Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 17>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 11:50
Sve je prekrasno ali onaj detalj na namještaju je savršen,nova sam i nisam ni znala za ovu galeriju ali eto mene češče da uživam u prekrasnim radovima!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 12:01
Zahvaljujem na pohvalama. Sa novim radovima me neće biti malo duži perod, ne nisam bolesna(obično se to prvo pomisli) nego imam druge prioritete trenutno koji su mi ipak važniji. Pozdrav
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 12:36
Draga Brani svu sreću ti želim, nadam se da ćemo opet jednom imati prilike uživati u tvojim predivnim slikama i predmetima kojima si svojom rukom udahnula novi život Heart%20Glasses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 17:25
Evo sam prvi put ušla u ovu galeriju, i ne mogu vjerovati da sam tek sad vidila sve ove radove
Meni je ovo genijalno što ti radiš, ako sam dobro shvatila, radiš to nekih 4-5 godina, a to brzo proleti.Radovi ti izgledaju kao da cijeli život to radiš!
Pred očima su mi sve one famozne boce, oslikane pločice na zidu, pa aktovka, rokovnik...itd.itd.Pročitala sam i neke postove i nadam se da su tvoji do danas (osim ako sam to preskočila) shvatili da radiš nešto prekrasno.
Šta bih ja dala da mi kist leži ovako kao tebi!
Sjećam se da sam pročitala kod onog telefona o problemima s lakom za čamce-takvih problema sam imala i ja s drvetom, sušila sam stvari po 2-3 dana. Najkomičnije mi je bilo kad sam radila neke anđele (printevi) na drvenim dašćicama u obliku jabuka pa sam ih objesila na balkon...vrijeme je bilo oblačno, a onda je zapuhao i vjetar...koja je to trka bila za spašavanjem radova! Ne znam jel još imaš problema s tim lakom za čamce, ja sam ih isprobala nekoliko dok mi otac nije donio jedan od Heliosa koji se osuši za nekih cca 6 sati, ili preko noći u težem slučaju..a to je super u odnosu na one što trebaju 2-3 dana. Tako sad kombiniram taj i jedan u spreju (ako ti treba mogu ti staviti slike tih lakova). A za tvoje radove, samo nastavi, talenat ti nije upitan uopće...i sad mi fale oni Primaverini smajlići "you're the woman"..pa ću se poslušiti ovima:
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 19:22
hvala maredelmare, pozdravljam te iz Rima. Ovaj tjedan sam zavrsila jedan zadatak koji sam postavila sebi prije 1 god. Oni koji su pratili moj forum znaju o oemu pisem. Pozdrav
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 19:21



vratila sam se.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 22:33
Pa bilo je vrijeme da si se vratila .
Predivno je i nadam se jos drugih radova,ali crni tanjurmi je jedinstveni, ja kad napravim neki tanjur u dekupazu kazem da je jednstveni na svijetu, tako su i
tvoji unikati jedinstveni na svijetu.
S u p e r
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 23:47
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 13:18
Obožavam ono na pločicama .....waaaaa budem probao jednom malo ukrasiti i doma :)
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 17:34
Ja sam bez teksta,zanijemila sam....smile58koje su tu te divote,i sve sama crtaš,kao da je sve san ajme ženo ti si fenenomenalna,takav talent se rijetko rađa...smile120sve je genijalno,boce,aktovke,pločice ma...nemam riječi...SVAKA TI ČAST BRANI.ClapClapClapClap
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 17:12
Nisam dugo bila na forumu...hvala na pohvalama Maredelmare,Ultradwlux,Angell, a bome nisam ni stavljala radove...mogu reći da sam jako puno radila...vratila se iz italije...dobila certifik.za učitelja"one stroke painting" OSCI I  D.Dewberry ,imam tečajeve..prezentacije itd....
Ako nekom nešto od ovoga treba neka se javi..... 
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 13:54
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 13:58
Brani pa ovo je savrseno, samp reci u kojem je ormaru, mozda nestane.
Primas li narudzbe za slikanje na materijalu, ja bi za moju unuku.Klima sa glavom dada.
Ovo ozbiljno pitam.
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 14:39
Da Tatjana, slikam po narudžbi.....zadnje sam slikala na riflama koje je vlasnica upropastila domestosom..staviti ću sliku majice i hlača
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 14:41
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 16:51
Ajme meni, brani, i dosad sam se divila, ali majica i potkošulja su me oduševile, pogotovo jer obožavam vitice i listiće...!!!
Nevjerojatno kako tvoje slikanje još savršenije i impresivnije izgleda na svakodnevnim odjevnim predmetima Thumbs%20Up
I ovi glitter dijelovi ili metalic boje daju poseban štih cvijeću i listićima, genijalno...
Tvoja spretna i talentirana ruka se stvarno našla u onestroke tehnici, oduševljavaš me svaki put iznova...
jeL te napokon tvoji doma podržavaju malo više i dive se barem upola kao svi mi ovdje? Cool

edit: čestitke na zasluženom certifikatu, jako mi je drago da si iskoristila tu priliku!
i vjerujem da su polaznici oduševljeni i tvojim umijećem i onim što nauče...
Slobodno se pohvali na pm gdje se mogu vidjeti prezentacije, a pogotovo ako ćeš imati neku izložbu radova, manju ili veću, svejedno je Big%20smile
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 17:42
Potkošulja i hlače waaaaa bravo :) smile203 naježio sam se kako je cool
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 18:05
smile213smile73...Čestitke na certifikatu!! zaslužila si bit majstor!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 15:57
ne znam da li ovo smijem napisati ovdje, ako ne mogu netko će obrisati i ja se unaprijed izvinjavam, poruka ide ovako:

Dana 22.05. 2010. u Osijeku J.J.Strossmayera održavam početni tečaj "ONE STROKE PAINTING".Ukoliko ima zainteresiranih mai:branka_59@net.hr



Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:28
Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20! ....čestitke od srca draga Brani, doista si zaslužila ponijeti naslov učitelja OneStrokePaintinga, iskreno sam oduševljena kako si se izborila za ono što voliš, a  najviše će profitirati naši Slavonci i Slavonke koji će imati sreću da ih ti podučavaš
 
...dok gledam tvoju umjetnost na svakodnevnim odjevnim predmetima još više sam u to uvjerena.... bravo i samo naprijed po stazi koju si već utabala Palac%20gore
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.