Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikove none povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikove none povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 27>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 20:34
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

kod mene stalno ima tikvica, sad poslije ove kiše bit će ih još[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/502f64ae-Picture%20261.jpg" />




da tikvice su se pravo povratile godi im sad vrijeme.meni su jos i paradajzi ludo krenuli rasti i cvjetati to se vrt zuti od cvjetova,mislim se sta ces mi sad kad ne mozes uzreti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2012 u 20:19
dugo vam nisam pokazala slike mog povrtnjaka pa evo par danas slikanih

kopar se rasija na sve strane


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2012 u 20:38
nađe se i kupusa, jučer sam ga baš kuhala, mm ga obožava

mrkva
peršin

salata


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 17:15
Ajme kako je još sve živo Smile
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 17:22
Ajme Nona,kod tebe još uvjek sve prekrasno,kao da ide proljeće, a ne zima!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 22:08
Draga Nona, sad vam zavidim! Moj vrt su već preorali... samo da mi je znati kamo su žurili!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 23:14
EN, još ti je lijepo povrće u vrtu. Jel to znači da ne oreš vrt u jesen niti ne gnojiš nego samo frezaš u proljeće? Kad ga pognojiš i čime?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2012 u 16:07
Drago mi je da mm nije poorao vrt kao svake jeseni , kod nas je dosta dobra zemlja ali kad ima dosta oborina bude nabijena, kako je ove godine bila suša zemlja je rahla kao nikad do sada, dio gdje je bio krompir mm je samo pofrezao i ja sam posadila crveni luk i češnjak , salatu sam presadila jedan red uz cijelu dužinu vrta, a ova koja je ostala gdje je nikla se već polako zavija u glavice, kad sam vadila luk dosta sam glavica ostavila što slučajno što namjerno tako da sad imamo stalno mladog luka, planiramo orat ali dok je još ovako lijepo žao mi je, tek kad cjelodnevna temperatura bude u minusu, inače gnojimo nekoliko godina starim prerađenim gnojem od peradi koji smo kupili, imamo još dosta veliku hrpu, ne rasipam po cijelom vrtu nego stavljam kad sadim svkoj sadnici jednu šaku
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 14:13
Nona gdje si kupila taj pileći gnoj? Ja sam kupila kokošije pelete u Kalii pa kad sadim stavim dvije šake u rupu, na to zemlju pa biljku. Na vreći piše da je dozvoljen taj gnoj u organskom uzgoju.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 14:26
kupila sam ga kod privatnika koji uzgaja perad, to je isto samo su ti peleti presani od ovog što ja imam 
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 14:58
E super, znači dobro radim, a to mi je puno jednostavnije. Hvala, Nona!smile78
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 15:18
nonice,kako mi se sviđaju ti tvoji domači dajzekiWinkkoji su to, i zanima me ona prugasta tikvica, jaaaakoWink
 
...i oko oranja vrta...nikad ne orem  na jesen, čisto iz razloga jer se mikroorganizmi koji se nalaze ispod zemlje, a znAMO S oni razrađuju tu zemlju...onako izokrenut...izloženi su smrzavanju...i tu se radi greška od davnina.Tak se uvijek radilo, al nova saznanja govore to što sam navela.Na prolječe samo isfrezamo zemlju i pognojimo..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 20:08
pošaljem ti sjeme i jednih i drugih , što se tiće oranja meni je to jasno ali kako objasniti mm kad se to tako oduvijek radi kao da izmrzne zemlja Wacko
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 21:18
povrtnjak ti je predivan,svaka čast
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 21:26
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

pošaljem ti sjeme i jednih i drugih , što se tiće oranja meni je to jasno ali kako objasniti mm kad se to tako oduvijek radi kao da izmrzne zemlja Wacko
...jjoooj...sretna li samsmile78usput..pošalji mi adresu...nemrem je nać...pošaljem ti sjemenke kad svim drugima kojima sam obećala, u fazi pakiranja sam..dok još imam malo cajtaSmile
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 15:48
prekrasni povrtnjak
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 18:13

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 21:25
Animated%20New%20year%20Graphic
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 18:54
curke moje drage Hugdobro mi došle u povrtnjak nikako da krenemo sa poslom , zima se odužila ali salata se dobro drži samo par dana sunca i bit će glavica

paradajzi nikli
jes da su tanki ali ojačat će oni
a maslačaka rascvjetanih na sve strane, vadim sa korjenom i dijelim dijabetičarima za čaj


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 14:00
Malo sam opet šetala, ne mogu dočekati da uđem u svoj vrt pa cunjam po tvom

Možeš li mi reći što je ovo ... luk, poriluk ili nešto treće
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.