Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 159>
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 00:39
posebno zaslužuje divljenje thunbergija i prkos trajnica
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 00:11
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:





Preljepo si ti posložila te boje[IMG]smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />biljkice ti vračaju ljubav,a ti vrijednice vrijedna,mogu se samo pokloniti[IMG]smileys/emot179.gif" height="52" width="65" align="absmiddle" alt="smile128" />
[IMG]smileys/emot25.gif" height="83" width="83" align="absmiddle" alt="smile141" />



Hvala ti Belina na lijepim riječima. Vidijela si koliko imam posla u vrtu, tako da jedva stignem sve to posređivati...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 00:31
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Lipo su ti se obnovile biljkice,pravo proljetno izdanje!





Anđelka hvala ti što si svratila . Biljkice su se stvarno lipo oporavile.Izgleda kao da je proljeće, samo što su druge biljke u pitanju...
sutra je novi dan
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 00:46
jako lijep vrt...ugodno je bilo setati u ove sitne sateWink
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 03:06
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Kako je raskošno.... pravo bajkovito! [IMG]smileys/emot50.gif" align="middle" />


Hvala ti Dadinica, ovih je dana baš kako si rekla, jer ima vlage i topline...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 03:17
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Kod jagode je uvijek užitak prošetat[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot159.gif" height="107" width="138" align="absmiddle" alt="smile106" />


Draga Bebolina hvala što si svratila. Drago mi je da ti je bio užitak prošetati po mojim vrtovima......

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 03:22
Originalno poslano od člana Ksan Ksan napisao:

Prekrasno, posebno ona ljubičasta anemona [IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />





Ksan hvala na posjeti. Ljubičasta anemona je i meni lijepa, a osim toga nije agresivna kao bijela...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 03:28
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:





zaista uzivam kad pogledam tvoje cvijece ,predivno je


Kamenjar hvala ti što si svratila. Drago mi je da uživaš u društvu mojih cvječki...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 03:35
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Kao da nije jesen, sve izgleda proljetno i rascvjetano. Lijepo je vidjeti neke biljke koje inače nsu uobičajene u vrtovima, a kod tebe lijepo uspijevaju



Moon drago mi je da si svratila u proljetno-jesensko izdanje mog vrta....Istina više izgleda proljetno, nego jesenski...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 03:37
Originalno poslano od člana toni toni napisao:





[IMG]smileys/c029%5b1%5d.gif" height="32" width="90" align="absmiddle" alt="smile227" />


Toni hvala!!!
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 03:41
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Jagoda, drago mi je da sam neki dan bila opet u tvom vrtu, jesenska haljina mu divno stoji [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley31.gif" height="17" width="45" align="absmiddle" alt="Hug" />
Nekako si me zaintrigirala sa Kasijom [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />, pogotovo što sam ju vidjela i uživo....


Korjenko hvala ti na obilasku moga vrta ovdje i u živo. Ti si uvijek dobrodošla i rado te ugostim i poslušam neki tvoj dobar savjet...Kasija je lijepa biljka i baš bi lijepo pristajala na tvojoj hacijendi.
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 03:44
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Lijepo je tvoje cvijeće u jesen,užitak je prošetati tvojim vrtom[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />


Mali kaktus drago mi je da si navratila i prošetala mojim vrtom, te da ti je bilo lijepo...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 03:50
Originalno poslano od člana irisica irisica napisao:

Predivno je sve, meni je kasija isto predivna, imama je već par godina i cvate cijelo ljeto a nije problematična za održavanje.





Irisica drago mi je da si svratila. Imaš iskustva sa kasijom već par godina. Kako je s njom zimi? Da li je posebno zaštićuješ, obzirom da si ti na kontinentu?
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 03:54
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

svega u tvome vrtu ,lijepih boja napretek pravauživancija za oči i dušu[IMG]smileys/emot152.gif" align="absmiddle" alt="smile99" />





Blue sky drago mi je da si uživala šetajući po mom vrtu...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 04:00
Originalno poslano od člana vijolica vijolica napisao:

Baš mi je bio gušt prošetati tvojim vrtom!



Vijolice hvala ti što si prošetala mojim vrtom i da ti je bilo lijepo...Tvoj buhač sada buja...Dođi mi opet!!
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 04:03
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:




Lijepa je jesen u tvom vrtu. Ili je možda proljeće već stiglo kad magnolija cvate?


Anabistrica hvala ti što si svratila. Dobro si konstatirala da je možda krenulo proljeće, a ne jesen...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 04:09
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

posebno zaslužuje divljenje thunbergija [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" /> i prkos trajnica [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />


Mari hvala ti što si i ti navratila u moj vrt. Tumbergija ove jeseni cvjeta ko luda, dok je ljeti skoro mirovala. Pokušat ću je sačuvati za iduće proljeće, jer je stvarno lijepa....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 04:14
Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

jako lijep vrt...ugodno je bilo setati u ove sitne sate[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />





Monna hvala ti što si u sitne sate bila gost u mome vrtu. Ja sam apsolutno noćna ptica, a drago mi je da ih ima još..
Dođi opet!!
sutra je novi dan
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 06:18
A ja sam jutarnja ptica.. pa šećem još dok svi spavaju LOL. Cvijeće ti je predivno kao i uvijek, zaista čarobno izgleda, ali moram ti priznati da sam se na kraju smijala... primjetila sam datume na slikama .. i nisam si mogla pomoći ... kako je ono bila zadnja fotka 13.29.2012. ili tako nešto slično. LOL
belica,zagreb
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 07:01
I ja sam jutarnja ptica pa se javljam u vrijeme kad si ti tek usnula. Krasno ti je cvijeće i kraj kuće i u vrtu.
Puno ste truda uložili, ali sad imaš cijelo polje na kojem možeš sijati i saditi što god poželiš!
A zadovoljstvo je vjerojatno još i veće kad vidiš kako ti sve ide od ruke.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.