Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aeonium
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aeonium

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 41>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2012 u 20:26
Ajme kakve gromade Free i mali kaktus imaju - krasni su
bebolina....zeleni je krasan
 
Glikice....morat ćemo i ti i ja u kupnju zelenoga LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 08:19
Nema nam druge Moon, nego u ptjeru za zelenkom !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 13:44
pre krasni su vam... bacaju me u trans ti divni primjerci..

evo slikica mojih  kako napreduju

kiwi



sunburst cristata



crnoglavci



i imam jedan mali pelcerić zelenog kojeg čekam da se lijepo primi i raste..
belica,zagreb
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 13:47
Belice, za nekoliko godina kad ti se onako jako, ali pravo jako razbujaju, doći ću ti po pelcere, dakle njeguj ih i pazi i mazi da budu što veći kad ja dođem Tongue
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 21:37
belice....prekrasni su i tako lijepo napreeduju. Kiwi je naočigled narastao, tolko bebica dobio ma treba mu čestitati, crnoglavci su cakani, a sunburst cristata krasna smile94
 
Evo i mojih pa ćemo nagodinu moći uspoređivati (ako prežive zimovanje) koliko su napredovali
 
 
 
 
Na vrh
dzeni View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzeni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 23:24
Moon wow,cista 10 za tvoje biljke,poooooosebno za bordo drvce.!
sutnja je zlato....
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 05:39
Moon- da i tvoji su predivni, ma šta nam nebi zimu preživjeli... nagodinu ima da nam budu prave životinjice LOL.
belica,zagreb
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 14:23
Moon, ovo drvce je fantastično !
Ja sam svoga skrstila za glavu, pa presadila pa mi je počeo odbacivati doljnje lstove. E onda sam se poplašila, a na kraju je on došao k sebi i sad rastu 4 nova iz reza !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 21:38

Na današnjem sajmu cvijeća ponovila sam se s jednim malcem, je mali, no narast će. Kupila ga na Bešlićevom štandu - 10 kn

sunburst cristata
 
 
 
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 21:57
Ma presladak je, naravno da će narasti !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2012 u 05:44
Bravo Moon sad imamo iste kak bi klinci rekli ! Presladak je ! Za njega sam primjetila da voli puno manje vode i ne jako sunce. Ali ga možeš malo sunčati kad je slabije sunce , pa će ti isto dobiti lijepu bojicu .
belica,zagreb
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 19:25
Nakon što sam ga "skratila za glavu" evo ga tjera pet mladih


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 22:19
Super glikica, to mi se čini baš brzo. Netko naprijed je rekao da se dugo čeka...ovo daje ohrabrenje
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 22:35
Evo baš sad gledam, kupila sam ga 11. kolovoza i nakon par dana ga odrezala, ovo sad su već lijepi mladunci na njemu, pa i nije tako sporo. Ide to brzo, samo smo mi valjda nestrplivi !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 06:16
Bravo.. ja sam primjetila da su i moji počeli ponovo baš bujati sad kada više nema onih vrućina... puno su lijepši i naočigled rastu.. Očito im paše ili proljetno ili jesensko vrijeme više, pa takve pothvate treba tada i raditi.
belica,zagreb
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 20:02
Samo da dodam ( da ne slikam svaki čas) kako je krenuo, raste k'o blesav, na očigled. I još je vani.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 20:44
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Bravo.. ja sam primjetila da su i moji počeli ponovo baš bujati sad kada više nema onih vrućina... puno su lijepši i naočigled rastu.. Očito im paše ili proljetno ili jesensko vrijeme više, pa takve pothvate treba tada i raditi.



U pravu si Belica aeonium je zimorastuća biljka
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 21:40
da, sad jako raste i buja, ali isto tako gubi onu zgusnutu formu rozete i onu svoju "crnu" boju. Listovi su im prorijeđeni i zeleni, samo vanjski su još tamni.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 10:33


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 15:54
 i ovo je slikamo u jednom vrtu u Dubrovniku
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.