Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 63>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 21:06
Ups, ovaj zvrk nema što nema!
smile227koliko različitih biljčica u tvom vrtu, a tek nove............... super! 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 21:40
Tvoj vrt je uvijek lijep i interesantan Clap.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 22:21
Nema čega nema,pravi vrt!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 22:51
Sjemenke koje mi je dala frendica (koja radi dobrovoljno u Sissinghurst Garden)kad smo bili u posjeti proslu nedjelju.
Svake sezone vrtlari skupljaju sjemenke cvijeca i moze se slobodno pitati da li imaju koje sjemenke za odnijeti kuci. Ja sam mislim dobila vise nego sto je obicno zbog veze Wink.
 
 
blue & white nicandra
 
 
Kupila sam i sjemenke salate koje se moze rezati i dalje ce rasti kroz sezonu
 
 
Sjemenke ukrasnih trava i rabarbare (imam jednu htjela bih jos nekoliko , najvise zbog toga sto veliki listovi izgledaju lijepo izmedu cvijeca)
 
 
A ovo je moja literatura prije spavanja LOL tako da imam lijepe snove
 
 
I jedna stranica na koju sam slucajno naisla, dizajni razlicitih vrtova
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 22:54
lijepo je imati takvu prijateljicu koja na taj krasan način misli na tebe, i ja sam našla sasvim slučajno takvu, hvala ti
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 08:23
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

lijepo je imati takvu prijateljicu koja na taj krasan način misli na tebe, i ja sam našla sasvim slučajno takvu, hvala ti
 
Nema na cemu Tongue, je si li uspjela sto posaditi?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 10:18
Jesam jesam sad se čekaju maleni klijanci
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 10:20
Zvrk sve ti je prekrasno. Sretna si da imaš veliki vrt ali i veliki izbor vrtlarija gdje možeš svašta kupiti. Vrt je sve ljepši
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 10:56
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Jesam jesam sad se čekaju maleni klijanci
 
Super!!! Cekam slike Tongue.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 17:58
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

Zvrk sve ti je prekrasno. Sretna si da imaš veliki vrt ali i veliki izbor vrtlarija gdje možeš svašta kupiti. Vrt je sve ljepši
 
A lova se trosi LOLShockedpunoConfused.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 18:02
Posadila sam salate , rabarbaru . Posadila u cvjetnjak preostale trajnice sa shoppinga od prije koji tjedan.
 
Samo da ulovim muza pa da mi kaze gdje da posadim fuksije.
 
Muku mucim sa onom posudom koju smo dobili za vjencanje u kojoj je bila suha salvija, debeli korijeni su izasli ispod posude , cijela posuda je puna malih korijencica pa je jako tesko izvaditi zemlju a biljka same salvije minus grane je ko kamen, ni pomaknuti iz posude.
Cak je na jednoj strani posuda pocela pucati Unhappy(nisam do sada primjetila zbog bujne salvije) .
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 23:34
Napokon je posuda ispraznjena od zemlje
 
Korijen je skroz izrastao kroz rupu na dnu
 
 
Pune tacke grana salvije
 
 
Inspektor LOL
 
 
Ipak sam trebala pitati muza da mi pomogne, trebala mu je snazna alatka za to
 
 
Sve je izaslo u jednom komadu, korijenje isprepleteno 
 
 
Predivan zalazak , duge sjene
 
 
Drvo lovor (lovorov list), ograda je meni do prsa, onda si mozete zamisliti koliko je visoko Shocked
 
 
Dio cvjetnjaka
 
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 01:21
Gledala sam prvi put ovaj vrt, nisam imala vremena za čitati, samo slike. Kad nađem vremena pročitatću i komentare.
Ostala sam bez tekstaShocked. Sve ono što želim imaš u svom vrtu, usmjeravanje grana biljaka, kontejnerski uzgoj. Čak i one mreže na gredicama planiram, kupila sam ižicu za zaštitu( konkretno od krtice, voluharice i ptica). Čak planiram u budućnosti cijeli vrt pretvoriti u te kontejnere.
Jedva čekam da vidim kad ti se sve razraste i procvjeta. Moram prvo pročitati komentare za dalje ispitivanje što me zanima.smile227
I jošsmile141  za jedinu pozitivnu stranu zapada, nudi vrtlarima da ostvare maksimum.
Vrtek ti jesmile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 10:58
Zvrkičin vrt je zakon,nema kaj
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 16:41
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

Zvrkičin vrt je zakon,nema kaj
Potpisujem.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 17:25
divan ti je vrt....a inspektor je baš cakan Smile
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 19:05
maca inspektor mi je posebno draga jer mi doma imamo uvijek takve trobojne mace, i sadašnja Maša mi je takva. Kako će ti biti divan cvjetnjak kad sve procvate. Da li su ti  mješane biljke, mislim po vremenu cvatnje, kako jedne ocvatu druge procvatu...
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 21:18
Malo kupovine danas (nije bas iznenadenje LOL) http://www.uk-herbs.com/index.htm
Bilo je puno zacina na ponudi, kad vidite koliko sve razlicitih vrsta ima tesko je izabrati.
 
Oregano 'Country Cream' (lat. Oreganium vulgare) x2
Golden Feverfew (lat. Tanacetum Parthenium Aureum)
 
 
Poached egg (lat. Limnathes)- nije zacin ali privlaci pcele u vrt
 
 
Garden Mint (lat.Mentha Spicata)
Sculpit (lat. Silene Inflata)- talijanski zacin , vise kao salata
Curry Plant (lat. Helichrysum Italicum)
Horseradish (lat. Armoracia Rusticana) - sa jako ljutim korijenom
 
 
Izbor zacina
 
 
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 21:21
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Gledala sam prvi put ovaj vrt, nisam imala vremena za čitati, samo slike. Kad nađem vremena pročitatću i komentare.
Ostala sam bez tekstaShocked. Sve ono što želim imaš u svom vrtu, usmjeravanje grana biljaka, kontejnerski uzgoj. Čak i one mreže na gredicama planiram, kupila sam ižicu za zaštitu( konkretno od krtice, voluharice i ptica). Čak planiram u budućnosti cijeli vrt pretvoriti u te kontejnere.
Jedva čekam da vidim kad ti se sve razraste i procvjeta. Moram prvo pročitati komentare za dalje ispitivanje što me zanima.smile227
I jošsmile141  za jedinu pozitivnu stranu zapada, nudi vrtlarima da ostvare maksimum.
Vrtek ti jesmile57
 
Drago mi je smrcko da ti se svida moj vrt Tongue!
 
Za kontejnere ti mogu reci, samo naprijedStar, samo da jos uspijem dobiti MM da to upotrebi u povrtnjaku u polju (razlog zasto ne zeli jer on voli koristiti svoj traktor svako proljece i izorati zemlju Shocked).
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 21:23
Hvala hana, baka i iris Heart.
Obozavam se baviti cvijecem i svemu sto je u vezi vrta!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.