Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hercegovački vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hercegovački vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 76>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 00:06
tikvic,pregledala sam svu tvoju galeriju i odusevljena sam bogastvom raznolikosti u tvom vrtu,svaka castsmile162
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 00:10
Opet sam setala tvojim vrtom i uzivala u raznolikosti cvijeca !    smile55
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 01:23
Predivna datura, ruža....smile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 07:13
Baš sam se nauživala u šetnji ovim prekrasnim vrtom! LOL
I sama sam posijala dature koje su tebi najdraže (u jednu veću lončanicu), još su mali klijanci i ove dane će u kuću, iako ne znam hoće li im prijati u toplom Confused
Time is something you can never get back..
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 23:22
 Mira pošalji adresu!
 Sarita hvala i smile79.
 I ja prošetala tvojim i takođe uživala . smile78.
 Hvala ti Smrcko ismile78
 Ne znam Misty, ja ih uvjek sijem koncem veljače i nikad nisam ni pokušavala da ih sijem u jesen, obzirom da su jednogodišnje biljke. Ali sve vrijedi pokušati zar ne?

Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 08:39
 Samo da ti se javim!  smile78
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 10:23
ima li još sjemena od one ljubičaste dature
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 21:04
 Sunce hvala na javljanju,smile79
Za Antoniju - ima  pošalji mi adresu.
 
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 08:50
smile78
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 16:20
predivan izbor biljaka krasno ukomponiranih u ovaj lijepi hercegovački vrt u kojemu kraljuje jedan do sada neviđeni ljepotan nad svim ljepotanima, veličanstveni sljezClap.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 22:50
 Tomica i ja tebi šaljem mnogosmile79.

  Retriver Sara ako ti se sljez toliko sviđa pošalji adresu.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 00:19
Ženo, ti si divna!!!   Jača si od sveg svog cvijeća!!!!!

Samo to imam za reči!!!smile72  Da mi jedna hercegovka slomi srce, ludilo!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 14:35
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Ženo, ti si divna!!!   Jača si od sveg svog cvijeća!!!!!

Samo to imam za reči!!!smile72  Da mi jedna hercegovka slomi srce, ludilo!!!!
 
Kamenjarke (Hercegovke) su ti čudo draga free, lome i kamen ali muževe nikako.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 17:06
jaooooo tikvić prekrasno a ona daturaaaaaaaa.......preljepa je..... :D a brugmansia narančasta je  da ti oci ispadnu :D
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:33
Ja sam došla, izgleda na crnu listu kod tikvića, pitam se zašto?????smile59
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 22:46
 Draga  Fre Hercegovke su to čudo i nisi na mojoj crnoj listi, čak šta više...........smile79

 Tomica ono za muževe si sasvim u pravu ,ali uvjek postoji ono ali
 
 Dragi moj Pandić jako mi je drago da si opet tu, nedostajali su mi tvoji simpa komentari . Kod mene si uvjek rado viđen gost.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 23:19
alo se zaletih do tebe da vidim ima li što novoga
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 10:01
prekrasan vrt
stvarno sam lijepom šetnjom započela dan
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 00:08
Ja u sitne sate volim šetati u tišini i miru i uživati,uživati,zaista prekrasno cvijeće.a mora biti kod tako krasne i plemenite dušesmile79
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 19:38


 

Eto i mene u tvoj vrt.
Ovu sliku sam morala ponoviti jer je nešto posebno. Koju god riječ sam htjela upotrijebiti, učinila mi se premalom da bi mogla dočarati ovu ljepotu.

Ljiljani su također prelijepi. Koliko dugo ih imaš? Obično vrtlari vode borbu sa voluharicama, jer im one pojedu lukovice.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 76>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,249 sekundi.