Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 61>
Korisnik
Poruka
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 21:22
Hippy, boce sigurno nisu prazne jer bi se boja već sasušila i otpala sa boca - šala mala. Boce su.... nemam riječi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 14:33
Ali jel ko primjetio ogledalo iza flaša?
Podrijetlo molim...smile171
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 14:38
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Ali jel ko primjetio ogledalo iza flaša?
Podrijetlo molim...smile171


Oko sokolovo...staro, prastaro...imam brdo očuvanih starih stvari, neko sam vrijeme bila pravi kolekcijonar...no o tome drugom prilikom
Čuj nekad sam, kao da imam sto godina a sve ga su mi 35 Wink
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 14:42
Očekujemo mi slikice i toga... mislim da je to vrijedno za viditi a znam da ovdje ima puno nas koje to vilimo!!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 14:53
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Očekujemo mi slikice i toga... mislim da je to vrijedno za viditi a znam da ovdje ima puno nas koje to vilimo!!



a daaaaaaaaaaaaa, najbolje onda da dođete kod mene na kavu, prvo sam se ogolila i pokazala vam decoupage, pa me naša forumašica molila da stavim nakit a sad još i starine...Winknajbolje da napravim svoju web stranicu, kako živi Antun Tun ( SunceRi )
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 15:30
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Očekujemo mi slikice i toga... mislim da je to vrijedno za viditi a znam da ovdje ima puno nas koje to vilimo!!



a daaaaaaaaaaaaa, najbolje onda da dođete kod mene na kavu, prvo sam se ogolila i pokazala vam decoupage, pa me naša forumašica molila da stavim nakit a sad još i starine...Winknajbolje da napravim svoju web stranicu, kako živi Antun Tun ( SunceRi )


Nemoj tako.. misli malo na nas koje čemo sliniti jer toga nemamo!!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 15:33
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Očekujemo mi slikice i toga... mislim da je to vrijedno za viditi a znam da ovdje ima puno nas koje to vilimo!!



a daaaaaaaaaaaaa, najbolje onda da dođete kod mene na kavu, prvo sam se ogolila i pokazala vam decoupage, pa me naša forumašica molila da stavim nakit a sad još i starine...Winknajbolje da napravim svoju web stranicu, kako živi Antun Tun ( SunceRi )


Nemoj tako.. misli malo na nas koje čemo sliniti jer toga nemamo!!
,

ma zezam se, ne misliš valjda da sam bila ozbiljna pri pisanju ovog gore...naravno da ću vam poslikati, ali nebih da se netko naljuti na mene da od galerije radova radim svaštaru...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 20:58
ajme cure, bacite oko na ovu poljsku stranicu...

http://www.cafeart.pl/Techniki/



Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:04
nedela link,.,,,popraviiiiiiiiiiiiiiiiii
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:09
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

nedela link,.,,,popraviiiiiiiiiiiiiiiiii






aaaaaaaaaaaaa, kako ?zar nije dovoljno samo ctrlC+ctrlV
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:11
odi na www.cafeart.pl i nađi tehnike...joj joj joj
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:38
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:38
tak
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:46
vidi nje, umjesto da me nauči loviti ona mi da ribu...pa što sam trebala učiniti, učiteljice smile157
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:56
kada skopiraš link u post stisni onaj zznakić - plavo zelena kuglica a ispod ima neki čudan mali znakić.....odmah je pored smješka...piše Insert Hyperlink kada mišem dođeš na njega....
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:01
oko moje, thanx i još jednom thanx...upravo sam bogatija za još nešto..a znaš zašto jassi ne odgovara, čačka po toj stranici, jesi li ju vidjela, forica je i sve opisuju step by step
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:04
ma nema na čemu....al ja ne kužim kaj to oni tam delaju...stalno koriste prozirni fascikl za salvete, i svaki put prije neg kaj zalijepi motiv ona nekaj črčka po njem...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:07
koliko ja kužim, a ne treba biti točno, ona na plastiku stavi motiv i ljepilo maže na zadnjoj strani motiva, to nsu papiri za decoupage a ne salvetice, možda im je jednostavnije proči valjkom preko plastike...samo što od prolaženjka valjka nigdje nema slike...to meni nekako logika nalaže ili mi je logika u babani Confused
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:09
onaj cd u stilu scrapbooka je presladak...sjetih se odmah naše legendice jassi
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:15
eurekaaaaaaaaa, našli smo i objašnjenje čemu pegla služi u decoupageu...
http://www.cafeart.pl/20070120524/decoupage/Decoupage-praktycznie/decoupage_na_zelazko.html

thanx još jednom bubamaro na poduci...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.