Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićne dekoracije u mom domu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićne dekoracije u mom domu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 55>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 14:09
Moja izvedba ( prošlogodišnjeg ) adventskog " vjenčića "







Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 14:23
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana iris iris napisao:

miško moraš slikati bez blica


I ja imam problema kod slikanja staklenih tanjura...pogotovo, navečer

Probala sam i sa i bez blica..... imam dva digitalca...jedan je kaktiga nekaj malo bolji....ali opet su slike loše... imaju kao " odsjaj "
 
e, točno tako...potpisujem sve...
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 15:00

 

ma šta je vama,????????????????
 ja prije tri tjedna molila uzorke božoćne....novogodišnje...
 
 
 i te kako zanimljiva temaClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
 
 
 
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Deja vu

Sami voajeri
 
 
ma nije, cini mi se da nas nema bas previse online, al bu se to vec zalaufalo...
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 15:18
Leonarda, jesi ti stavila kakvu sličicu...... niš se ne otvara
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 15:46

 

jesamCry.....budem opet....LOL ja smotana......

ajmo cure s bozicnim uzorcima........
 
iduci tjedan idem u kupnju....pa vam slikice stavim.....Tongue

 

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Leonarda, jesi ti stavila kakvu sličicu...... niš se ne otvara

The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 15:49
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

 


jesam[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" />.....budem opet....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" /> ja smotana......


ajmo cure s bozicnim uzorcima........

 

iduci tjedan idem u kupnju....pa vam slikice stavim.....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley17.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Tongue" />

 


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Leonarda, jesi ti stavila kakvu sličicu...... niš se ne otvara [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" />




A kaj ideš kupovati?

I salvetice možda   
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 16:55
Ermmhippy
a sto drugosmile198

The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 20:06
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

[IMG]smileys/smiley24.gif" align="absmiddle" alt="Ermm" />hippya sto drugo[IMG]smileys/emot77.gif" align="absmiddle" alt="smile198" />


Kupi malčice više...pa se budemo đorale
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 20:33
Baš ste otkačene, stavljala na stranu neke kutijice, pa onda neka kartonska srčeka koja je trebalo "renovirati" i sad ste me puknule s idejom o zajedničkim fotkama... još smo moram naći žrtvu da mi objasni printanje fotki na rižinom papiru i .... ljudi moji pa je li to moguće, opet ću imati najoriginalnije poklone a neću bankrotirati. Pusa vam za ideju. Vidmo se sutra, vidimo se sutra, veselim vam se!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 22:29
Super tema. Prekosutra se bum ufurala! Već sam počela smišljati prigode poklone, ali htjela bi ove godine i malo novih ukrasa!

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2008 u 21:04
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Joj cure, ja ću danas još jednom sve pregledati jer mi je link fenomenalan...pa slijedom toga sam sinoć imala 1 sat inspiracije....
Sutra budu slike ako stignem večeras završiti...


Ooooo znam Proljeće, kako je to Kad sam ja saznala za taj link ( negdje u 11. mj. prošle godine ), nisam prestala vrtiti filmiće do Nove godine A da bi ti dokazala koliko sam ideja od tamo pokupila evo ti moj " božićni stol "



[IMG">http://img213.imageshack.us/img213/4734/p1040404al5.jpg" />
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2008 u 11:23
ja imam ideju!!!!!

jel ima možda di kaj kak se delaju ukrasi od kukuruzovine-kod nas vele perušine imam volje da radim jaslice i ukrase za bor od toga
nevolim se ponavljati a ni kad vidim da svi imaju isto, hoću nekaj svojega tak i tak sam svojeglavasmile42
sutra je novi dan
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 09:33
Hippy, ne trebam ni reći da ti je stol izgledao fenomenalno!!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 09:52
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hippy, ne trebam ni reći da ti je stol izgledao fenomenalno!!!


Hvala ti draga

Ove godine će svakako biti opet nešto drugo
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 15:16
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hippy, ne trebam ni reći da ti je stol izgledao fenomenalno!!!


Hvala ti draga

Ove godine će svakako biti opet nešto drugo
 
Nisam nit sumnjala, ali i moj će ove godine biti ljepši od prošlogodišnjeg!!!smile71
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 15:31
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hippy, ne trebam ni reći da ti je stol izgledao fenomenalno!!!
Hvala ti draga [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" /> Ove godine će svakako biti opet nešto drugo [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

Nisam nit sumnjala, ali i moj će ove godine biti ljepši od prošlogodišnjeg!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot127.gif" height="52" width="59" align="absmiddle" alt="smile71" />


Imaš kakvih ideja za podijeliti s nama   
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 16:01
Malo pohlava od mene.......baš mi je zanimljivo gledati vaše kreacije . Samo hvali vrijedne ruke, maštovitost. U muškom svijetu se malo toga može naći
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 09:20
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hippy, ne trebam ni reći da ti je stol izgledao fenomenalno!!!
Hvala ti draga [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" /> Ove godine će svakako biti opet nešto drugo [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

Nisam nit sumnjala, ali i moj će ove godine biti ljepši od prošlogodišnjeg!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot127.gif" height="52" width="59" align="absmiddle" alt="smile71" />


Imaš kakvih ideja za podijeliti s nama   
 
Još uvijek ne, ali mi se čini da bi i ove godine mogao biti zlatno-crveni!!!
To mi je kombinacija iz snova, ali tko zna šta se još dogodi u mojoj glavi do Božićc???Wink
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 10:35
I ja najviše volim zlatno-crvenu kombinaciju. Ove godine sam mislila napraviti nešto od slame, npr. pahuljice. ali nisam ziher da bum stigla!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 11:09
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

I ja najviše volim zlatno-crvenu kombinaciju. Ove godine sam mislila napraviti nešto od slame, npr. pahuljice. ali nisam ziher da bum stigla!

 
Šeflera, nemoj se tako postavljati, jer onda niti nećeš stići!!!
 
Ja sam već isprobala dodatno ukrasiti moje božićne kugle, a rezultat ću sada staviti na moje uratke.
 
A šta bih ja trebala reći kako ću uopće stići od mog sina???
Ali Bogu hvala da postoje "cvtići", a osim toga možemo mi to i skupa, pa nije nam prvi puta!!!Wink 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.