Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 17:24
Čekamo komp,a do tada lijep pozdravsmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 18:21
Kasnim... Ali za lijepe želje nikad nije kasno, zar ne? Embarrassed

SRETAN ROĐENDAN!!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 20:54
Sretan rođendan draga Free
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 22:06
smile56  Zahvaljujem se svim ružama i ružicama, čestitarima i šetačima!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 13:16


Uploaded with ImageShack.us

Današnji dan sam si ugrijala krasnim jasminium polyanthumom, sada samo čekam da zamiriše prvi cvijetić!!!!



Uploaded with ImageShack.us

A mali kaktus mi je cvijetno iznenađenje napravila u ponedjeljak, obradovavši me svojim dolaskom i prelijepim rođendanskim poklonom!!! A mislim da se je namučila pronašavši cvijetić koji nemam u zimskom vrtu!!!  Kaktusiću, već i sam tvoj dolazak je bio pravi poklon, a bromelija je prekrasna!!!

 

Uploaded with ImageShack.us

A moja ELLA, kao prava pozerica, pozira pored tegle!!!  Kakvo bi to bilo slikanje bez nje!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 13:47
Pa ja zaista neznam šta je lijepše Ella ili cvijet
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 21:09
I ja stvarno su prelijepismile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2012 u 09:41
Ella ti je preslatka!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2012 u 09:45
smile113sve ti je takoClap!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 19:16
Di, Sarajka, Gio i Belina, lijepo što svratiste po ovoj hladnoći!!  Dobre cipelice imate za šetnjice!! A u mene ima i najmanje snijega, pa čizme niste ni trebale!!  Samo jakna, kapa i šalić, jer vjetrić brije!!! A ja vam kuham čajeka ili vineko!!!  A imam i novi recept za kuhano vino: pola vina, pola vode, šećer i pola limuna narezanog na šnite i žlica, dvije sušenog voća (jabuka, šipak, borovnica, brusnica, smokve)!!!!!

   I ja lunjam cijeli božji dan vrtičima!!!  I ubijam dan, a sada ću i noć!!!!

Da li ima novosti??  Vani skoro ni da nema snijega!!!



Uploaded with ImageShack.us

A unutra???   Ima:  amarilisi potjerali pupove, achimentes niknuo u sve 3 teglice, Mirine reznice hortenzija tjeraju lisne pupove...i još ponešto!!!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Flamingo svakih tjedan-dva ima novi cvijet!!!



Uploaded with ImageShack.us

Božična zvijezda nudi mi sjemenke, pa nemam srca da je odbijem, pa čemo probati i sijanje kada dođe vrijeme!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 19:21


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Moja ruselija pojma nema da bi sada trebala mirovati i skupljati snagu za nove pobjede kad izađe iz zimskog vrta!!!  Podivljala je totalno, ima grane na sve strane, pola metra duge!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 19:25
To tebe nema zime,tako lijepo.smile64
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 19:26


Uploaded with ImageShack.us

Belinin sukulentić cvijeta već 6. tjedan, baš je neumoran, svaki dan cvijetić il dva nova!!! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 11:16
A danas me cvijetićem obradovao i plumbago!!!   Sa povišenog položaja gleda snijeg kroz prozor!!!



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 11:21
Bijelo Međimurje Smile i plavi cvjetak-ljepotanek!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 11:22


Sličica od jučer.......
Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

..............i sličica od jutros !!!!!  Sada kada su biljčice pod snijegom, više se ne bojim hladnog vjetra!!  Svako zlo za jedno dobro!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 11:25
kod tebe biljkice se zaista dobro drže,njima očito nije zima ni ovako ni po kalendaru,a snijeg je dobro došao da pokrije cvijećke vanismile79
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 11:55
Anaida i Sarajka, drago mi je da ste svratile!!!  Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 15:58

Konačno je i tebe malo zatrpalo, ipak je zima.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 16:20
smile57Prelijepo svaka čast a psić je meden :)))

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.