Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 138139140141142 272>
Korisnik
Poruka
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 01:11
smile93 uvijek ali uvijek smile94za tvoj lijepi vrt!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 09:25
Nisam par dana bila i puno toga lijepog se nakupilo.Ove biljke iz rashoda Wink su prekrasne, lijepo je spasiti cvijetić, on uvijek zahvali a ono žuto što sadiš treći put je prekrasno, što je to uopće? I na kraju radna akcija vrijedna svake pohvale Clap.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 12:12
Forzicija - lijep ti je novi avatar! I neka tebe u mom dvorištu. Baš mi je drago vidjeti te tu Wink!
 
Ivna, ono žuto ti je alisium. Kupila sam vrećicu sjemena, posijala i lani čekala cvijet. Sve sam podijelila, a sebi ostavila par sadnica. Kad su ovo proljeće procvjetali nitko sretniji od mene. Intenzivna boja, gusti cvat, a traje dugo. Kud ćeš ljepše. Baš sam ga danas malo podigla i vidjela da ima puno grančica. Probat ću ga tako razmnožiti. Ako uspije i ako se budem kao po običaju hvalila - slobodno me pitaj.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 13:39
Isto se imeni dogodilo sa žutim alisumom, dobila grančicu i nisam znala što je dok nije procvjetalo, nisam znala niti onda, ali je znala Korijenko, pa eto imam ga i ja i baš dugo cvjeta, sada ga puštam neka se širi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 13:51
Ima kod tebe svačeg krasnog, sve što si pokazala mi se sviđa..jedva čekam da ti procvatu campanule pa da vidimo taj tepih..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 14:10
Triša, lani sam se igrala alisiumima, danas opet rasađujem iz rasadnika. Spremam za vas!
 
Stefkaja - danas je procvao prvi cvijetić campanule. Jupiiii !
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 14:35

Jednostavno ne stignem do krajnjih dijelova dvorišta i skoro mi je promakla i ocvala, a toliko sam je čekala:

 
Smrcko hvala ti !
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 20:42
Kako se ovo bijelo zove?
To može narasti veliki grm ili?
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:04
proljeće, ovo ti je spirea. Pa to su ti oni veliki grmovi po parkovima koji baš sada imaju cijele duge grane u bijelom cvatu. Mene podsjeća na vodoskok.
baš sam gledala ove godine kako ljudi iz Parkova obrezuju i čini mi se da se lijepo da ukrotiti.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:26
Jako lijep vrt imašsmile71
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:31

Hvala ti, mali kaktus!

Ove zime mi je smrznuo jasmin. A bio je do stropa i bio je prava pregrada. Porezali smo ga do zemlje i on sada baca mlade grane:

Za zamjenu smo mislili posaditi rhynchospermum jasminoides. Sad sam u dilemi. Kojeg ostaviti za paravan:
i na kraju samo da vam se pohvalim sa predivnim bojama cameleona. Baš me veseli:
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 23:06
Vidim da ste svi bili vrijedni, bit će i za jesti, a ne samo cvića. Campanula je ogromna jedva čekam cvjetiće, i moja tvoja je dosta raširila pa sam je rasadila na nekoliko mjesta, za svaki slučaj, spirea je prekrasna, baš kao bijeli slapovi, jasmin ovaj novi je nislim bilji za paravan jer je gušći, i ovog običnog meni uvijek ofuri bura. Terasa je posebno upicanjena Clap
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 23:18
E je li ta spirea ono što sam ti dala prošlu godinu?
Mogla bi mi je upelcatismiley1692.gif kad imam veći terenWinkLOL
Šalim se , želim spireu koja cvjeta cijelo ljeto.

Na žalost tvoja campanula mi izgleda nije preživjela zimu, to mi nije jasno. Imala sam je na dva mjesta , na jednom sam vidjela uginutu biljku. Ali čekam strpljivo, možda potjera iz korjenčića.Smile


Predivno ti je cvjeće i novinesmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 00:29
divno hoya
meni je zao da orezem spireu .
cameleon je predivan
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 07:52
kod tebe je sve po špagi, prekrasno je, a izdvojila bih cameleon boje su stvarno predivne dal ga držiš na jakom suncu smile169
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 12:27
Cameleon je sa Smrčkom stigao i u moj dom! A javljam, ti, sretna, da su mi krenule tvoje santoline!! Od deseak tek dvije ili tri mi ne izgledaju živahno!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 16:23
Lantana, nije da povrće nije jeftino i nije da mi sad treba mučiti se i kopati i sijati, ali kad se sjetim svakakvih priča o "zaljevanju i gnojenju" - ipak je meni draže - manje, ali slađe! I baš ti hvala za jasmin - sad ću ga hrabrije zasaditi.
 
Smrcko, ako hoćeš grančicu spiree - tu sam. A campanula - imat ćeš je!
 
Gio, pa lijepa je spirea i ovakva i orezana - samo neka cvate.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 17:13
Hoya tvoje biljke na terasi su Thumbs%20UpIdeja za biljni paravan je Clap
 
A spirea... ako želiš da cvate raskošno, ne valja je rezati. Moja živica cvate samo na jednom mjestu. Zato sam na drugom pustila razbarušene grmove....to je tako lijepi cvijet!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 20:32

cameleon me oduševio,nisam dosad vidjela ovu biljčicusmile93

Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 20:44
smile120pozdrav ...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 138139140141142 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.