Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rijeka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rijeka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 58>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:07
Hej draga baš dobro da si otvorila novu temu, jer lanjski karneval imamo pod temom "maskirano ludilo", ali sada ću i ja stavit slike ovdje.
Evo nekoliko slika posvećenih Franjici, jer ona je bila naš gosta, a njenom oduševljenju nije bilo kraja.
 
 
"Bikica" u svom elementu
 
 
Strašilo nije prestrašilo našu gošću, ali ona njega......
 
 
Našim morčićima nije mogla odoljeti
 
 
Ima toga još - nastavak slijedi.
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:10



... mislim da slike govore više od riječi!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:14
Super, mislim da smo zaokružile ovaj divan vikend u Rijeci !smile61
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:21
Svi znaju da je parola našeg malog mjesta Krasica na Karnevalu uvijek ista "Krasica, pa Rio",  Franjica neće u Rio, ali u Krasicu je moram odvesti, jer se odmah s njima sprijateljila.
 
 
i narovno zaplesala usred Rijeke
 
 
 
Ne znam kako se s ovim japankama sporazumijevala, ali smijale su se ko lude
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:48
Jako lijepo i sto je najbitnije,vidi se da ste se lijepo provele !
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:53
Eto jedan razlog da i vi budete tu druge godine, neponovljivo je kada grad preplave maškare i u povorci i u publici, treba probati!!!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 00:11
Originalno poslano od člana zvonkica zvonkica napisao:


Eto jedan razlog da i vi budete tu druge godine, neponovljivo je kada grad preplave maškare i u povorci i u publici, treba probati!!!


Lijepa ideja... !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 08:15
Kud got se po forumu okronem tu je suseda Franjica: na cvijeću, na salvetama, na ZG kavici, pa onda na RI kavici, karnevalu...
Triša ju prati u stopu: kava u Spliti, pa Rijeci, pa karneval, pa cvijeće: trajnice, ljetnice, povrće...
Curke super ste!!!!!!!!!! Imate energije i duha više nego maturantice!!!

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 09:33
vidim da vam je bilo divno
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 20:53

Već rano prije podne iznad Trišine kuće maskirane su se grupe uz zaglušujuću glazbu spuštala u centar grada. Grad živi sa karnevalom pa su tako i izlozi prigodno uređeni a na ulicama ima jako, jako puno maskiranih ljudi, svako malo su štandovi na kojima vas za par minuta prelijepo namažu…predivna atmosfera, predivno vrijeme ma milina (mozak mi već dva dana ima pauzu i radi samo na zabavi – kruha i igara, pa što bude, bude)

Glava mi je letjela na sve strane, prvo pokušavajući vidjeti što više jer nije samo maskirana grupa koja uz gromoglasne najave a i buku koju sama proizvodi kruži ulicama Rijeke interesantna, ponekad su mi se zanimljivijim činile maškare u publici a zatim da u toj gužvi slijedim Trišu,(moram priznati zaista zahtjevan zadatak, tamo gdje se ona provuče ja moram nastupiti kao konjica i napraviti prolaz) A bilo je stvarno svega,

Moj nos, moj ponos

Preko zanosnih, tajanstvenih ljepotica

 od djece

 

 

 

 

 

A za ovom sam maleckom jurila kao blesava dok je ona vozila slalom između kola, maškara, publike a nije joj više od 4-5 godina

Preko ženskica zamamnih oblina

 

Do nonica

Od ovčica,

Do paunica

Morskih konjica

Ne trebam vam ni reći kako se Triša s Karnevalmeštrom osobno poznaje

A pridružila se i u diplomatskim naporima ubacivanja najljepše nam naše u dalekoistočne saveze

Mada ova grupa -  nikako je nije željela  prihvatiti jer vele da je prehiiperaktivka pa da im ne da mira i neka im se javi za pedesetak godina.

E kad bi Hrvatska imala ovakve noge

Sasvim sigurno ne bi bila u banani

 pa makar joj je premijer gol (listić je stvarno bio mići, mići nisam zapamtila ni koje je bio boje mada imam nove naočale, nekako nisam uočila, hi, hi, hi)

Pokušavaju banane srediti kockastima i mali Štrumfovi

I prava vještica sa svim svojim pomagalima i pomoćnicima

Klokani sa vježbanjem preskakanja recesije

Hare Krišna sa mantrama

No, taman kad pomislim da ćemo se izvući nalete ta slovenska…..

I ne možeš ih se riješiti, uhvatili se za nas kao hobotnice

Sva opuštena (mada ne i napušena kao ovaj

Skoro sam se šlagirala. Mislila sam da su me iz glavne tvrtke  došli špijati, a oni su se isto samo zabavljali

 

I onda novi šok, jedna naša draga prijateljica nikako nije mogla doći na druženje (niti ispeći fritule, nego je pojela naše) a onda je ugledamo maskiranu

Naplesala sam se, nauživala, svega, baš svega nagledala sa listićem i bez listića

I kad su se konačno pojavili pravi muškardini,

 Triša me odvukla na brzinsku kavicu u kultnom Kontiju  (evo,osmijeh za sjećanje na prošlo stoljeće),

jedva uhvatile vlak, i sad mi treba veza svemoguće nam Shashe jer njezini imaju svoj vagon a mi neka se ostali snalazimo

(baš sam je trebala utrpati u kofer umjesto stakla) Moram vam reći da je maškarana grupa u posebnim vagonima još u Zagrebu nakn 4,5 sata vožnje i dalje pjevala.

Pa kako i ne bi, zadnji, (posljednji) vlak iz Rijeke na dan vrhunca karnevala polazi u 17,10 minuta a tek smo vidjeli pola grupa, a tek smo se opustili i željeli zabavljati – netko je ne u banani netko je stvarno lud, a ja- jako, jako tužna jer bih  najradije još ostala i zabavljala se.

No, dogodine evo mene ponovno, Bilo je predivno. Rijeko, hvala svima!

Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 21:12
Franjice, fotke su ti super , vidim da si se saživila sa karnevalom i to mi je drago.
Svatko ko jednom to osjeti na vlastitoj koži opet će doći kod nas i sigurno će se zabaviti baš kao i ti.
Dobar si promotor  i predložiti ćemo te   organizatora i voditelja kulturnih zbivanja Foruma , O:K: ???!!!!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 21:49
Draga Franjice, ja sam uz tebe još jednom odgledala našu maškaranu povorku. Niti naš Batifjaka i Irena nisu je na Korzu bolje opisivali !
Vidimo se uskoro, a dogodie na povorci - sigurno !
Hvala tebi za predivnu subotu "u programu uživo" i za sve komentare nakon toga!
Do viđenja ! 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:39
Iz Franjičinog ugla Karneval u Rijeci postaje još ljepši.
Dogodine grupa broj 98 (ove godine bilo ih je 97) biti će cvijet. info forum.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 23:03
Cure vama je stvarno bilo preljepo,slike su super a prva me jako nasmijala.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 09:05
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 09:05
Kad ne ide drugačije, evo pa da barem na ovaj način vidite kako sam se ja zabavljala u nedjelju..Wink
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 09:32
auuuuu, koji komadići, pa normalno da vas nismo srele jer su vas sigurno oteli i samo za sebe negdje skrivali!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 10:48
A ja sam bila u onoj grupi ovce Mali Lošinj
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 11:21
mene je ovo vratilo u detinjstvo,tad sam zadnji put videla maskare(u Zadru),i ne secam se koje godine,ostale samo neke slikice
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 12:51
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

A ja sam bila u onoj grupi ovce Mali Lošinj
Joj, nisam sigurna, ali čini mi se da sam čula prave ovce..Jesam li dobro čula???LOL
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.