Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 58>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 00:20
je, je baš smo se lijepo družile....Ninochka voli brbljati i baš je moj tip osobe....super si, Ninochka!!! naravno i ti jassi, da te ne hvalim više...a mali toni je pravi mali frajer!!

jassi ja sam upravo smazala dva!!! baš su mi fini....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 08:30
Vidim da je druženje bilo super!!!
A i kolač je izgleda bio fini, pa lijepo molim da se recept odmah stavi i naše recepte!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 08:51
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

evo mene na netu, nekaj zafrkavao komp (mrzim nebuloze, ali ne da mi se raditi pod drugim os-om). uglavnom, jassi vam je jedna totalno opicena baba od svega tri godine vise od mene i onda mi se pravi starijom hihihihi pih :)
mali princ je zakon, next time smo skupa na tepihu i igramo se s auticima. bum ponijela i neki crtic imam dobru kolekciju doma :)
a bubamara vam je jedna mlada curkica vrlo slatka i drazesna ;)
sve u svemu, iznenadan poziv, super se proveh i vrijeme je proletilo a kaj je najbitnije, ugostila nas je jassi ko princeze :)

repriza sutra nakon posla? ali malo kraca, ono do dnevnika pa gibam kucama svojim ;)
 
nema frke, kuci smo, sam prije zvrc da ne setamo oko kuce, mada je tak zima da nevjerujem...moze, donesi one zdjelice i javi kaj si uspjela stavit na oglasnu plocu
 
buba maro...em ti kolace, propade moja dijeta....stavi recept curkama
 
 
 
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 09:10
dolazim iza posla pa ne stignem i po zdjelice mado. dobijes zdjelice neki drugi dan.
 
sve u svemu, kvalitetno provedeno nedjeljko popodne :) zeme su zakon ;) preporucam ih za druzenje, a tko doceka tonijevo kupanje nek se pripremi na gusarsku bitku :) hihi :) misa mu potopio mi je kapetana :(
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 14:10
ahahaha sad sam skontala tvoju tugu radi potapanjasmile195
 
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 14:41
iduci put kapetan napada prvi, ovak nas je zaskocio sa sva broda i jedan je bio policijski, normalno da su moji gusari zavrsili na dnu mora :( pricali su s patkicama....damn.....argh mighty! :)
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:45
jassice nam nema i odjednom je sve nekako mirno.....jassssiiiii vraćaj se !!!!!!!!....
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 10:30
draga toni je jos bubani, ja sam skocila na posao. nemam vrem,ena za slikanje ali sam sinoc nekaj pocela pa cu vam ovih dana staviti...u biti sam sam male dve slike ovih dana napravila, stavim kasnije, hval akaj mislis na mene
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 11:04
mish mali, dobro je, ozdravit ce on. samo se nemoj jos i ti razboliti :) cujemo se veceras :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 11:34
ok...thx
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 11:41
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

draga toni je jos bubani, ja sam skocila na posao. nemam vrem,ena za slikanje ali sam sinoc nekaj pocela pa cu vam ovih dana staviti...u biti sam sam male dve slike ovih dana napravila, stavim kasnije, hval akaj mislis na mene



Draga Jassi,
i moj Toni je bio bubani .... ali sve je prošlo za 3 dana....bu sve ok ... samo se mazite i čuvajte
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 11:43
 
evo...samo to
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:16
ma ona prva,prekrasna
 
salveta mrakkkkkkkk, kakkk biiii tiiiiii reklaaaaaaaaaaa
 
vidiš naučillllllllaa sammm i jjjjjjjjjjaa vikkkkkkkkaaaaaaattttt, u odma mi je lakše kad se izvičem
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:17
Ajme...jel vidjela Ninochka ovu prvu salveticu.....to bu ti ziher popalila....ona je luda za vilama....
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:18
jassi, name the price za vilu ali jednostavno mora biti na mom zidu, sorry :)
 
ova vila jassi draga moja ova vila :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:31
ok, tvoja je, a da znas kupila sam ti i delfinaTongue
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:32
ok ti meni delfina, a ja od tebe vilu otkupim :) trenutno je jadna zatocena negdje u mraku smrc :) oslobodimo vile :) znas kak postoji fronta za oslobodjenje patuljaka, tak bum osnovala frontu za oslobadjanje vila :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:53
jezus maria...ok, sad ju stavljam na prozor da ne pati..kad dojdem kuci...sam da ne odleti nekam u frentWink
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 13:06
bu ju kapetan cuvao ako ga toni opet ne utopi u kadi :) nesto mu se zamjerio :)
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 13:48
baš su slatke...kaj bi tek napravila da toni nije bolestan???....neumorna si...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.