Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u ravnici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u ravnici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 30>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 21:14
Andina, hvala,drago mi je da sam napravio dobar izbor slicica,i CESTITAM VAM ULAZAK U EU-malo sam ljubomoran, (salim se).
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 21:46
Hugbožanstveno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 11:43
Prekrasno,pravi mali Raj.....................
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 22:16
Originalno poslano od člana Rembrant Rembrant napisao:

Nisa,Dadinica pozdrav,evo nasao sam jos dve slike koje pridonose skladu i nekoj mirnoci u mom vrtu:



Ova prva slika je zbilja umirujuća,kojoja je ovo biljčica što se lijepo raširila(lijevo na prvoj slikici) a što je ono iza u daljini sa bordo cvjetom ili lišćem,a ovo lišće u prvom planu na drugoj slikici? A što sam radoznala :)  MA zbilja je sve prekrasno.< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2013 u 09:51
Niho,OSica pozdrav
Arim-prva je majcina dusica,drugi je Japanski javor-crvenolisni,a za trecu cu se raspitati ,pa cu ti reci.Upravo  ce da cveta,cvet je bele boje,snimicu ga.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 11:33
Monster ce imati  cetiri cveta,lepi su mu cvetovi kao da je pozlacen cvet.






Malo cvetova od kaktusa i jos ponesto











Veoma retka crnogorica iliti cetinar Cryptomeria japonica-Little Diamond,ove godine ima lep prirast:


Ja bi voleo da sve supe i kucu obraste parthenocysus ili devojacka lozica,meni se to svidja, evo ovde obrasto je garazu cak i pola krova,a u garazi netreba air condition, hladno je,tako da drzimo zimnicu u garazi sto je jos ostala od prosle godine




Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 12:07
Ajoj ja za ovo nemam rječi kojim bi opisala ovo što sam vidjela. Božanstveno. A da monstera cvijeta nisam ni znala. smile93
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 14:15
Čovječe, pa kod tebe nema što nema! Ni ja nisam nikada vidjela monsterin cvijet, baš je neobičan. Lozica izgleda prekrasno, a bijela hortenzija i cvijet kaktusa ispod nje - nešto fenomenalno! smile186
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 21:01
Karli, Andina drago mi je da sam doprineo raznolikosti slika na forumu.Monster retko cveta, a i kad cveta uglavnom nemoze se videti cvet tako precizno,ja sam nekako savladao to makro snimanje,i cvet se vidi bas kakav je  zaista. Pozdrav
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 21:20
Rebrant ostaje Rebrant, najveći i najjači, biram riječi ali ih naprosto nemamsmile141
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 10:09
Hvala Aralija,drago mi je da ti se svidjaju moje slicice

Arim-ta biljka ispred zelene fontanice,to je bela ANEMONA,ima ih mnogo vrsta i boja pogledaj na Wikipediji, u svakom slucaju odgovara joj zemlja crnica,vidim da lepo raste.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 10:14
Kod tebe uvijek nešto posebno......smile64
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 10:18
Sve naravno lijepo, kao i obično, imala bih jedno pitanje. Kako si "natjerao" tritomu da cvjeta s onoliko cvjetova? Moja je lijepa, krupni cvjetovi, ali svega pet cvjetova, a ima puno biljaka.
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 13:08
Kada god dođem k tebi uživam.Hajde molim te uključi se i savjetuj mi uređenje vrta u Lici.Tvoja crnogorica me oduševljava,naravno kada budeš imao vremena.Lijep pozdrav iz Slavonije.................
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 20:15
Milice koristio sam Garden centar-Zemun dok je jos rentabilno radio, da kupim dosta toga sto je retko,nazalost zatvorio se zbog nerentabilnosti,a i sada bi to bilo skupo za mene zato sto nemam novaca kao nekad.Doduse  cujem da sada dosta staklenika u Holandiji drze Kinezi,tako da verujem da  iz holandije biljke gube na kvalitetu,ali zato cene divljaju, verovatno je tako i u Hrvatskoj.

Nisa- Prvenstveno prihranjujem sa Kemirom -to je djubrivo za  povrce a ja ga korisim i za cvece,a inace prihranjujem sa svime sto mi dodje pod ruku,i normalno zalivanje, i posle cvetanja u letnjim mesecima.

OSica- pogledacu na tvojoj temi,pa ako ikako mogu sa savetom da ti pomognem,bice mi drago.Sada dosta zalivam vrt jer meteorolozi samo prognoziraju kisu a kise nema i nema,a i kad ju je bilo u srpnju,ja nepamtim,bar kod mene u mestu.


Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 12:07
Cvece nikada ne dosadi,a cveta dosta toga:





Budleje ako se zagledate ima tri vrste,teget,pink i vatromet.

Ovo je za ARIM ili kontra bi pre odgovaralo za MIRU da vidi kako cveta ova Anemona






  I jedan pogled na moje mesto za opustanje:











Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 13:13
smile64Riječi su suvišne, ipak.... sve je tako lijepo i baš čarobno......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 19:50
WOW , sto napisati ?????
Izniman, izniman I caroban vrt /park - raznolikost biljaka, njihova zrelost I kompozicija svega  = uistinu umjetnicko djelo, opcinjena sam ljepotom vrta I velicinom smile211smile211smile211
 
Uzivala sam u setnji tvojim vrtom I tako mi je zao da nisi blize  da ga mogu posjetiti uzivo, jer ovo je stvarno raj.
 
 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 20:46
Uvijek rado prošetam tvojim divnim vrtom
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 21:50
Drago mi je bilo ponovo prošetati tvojim prekrasnim vrtom.
Kutak za opuštanje čarobno djeluje i na slici, mogu zamisliti kako je divan uživo.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,230 sekundi.