Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 260>
Korisnik
Poruka
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 19:03
Ej draga opet ja malo dosadna ,ali reci mi kako tvoj twister,moj je jadan i prejadan,a Zagorkin ima nove pupoljke!!!!smile180
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 19:12

Možemo biti sretni da je nama običnim smrtnicima i ostala koja mućihica!Wink

Pa ti ne samo fontanu nego i stup!Shocked

Nije čudo da ti ih toliko treba!Wink

Ali svaka čast. Na ideji za obje stvari, na izboru maćuhica, ima predivnih (sve su lijepe), ali one  svijetlo roza... ma čudo jedno!
Bravo, stvarno će ti vrt biti i zimi kao i ljeti!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 19:32
Hvala svima na posjeti i pohvali za moje maćuhice i fontanu i stupek! Drago mi je da vam se sviđa, a ja se nadam da će dobro napredovati da vam kroz neko vrijeme mogu pokazati još koju slikicu.
Svim virtualnim cvjetoljupcima koji posjećuju moj vrtek jedna veelika smile78
 
Triša, samo kradi...bit će mi drago da ti neka moja ideja bude inspiracija za nešto u tvom vrteku!....na kraju krajeva...i ja sam nešto slično ranije vidjela pa sam si malo kopirala LOLWink
 
Smrckić ,smiley1507.gif za betoniranje, kalupe i takve stvari...sumnjam da ću tako nešto raditi jer nije to baš tako jednostavno...radili su moji susjedi nešto...pa im se kroz neko vrijeme sve raspalo...treba znati točnu "marku" tj. recept za tu betonsku galanteriju.
Za bugicu, super da joj rastu novi listići....nisam baš sigurna da je dobro da je svakodnevno šokiraš sistemom unutra-van...možda bi trebala biti na jednom mjestu...trebalo bi pitat one koji se bolje kuže u tu problematiku, ja je nebi unosila i iznosila...Wink
 
Lika, daj vidi, možda ti je zemlja presuha od twistera, on, iako tako izgleda, nije sukulent i trebala bi mu zemlja uvijek biti malo vlažna...i vidi da li ima dovoljno svjetlosti...ne direktnog sunčevog, ali mu ipak svjetlosti treba, ako si mu to dvoje omogućila, daj izvrni teglu i pogledaj da nemaš kakvih štetnika u zemlji....i probaj ga presaditi u novu zemlju...neznam šta bi ja više napravila da sam na tvom mjestu. Moj je, hvala bogu, za sad dobro, evo još cvate na par mjesta i vidim da tjera nekoliko novih grančica iz sredine...vjerojatno je to rezultat toga što sam ga bila rezala za reznice....
 
Bakić, je, je....ostalo je i iza mene za kupit LOLi to baš crveno-bijela ClapClapClap...ma ko s prstom u pekmez! Ta vaša je stvarno neviđeno lijepa..ma najljepša na forumu! Ma morala sam posaditi i u fontanu i u stup....bilo mi je tak jadno gledat prazne stup i fontanu da sam morala stavit malo i zimskog cvečeka! Big%20smile 
 
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:03
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Moj je, hvala bogu, za sad dobro, evo još cvate na par mjesta i vidim da tjera nekoliko novih grančica iz sredine...vjerojatno je to rezultat toga što sam ga bila rezala za reznice....
  
 
je, a kamo si slala? meni ništ ni došlo Wink
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:10
ali meni je smile72samo što još nisam sigurna da će biti šta Wacko
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:10
Kad nisi tražila Tija....kad budeš tražila..ja bum poslala smile73
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:14

Nisam vam se pohvalila....u ponedjeljak mi je došla pošiljka iz inozemstva od naše Alise smile79...hrpa sjemenkica kojom ćemo obogatiti cvjetni fond u našem dvorištu slijedeće sezone! Hvala puno još jednom draga Alisa....baš si me ugodno iznenadila!

evo sarajevske pošiljke
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:16
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

ali meni je smile72samo što još nisam sigurna da će biti šta Wacko
Bromi, veeliki pozdrav za tebe....a za twister....kažu da treba dugo čekati da se zakorijeni....ali..ako i ne bude tako...budemo reprizirali WinkBig%20smile
 
...i da te pitam...znaš, jedna od mojih pasiflora je naveliko počela odbacivati listove...jel to normalno ili joj nešto fali....svjetlosti imaju, zalijem ponekad, ne previše...šta li joj je? Shocked
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:17
dobro si se ponovila ali daj me prosvjetli............. ako su mačuhice u stupu gdje su ti one jagode? Ili imaš dva stupa? Pogubila sam se malo
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:18
jako lijepo biti će sijanja smile127
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:18
Hanić...dva su stupa...jedan je jagodnjak...a drugi je maćuhićnjak-trenutno Wink
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:19
pasiflori ti je možda pretoplo ili ima presuhi zrak. Moje su tek sad počele rasti,edulis je skoro do stropa pa ga motam a i ostale idu u visine ali ne gube nikaj lišća.Ili ih previše zalijevaš?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:22
I kaj sad trebam s njima napravit...mislim s pasiflorama....nije im premokro...tu di jesu nema centralnog grijanja i zrak im nije presuh...možda su shvatile da su mi se popele "na vrh glave"....samo rastu...i da...jel budu one potjerale nove listove ili će ostat tak čelave na mjestima gdje je otpao list?
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:25
ne sekiraj se potjerati će nove listiće smile162
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:32
dobro ti veli Bromi,budu potjerale......... a možda su listopadne? Hug
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:37
Žao mi cvijeća, svo cvijeće nosim oko kuće i zajedno lovimo vitamin D.

Ako te zanima receptura možeš pitati Cofija, Malog Gogu...i još neki su radili ... oni su ti pravili i kocke za put i ćupove, posude za cvijeće sa betonom. A Triša je spominjala da je ubacivala ljepilo za pločice, te je to trajno vezivalo sve u što se doda. Tajna je i u dodavanju žice ili armature što pojačava čvrstinu predmeta. Baš bi voljela da  napraviš neku posudusmiley4558.gif
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 21:23
Hanić, Bromi, fala curke na savjetu...odma mi je lakše smile79
 
Smrckić smiley4558.gif, mislim da se ja ipak nebudem upuštala u proizvodnju betonske galanterije....ipak to nije posao za mene....LOL
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 21:42
E,draga moja,sad kad si sve sredila i priredila za zimu,možeš mirne duše sjesti kraj tople peći i gledati kak sve to napreduje i cvate!Tak da ti ljepše i brže prođe zima!Baš si to odlično odradila.Mislim da bum iduće sezone prepisala stup od tebe! ;_)
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 22:05
smile227
Koliko maćuhica, predivno izgleda!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 22:06

Ooo, Flavia, ja samu sebe tješim da uživam uzgajati iz sjemenke i reznice ... Godinama traje i kao: veći je gušt.

A večeras si me bacila u bed! Kupila sam brojkom i slovom: šest malih maćuhica i bila sva sam sretna. Tvoje su predivne, predivno su složene i - oduševila si me!
 
Rekla bi smrcko: Dobit ću na loto, a onda ...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.