Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adam - alocasia odora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adam - alocasia odora

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 26>
Korisnik
Poruka
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 10:18
pa uzmes ih na proljece i posadis....ja sam svoj adam koji je imao par godina cijelo deblo raspilila na komade od 10 cm i posadila...da znas koliko ih je....pogledaj pod cvijece foto-moje malo carstvo....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 11:20
Ja tako razmnožim yucu a nisam znala da možeš i adama tako, mladunca ću svakako maknut a starca ipak nebi dirala. Hvala ti na savjetu! 
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 11:22
sretno!!Wink
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 16:04
Hvala,kad obavim javim rezultat
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 21:51
irenaidani to sam i mislio da je a to što kažeš da su povezani vjerojatno je,a i evu sam jedno negdje davno vidio zato sam i opisao da jako liči na adama a to smo se sad i uvjerili.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 22:01
Originalno poslano od člana irenaidani irenaidani napisao:

da dmirce12,to je eva...tako su mi rekli...ja sam je dobila iz Paga jednu godinu...isto se odrzava ko adam...list otpadne pa istjera novi i tako stalno...i pazi stvar...odvojila sam ih na oko mj.dana...nju sam stavila u svoj dnevni boravak a adam ostavila kod mame u blagavaoni...e koja zalost...adam je plakao a eva mi ostala bez ijednog lista...sad sam ih opet stavila skupa i ona je potjerala dva lista a on vise ne cmizdri...neopisivo....Smile

nemogu vjerovat ,znaci kad si ih razdvojila tugovali su ...e svašta Confused

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 22:01
Originalno poslano od člana dmirce12 dmirce12 napisao:

irenaidani to sam i mislio da je a to što kažeš da su povezani vjerojatno je,a i evu sam jedno negdje davno vidio zato sam i opisao da jako liči na adama a to smo se sad i uvjerili.
eva sad stagnira,trebas je sad vidjet,nema ni jedan list,jako me podsjeca na alocasiu,ona mi je isto izgubila sve listove,jos malo pa ce se probuditWink...jeeeeeeeedva cekam vec da bude toploEmbarrassed
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 22:05
Moji "panjčići" ne migaju!!!
Još za sad miruju!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 22:08
ja mislim da svi vec jedva cekaju da idu van,ko i mi...Embarrassed,onda ce nas razveselitiWink
Na vrh
IvanaTz View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 08 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IvanaTz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2012 u 18:49
pozdrav svima, mislila sam da vam pošaljem slike mog adama (DA VAM SE MALO POHVALIM ) ali ne znam kako se šalju slike, nava sam . nađem ovaj članak na netu,    http://www.stil-magazin.com/clanak/broj-138-12-avgust-2009/biljka-svetlosti
pa mi melo čudno. piše do sedam listova da adam može imati. moj trenutno ima 11 listova. s tim da su U poslednjih 7 dana 3 počela da odumiru    ,ali po prvi put počeo je da cvjeta, pojavila su se dva cvijeta    
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2012 u 22:15
Dobro došla IvanaTz bilo bi nam drago da vidimo tvog adama,a za slike vidi imaš objašnjenje ui cijeli opis kako ih staviti.Nadam se da češ uspjeti,a i mi da vidimo tog adama.a to što pišeš zašto da nemože imati više od sedam listova moj je imao pretežno tih sedam,a več kad raste drugi otpada doljnji list kao što se i tebi dešava.
Na vrh
IvanaTz View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 08 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IvanaTz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 19:26
hvala za dobrodošlicu nešto se dešava sa mojim adamom zadnjih nekoliko dana. mozda je to normalno, ali u zadnjih 7 dana su tri lista počela da venu a mislim da će ih biti još
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 19:54
to je normalno...Embarrassed
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 20:01
obožavam mog maloga adama,u rekordnom vremenu mi je podario tri lista i jučer mi bura odlomila 1 ...bas mi zao 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 19:11
Moj se oporavlja od smrzotinaThumbs%20Up
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 08:54
mog je jesenas isto uhvatio mraz otišla mu tri velika i krasna lista ali stabljiku nije i evo ga istjerao prvi list
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 20:38
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 21:04
smile227predivni su zaista,ja sam svog starog lani izrezala i izraslo je dvanaestak malih adamića,ali CryCryCryCryCry ova jaka zima i moja smile157glava -nisam se nadala ovolikoj zimi,i jadnički mali su mi se smrznuli,svih 12.....smile220
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
samira View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 17:58
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Ja nemam adama, ali čula sam da on "voli plakati"! Tako mi rekla šogorica, njoj se to isto događalo i predivno raste i dalje!

Možda netko iskusniji ti to stručnije objasni!!! Wink


imam i ja adama tri komada i ja sam primjetila da on pušta vodu ili plače kao što moja djeca kažu kada ga puno zalijem vjerovatno izbaciva na taj način višak vode,što mi je malo iskreno rečeno sumnjivo jer je adam ipak tropska biljka u kojoj ima mnogo kiše...
nisam imala nikakvih problema zbog toga oni i dalje rastu i rastu i rastu... lijep pozdrav.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 02:21
Napokon, nakon četiri godine procvao i moj adam.

Uvijek sam se pitala zašto mu je takvo ime. Cvijet mi je sve razjasnio.



“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.