Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 44>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 12:47
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Fantastično!!! Zaista posebno...koliko je samo truda i vremena uloženo u te radove...gledala sam na netu kako se to radi. Posebno mi se sviđa rad na bakrenoj podlozi s kremkastim ružicama. A onaj broš i naušnice...ni Frida ih ne bi bolje oslikala!
 
...hvala ti od srca, draga Dada...je, treba dosta vremena, ali kad se nešto voli vrijeme je najmanji problem.... Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 12:49
Draga Rose, velika pusa i puno hvala Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 12:51
Draga Anđelka, i meni je ta ogrlica, točnije taj komplet strašno drag...jedino kaj mi slike nisu baš dobro ispale i zapravo se ne vidi dobro taj hologramski efekt, a više nisu u mom posjedu...no, bit će još radova u toj tehnici... Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 12:55
Originalno poslano od člana orca orca napisao:

frida...ideja...izvedba...konačni proizvod smile71
ps...mislim da tvoja kćerka i ja imamo identične gušte...
 
Draga Orca, moja je kćer Vodenjakinja i ima urodjenu sklonost neobičnom...ne znam za tebe, no puno ti hvala Thank%20Youkaj ti se svidja i ovakva Frida, velim, doista nije uspjela kak treba...ove bijele mrlje ne bi se smjele vidjeti, ali sam ju radila dok još nisam neke stvari znala....sljedeća će biti bolja Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 12:59
Originalno poslano od člana lluvia lluvia napisao:

meni je frida prekrasna...  smile73


 
Izgleda da jedino ja nisam s njom posve zadovoljna Wink LOL
 
U svakom slučaju, puno ti hvala kaj ti se svidja, draga Lluvia Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 13:56
Oba kompleta su preprekrasna draga @Primavera,fascinirajuća!
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 00:12
sve neobično je meni idilično...i sa tim "mrljičicama" je divno...
hm...sve me više zanima taj transfer...neobična metoda...barem meni...ja se odmah zaljepim LOL
kad bi se more moglo barem transferirati LOL
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 09:43

zanimljivo mi je gledat kako si uredila staklene boce. tako lijepo, maštovito. meni osobno se najviše sviđa ljubičasta boca. prekrasna je! a tek onaj komplet. na prvi pogled ne bi nikad rekla da si radila polimernom glinom. taaaaaaaaaako lijepo izgleda! ljubičasti privjesak i frida.... uh!

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 11:12

 Thank%20You Thank%20You Thank%20You...puno hvala drage moje Maslina, Orca, More....
 
@Orca: sama metoda transfera nije uopće teška, bitna je, kao i kod skoro svih stvari, priprema koja treba biti pažljiva, temeljita...dakle, dobar odabir motiva, fotokopiranje na dobrom color-fotokopirnom stroju i dobra zaštita kasnije...kod ovog transfera još mnoge stvari nisam znala, pa otuda i bijele mrlje koje su nastale "presvlačenjem" motiva prozirnim fimom s kojim sam taj put radila bez gumenih rukavica, a ruke uvijek imaju svoju vlažnost čak i kad nije nama vidljiva...i rezultat su bijele mrlje na ovom osjetljivom fimu....a kad bi se bar ono pravo more moglo prenijeti...to je i moja želja...Snorkel
 
@More: hvala ti još jednom na predivnom komentaru...obožavam stare stvari oblačiti u polimernu glinu, naročito boce koje su jako "podatne" i na koncu konca - besplatne nakon što se iskoristi njihov sadržaj....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 11:32
Meni je prekrasno, prekrasno. Zbog broša upravo padam u nesvijest. Mogu li ja naručit dva. Jedan s Krikom, a drugi s Klimtom. Molim te, molim te. Uredan sam platiša...majke mi. Ja bi se jako radovala.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 12:07
svaki puta kada mislim da si me oborila sa npogu i da nema onoga što bi me više moglo obarati, ti izvučeš neki novi adut iz rukava, kao npr. ove boce....nevjerojatne stvari stvaraš s polimernom masom...nevjerojatne...divim ti se mila beskrajno
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 12:43
Thank%20You Thank%20You ...hvala, hvala od srca draga Saara, draga Nato...ovako mi srčeko radi od vaših komplimenata Valentine%20mechanical
 
@Saara: vrlo rado ti napravim brošeke... pod Krikom misliš onaj čuveni od Muncha? I njega i Klimta moram potražiti na netu pa ti nešto iskombiniram. Hoćeš baš brošeke ili privjesak ogrlice? Slobodno mi pošalji PM pa ćemo se sve dogovoriti. Hvala ti puno na povjerenju Blow%20Kiss
 
@Nataša: Blushy%20Girl...predobra si prema meni.. polimerna glina me stvarno nadahnjuje, zapravo s pravom glinom bi voljela raditi, ali u nedostatku uvjeta "tješim" se polimernom koja je stvarno odličan medij za raditi..Blow%20Kiss
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 18:41
vidi se profesionalnost u radu......doista perfektni radovi.....svaka cast.....smile211
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 19:28
 Thank%20YouHvala ti puno draga Leonarda...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 22:06
Drage moje, hvala vam svima još jednom na lijepim riječima...večeras ću ponoviti neke slike koje mi se čine bolje, ali naravno, bit će i novih...
 
Za početak, zajednička fotka one ljubičaste fantazije - privjesak ogrlice u kompletu s tzv. cuff narukvicom koju sam već pokazala ovdje, ali nikada ovako zajedno...
 
 
I još jednom oni cabochone trokutići u cijelom kompletu...
 
 
I ponovljena tzv. sliced crno-bijela narukvica, koju sam vam već jednom pokazala, ali sam sliku malo dotjerala. To je tzv. sliced crno-bijela narukvica, radjena iz polimerne gline s motivom u jednoj cjelini koji je onda naknadno razrezan tako da se dobije kao slika u pokretu...
 
 
I sada nešto novo. Tzv. charm narukvica iliti po naški zveckalica s naglaskom na puuuuno malih razrezanih kruškica koje sam, pogadjate već, radila od polimerne gline. Bila je to želja jedne drage osobe po čijoj narudžbi sam ju izradila...
 
 
 
I još jedna narudžba, moja draga mlada rodjakinja poželjela je ogrlicu s privjeskom sličnim kakav sam već jednom radila, tj. sa slikom Majke Božje Trsatske. Budući da stvarno ne volim duplicirati nakit, napravila sam nešto slično, ali ipak bitno različito. Na prethodnim stranicama moje galerije već sam vam pokazala 2 komada nakita s istim motivom pa i same možete prosuditi kol'ko ima sličnosti ili razlika....
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 22:08
majstorice moj naklon! ova zelena i ljubičasta i crna su mi zaaakon!
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 22:11
Sve je prekrasno, savršeno...kruške su za poželjet, ali ja ipak najviše volim cuff. Cuff je apsolutno po mom ukusu. Savršeno
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 22:53
ova crno-bijela mi je prekrasna a kruškica preslatka...
sad maštam kako bi izgledala morska zveckalica u tvojoj izvedbi...sigurno čarobno...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 23:47
Rose, Saara, Orca, drage moje Heart%20GlassesHeart%20GlassesHeart%20Glasses
 
... bit će još cuffica uskoro, draga Saara Wink a bome i morskih narukvica, draga Orca...ne doduše zveckalica nego moji prvi pokušaji s peyote bodom i perlicama, malo za odmor od polimerne gline s kojom je teško raditi po ovim vrućinama... kroz koji dan ću vam ih pokazati...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 07:53
Savršenstvo! Bez riječi! smile227 smile93smile120
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,221 sekundi.