Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u gradu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u gradu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 20>
Korisnik
Poruka
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 12:25
Hvala Smail, tigridie ni ja nisam vidjela pa me baš zanima kakve će ispasti. Kako im je sjeme bilo iznenađena sam i s ovim koliko su narasle Big smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 20:01
Lijepe panoramske slike,ali meni se posebno svidjele katruže(božur).Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 21:27
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Hvala Smail, tigridie ni ja nisam vidjela pa me baš zanima kakve će ispasti. Kako im je sjeme bilo iznenađena sam i s ovim koliko su narasle Big smile

Draga Karmen i ja sam od danas ponosni vlasnik jedne teglice tigridie, bila sam kod naše Camellie na kavi, imala je dvije i jednu je meni poklonila, jedva čekam kada će procvjetati.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 10:08
Mali kaktus, hvala ti. Već dva dana pada kiša i jadni moji božuri spustili glavice do zemlje.
Smail, baš mi je drago. I mene zanima kako će izgledati ( na slici su jako šarene Tongue)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 11:37
Karmen, vrt ti je prekrasan.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 11:38
Malo sam se ponovila. Tko bi odolioEmbarrassed
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 11:40
Hvala ti Otok, ni blizu kao tvoj ....Hug
Na vrh
Erina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 13:40
Kupila sam i ja isto krizantemu, izgleda isto kao i tvoja prva. Piše chrysanthemum bicolor i sad mene zanima da li je to sobna ili se može kasnije presaditi u vrt?? Pošto sam već prije kupila takvu bijelu i dok je ocvala samo sam odrezala te ocvale cvjetove i ona je i dalje nastavila rasti bez da sam ju prikračivala, a ostavila sam ju u tegli.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 13:49
Erina, dobrodošla.
Ja sam ju isto ostavila u teglici. Mislim da ću ju možda samo presaditi u malo veću i dodati malo više zemlje. Lijepa je i na terasi i imaš pravo treba joj samo uklanjati ocvale cvjetove. Bilo je prekrasnih boja tako da sam se jedva suzdržala i kupila samo ove dvije Wink
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 16:46
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Sve zrihtano pici-pici a ova mi je slika posebno lijepa, ko iz žurnala....bravo Karmen imaš dobro oko i vrijedne ruke Clap


Lijepi noviteti ali i ja bih od sveg ostalog tako lijepog ipak izdvojila ovo kao o Korjenko- PREKRASNO
blagodat za očiClap
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 20:42
Sve ti je prelijepo, od biljaka do kompozicija
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 23:24
KARMEN,  prelijepo mi je sve kod tebe, jel ona trava u kutu pampasica ili ???
Ovakvu istu krizantemu (prvu na slici) sam si lani kupila, ali nije mi prezimila  nažalost.
Tebi želim da se održi i da te svaki dan usrećuje svojim cvjetićima. smile79
Lipik
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 23:00
Draga Karmen lijepo si se ponovila, ja sam kupila samo jednu, jer mi se najviše svidila, sada mi je žao što nisam uzela od svake boje po jednu, sto puta sam si rekla kada mi se nešto svidi treba odmah kupiti i točka.

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2013 u 09:47
Evo me nakon kišnog vikenda. Danas tmurno i hladno i da opet kiša. Ništa se nije moglo raditi u vrtu. Rascvjetane ruže i božuri su nakon ovoga samo za komposter. Jako kratko sam uživala u njihovoj ljepoti i mirisu.
Moon, hvala ti
Ljiljus, nije pampasica - ne znam kako se zove ali je dekorativna i na jesen ima peruške ali ne kao od pampasice. što se krizantema tiče i ja mislim da neće preživiti ali za sada me uveseljavaju. Lijepe su.
Smail, i tvoja je lijepa, meni je još jedna zapela za oko ali sam se ipak lupila po prstićima Wink
 
Moram vam reći da sam bila i na tržnici. Ima toliko lijepog cvijeća i jeftinog. Ljudi stvarno nemaju novaca pa su prodavači snizili cijene. Ja sam to iskoristila da si kupim lantane. Malene su ali razvit će se one. Jedna je bijelo - žuta a druga, ljubičasto - žuta. Bit će slikica poslije. Ostale su mi vani i nadam se da ih ova kiša neće dotući.
A sada i koja fotka:
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us 
 
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2013 u 10:16
Karmen, jel to kod tebe suunce???  Pa kod nas kiša ne prestaje već tri dana. 

Krizanteme koje si izabrala jako su lijepe, hoćeš li ih presaditi u zemlju? 

Ja sam isto bila na tržnici i ima stvarno lijepog i jeftinog cvijeća.  Tržnica mi je postala meka za kupovinu cvijeća. Kvaliteta, a i cijena su neusporedive u odnosu na vrtni centar i ostale trgovačke centre.


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2013 u 11:07
Bucka, haha bilo je sunce ...davno...i kod mene kiša tri dana i brrrr, hladno je.
Mislila sam krizanteme prvo posaditi u vrt ali mislim da te ne bi preživjele vani. Mislim da će te plesati samo jedno ljeto, na žalost. Možda se iznenadim pa ne budem u pravu.
Šaljem ti pozdrave.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2013 u 10:46
krasne krizanteme i ja mislim da će takve biti samo ovo ljeto ali uživaj u njima pa dok traje , traje smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 10:04
Draga Karmen, tebe dugo nema, izgleda da te ova zima uspavala, da li je i lantanama hladnosmile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 10:55

Enrikova nona, drago mi je da si me posjetila...krizanteme su još uvijek lijepe s obzirom na kišu

Smail, draga moja ubi me ovo vrijeme...neku noć završila na hitnoj ali eto sve OK i dobro prošlo, pa MM imao rođendan i tako svašta nešto...ali mislim na tebe i nisam zaboravila. Lantane se dobro drže. Snimila sam ih još su male ali baš sam si željela jednu "jaje na oko" ( bijelo - žutu) a jednu sam i tebi kupila.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 09:06
Draga Karmen, tek sam na miru pogledala tvoje malo carstvo ! Moram priznati ostala sam smile39      Biljke su ti prekrasne! smile64smile84
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.