Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 39>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 19:49
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

ispricavam se dada,ali nesto si krivo vidjela,biljka u tockama se zove helichrysum silver.da to i neznam,znam da nije dihondra,ona mi je tiha patnja,a nigdje je ne mogu nac za kupit.



O.k. Drago mi je da si nam napisala kako se zove, ne moraš se ispričavati, drago mi je da me netko ispravi ako griješim. Ja sam vjerojatno krivo vidjela...izgledale su mi slične.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 09:14
Da ne zaboravim(iako je to nemoguće) prvo sve pohvale vrtu,Dada.smile120"crijep" ti je supersmile141
E sad-DIHONDRA.
Ja znam da je to trava,jako niska,tako da je ni kositi ne treba.Da je uz sve to i dekorativna ne treba ni spominjatiKakvih još sve ima,poima nemam.
Što se trave tiče,ja sam je dugo tražila i onda mi je jedna dobra duša sa foruma kupila u Italiji i poslala.Opet joj puno hvalasmile58
Nekih 2-3 mjeseca ksnije sam vidjela sjeme dihondre kod nas u jednoj poljoprivrednoj ljekarni-Lupres.
E sad,ne znam dal bi vi tu travnu smjesu dihondre no ako bi,provjerit ću ima li je još, pa vam mogu nabaviti.
Za ostalo,stavite slikuLOL
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 12:10
Dichondra jest trava, imam ju! Posijala sam ju na jednom mjestu  i moram reći da je dosta dekorativna! Kod nas u Istri ima sjemena pa ako nekome treba mogu mu nabavit! Skupa je, ali tko želi....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 12:21

postoji dichondra repens i dichondra silver falls

 
ako ste vidile sjeme ove druge - odmah žicam da mi kupite....plačam sve troškove Smile
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 23:05
Moje omiljeno mjesto za odmor...najnovije djelo vrijednih ruku MM. Moj doprinos su crijepovi na zidu, ukrašeni salvetnom tehnikom i još pokoja sitnica...














Lantana, jedna od mojih omiljenih biljaka











I to bi bilo to.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 23:09
baš ste si to lijepo zrihtali Smile
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 23:24
Lantana ti je naš prekrasna. Kad sam ju na proljeće kupila (nažalost, bile su samo žute u prodaji, ali bolje išta nego ništa), mislila sam da je to jednogodišnji cvijet, a sad vidim krasnu stablašicu kod tebe Clap
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 00:04
bravo za sve koji su zasluzni za ovu ljepotu i sklad.Clap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 00:09
Cvece je naravno divno,ali odusevila me i tvoja terasa,krasno si je sredila! Imam toliko crepova,al nikako da se nakanim da uradim tako nesto.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 09:33
Terasa ti je prekrasna, a salvetna tehnika na crijepovima super.
O lantani sam već ispričala cjelu priču, no svjedno ću žicati bijelu, ako je imaš.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 09:39
Prelijepo...
 
Raj za vas dvoje, i za sve druge drage ljude. A i za nas Wink posjetitelje virtualne.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 10:07
Dado, dobar ti dan, prekrasno je sve napravljeno usklađene boje, cviče predivno, no imam jedno pitanje: koja je ono biljka u pitaru s plavim svjetovima na teraci 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 13:57
Dada, prelijepo...
Dala si si truda, pa se i rezultati vide.
Thumbs%20Up
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 14:21
..terasa je ludilo, a da ju jos malo bolje poslikas i izvana as meni rabi tako nesto da pokrijem slican prosto, puno hvala..Wink
 
 
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 15:12
Originalno poslano od člana vanja vanja napisao:

Dado, dobar ti dan, prekrasno je sve napravljeno usklađene boje, cviče predivno, no imam jedno pitanje: koja je ono biljka u pitaru s plavim svjetovima na teraci 




To je plavi krumpirov grm.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 15:14
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

..terasa je ludilo, a da ju jos malo bolje poslikas i izvana as meni rabi tako nesto da pokrijem slican prosto, puno hvala....evo vidi
 

[IMG]http://i275.photobucket.com/albums/jj289/rijeka53/zidic6.jpg" />



To je zapravo jedan prostor iza garaže kojeg smo nedavno natkrili, a prije radova je izgledao poput tvog. Snimit ću još koju fotkicu pa ću je staviti da vidiš.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 17:25
Rijeka jel ono roštilj pa na glavu smile96a prostor imaš veliki baš ga možeš urediti prekrasno ideja nemam ali sam sigurna da će ti Dada imati šta savjetovati jer vidivši njenu terasu i naćin kako je uređena  smile99
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 18:19
....eeeeeeeee rostilj nagnem da se kise ne napuni, inace dela punom paromWink
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 21:01
Rijeka znala sam kužnila sam ja u čemu je štos samo sam bacila malo šale
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 21:39
Ugodan ambijent uz lijepo cvijeće! Svaka čast! I ja bih tu uživala!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.