Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 20:03
Na žalost nema ih više ali kupih nešto drugo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 21:43
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Na žalost nema ih više ali kupih nešto drugo

Ajme,baš mi je žao,ja sam posijala nekolko sjemenkica pa možda što budeWink
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 22:02
anđelka smile113,čupavi kaktussmile91
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 22:07
Anđelka, lijepo si se ponovila. A kaktusić ti je za 10.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 22:12
Drage moje curke malo sam bila na"terapiji" u Konzumu i priznajem da sam oduševljena-pomogla je!
Kaktus je prva liga ,ima još par i mogu vam reći da ih samo gledam i mislim si kad će doseć visinu svojih"mama".
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 22:33
jako brzo anđelka ce porast..za dvi tri godine ces imat vec velike kaktsue..evo nasla sam sliku ,,kaktusi za manje od dva mjeseca kolko su porasli..ovo sam posadila u 4 mjesecu negdje oko uskrsa


ovo sam slikala prije nekih 15 dana

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 22:43
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

jako brzo anđelka ce porast..za dvi tri godine ces imat vec velike kaktsue..evo nasla sam sliku ,,kaktusi za manje od dva mjeseca kolko su porasli..ovo sam posadila u 4 mjesecu negdje oko uskrsa


ovo sam slikala prije nekih 15 dana

Ajme koja razlika! Znaš što, ja sam nešto radila po kaktusgartenu naravno kao što znaš bez konzultacija sa mentoricom. Sutra stavim slikice i očekujem kritike,bit ćesmile155
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 23:12
ja mislim da je zabluda kad kazu da kaktusi sporo rastu..meni na očigled rastu,posebno sad kad imam slike i cuvam ih,cesto put ih usporedim i budem iznenadita...saamo ti stavi slikice a ja cu pohvalit ili pokudit LOL
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 23:23
smile227krasno smile55
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 13:05
 Ime,  uživo ne izgleda ovako loše. Neće im smetat? Ma samo da ne vidim korov!=http://imageshack.us/photo/my-images/832/fotografija0081f.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 13:07
 Drugi "čupavi" kaktus

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 13:08
Treći "čupavi" kaktus

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 13:10
 A jesu li ovo sa strane sitni bebaći?URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/fotografija0086.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 13:11
I na ovom ?URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/fotografija0087.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 13:15
 Istočna strana, tamo di mi je tribala Timova pomoć. Više od pola prazno ali popuniće se....valda[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/fotografija0080b.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9420/fotografija0080b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 13:18


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 13:36
ovo nije loše,upravo tako sam i ja prosle god sa tim kamenčićima posula bila svoj kaktus garten ,al sam ga odma digla ća jer se meni nije uklapo ,posto je moj kamen u kaktusima tamni ,tebi se uklapa ,sviđa mi se..kud nisam se sjetila na kavi da ti ponesem brzorastucih seduma,ja ih čupala i bacala ,,oni bi ti dobro dosli ..ovo su sve bebe sto rastu,taj se kaktus brzo mnozi ..mogu ti rec da mi se sviđa kaktus garten tvoj ,lijepo si ga popunila ,a jos ces i vise ..hoces li ga obrubljivat sa kamenom ili ?
to gdje ti je trebala timova pomoć je super
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 13:41
pa ti si brža od svjetlosti....super ti je napredovao vrt.....mmmm prekrašno..... vrtni kaktus kad sve nabuja će biti za plus 10 ..... baš san sritna skupa sa tobon   
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 15:02
Jako lijepa kaktusarska pustinja kod tebe ,bas mi se dopada...
Velika gorica
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 15:42
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

ovo nije loše,upravo tako sam i ja prosle god sa tim kamenčićima posula bila svoj kaktus garten ,al sam ga odma digla ća jer se meni nije uklapo ,posto je moj kamen u kaktusima tamni ,tebi se uklapa ,sviđa mi se..kud nisam se sjetila na kavi da ti ponesem brzorastucih seduma,ja ih čupala i bacala ,,oni bi ti dobro dosli ..ovo su sve bebe sto rastu,taj se kaktus brzo mnozi ..mogu ti rec da mi se sviđa kaktus garten tvoj ,lijepo si ga popunila ,a jos ces i vise ..hoces li ga obrubljivat sa kamenom ili ?
to gdje ti je trebala timova pomoć je super

 Ajme kako mi je laknulo bilo me strj otvorit lapić kakva će bit tvoja reakcija.Pa trudila sam se na kraju svako toliko sam bila"na ručku" u Magmoliji ili negdi....Stavila sam okolo kamenje ali su mali zapravo to su najveći koje sam imala u blizini ali stvarno moram negdi ići kamenjarit, vidim da to nije to.Sad mi se čini da mi je ta istočna strana prevelik" zalogaj"Tribala bi je popunit ,  mislila  sam neka stabalca ili grmiće ili..... ?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.