeme ja se igram sa salveticama to ti se zove radno - radna zamjena!
Hvala na pohvalama, neskromno priznajem da sam čak i zadovoljna prvim platnenim uradcima!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.