Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 140141142143144 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 11:33
Kad pomislim na tvoj vrt, ne padaju mi na pamet kaktusi nego predivne ruže.Smile

 I ja sam počela ubacivati ruže u vrt, na žalost brojim gubitke. Ovo proljeće mi je mraz, nakon sadnje, pokosio 3.
Mojim ružama je svaka godina bitka za opstanak. Penjačice mi spali vjetar do zemlje. Postavila sam jelove grane ovu godinu, ako i to bude od pomoći.

Vrt ti je prekrasan, tako okupan injemsmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 12:23

Draga,  onaj bonus ti je bas slatki ali ovoje prekrasno na prozoru. Što je to?

Rijeka

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 17:47
Mira, ovo je dendrobium, ali druga vrsta od onog kaj imaš ti bijeli!!  Ovaj cvjeta na cvijetnoj stapci, a tvoj ima cvijetiće ispod listića!! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 18:44
Evo mene u mom vrtu,hvala vam svima na posjeti.
Mira,naša Free je odgovorila za ovu lijepu orhideju,ja ju prvi put imam i nemam nikakvog iskustva s njom.
 
Smrčkice,ja ruže volim isto kao i kaktuse,oboje su mi prirasli srcu.
A s ružama penjačicama i ja imam problem da mi se smrznu,jer su posađene na kraju vrta,a moj vrt na kraju sela,prava vjetrometina,kad počne puhati onda puše.A čajevke i floribunde dobro zagrnem prije zime i s njima nemam problema.
 
Free,onaj bonus nema pikače,može se s prstima,ali ćemo čekati proljeće,sad mu nije vrijeme.
 
Svima smile78
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 18:57
dendrobium ti je krasan smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 20:58
evo me danas sam da te pozdravimsmile133
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 21:17
Nona,istina,ovaj dendrobium je posebno lijepTongue
 
Mari,jesi li se ti to preobukla u Sv.NikoluWink
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 21:42
E ti onda dobro znaš kad pišem o vjetru o čemu govorim, to je najgori neprijatelj biljaka. Pogotovo gdje su hladniji predjeli.
Vjetar razara strukturu drveta kod biljaka tipa ruža i sl.

Penjačice se mogu poleći na zemlju i prekriti crnogoricom, ili nagrnuti zemljom.
Takođe i stablašice se mogu kompletno iskopati i zakopati na bok u rov, da ih zemlja komplet prekrijeSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 05:36
Morala sam puno vremena šetati po tvom vrtu. Ona strana gdje su ti gazanije me očarala.
 
Snimila sam i porezane ruže. Tek sada sam na čudu. Nikada ih nisam tako nisko orezala. Zato i imam samo pokoji cvijet i puste šibe na njima.
 
I da ti ne zaboravim reći: slike jeseni u dvorištu su ti super!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 20:53
Hoya,kod tebe je ipak puno toplije,pa ti možeš kasnije porezati ruže.Vidjet ćeš na proljeće kako će iznova lijepo počet rasti.Gazanije su bile lijepe,nažalost više ih nema.
 
Smrčkice,penjačice bi bilo meni problem da ih sve odvežem,polegnem i pokušam nečim prekriti,a jedina stablašica je dobro zamotana i snjom nemam brigu.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 23:31
Došetala sam i ja do tvog vrta, pa usput provirila i u kuću da vidim i sobno bilje. Stvarno imaš puno lijepog cvijeća i kaktusa. Neko nisam ni vidla do sada. A ruže su posebno lijepe i nadasve uredne. Uživala sam u šetnji.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2011 u 13:48
smile86  Hvala za bonus bez bodlji, a sada lijepo razmisli da li bi i dendrić mijenjala, imam bijeli i tamnoljubičasti!!  2 moja za jedan tvoj!!!  Pošteno, i čekamo s dijeljenjem dok ne ocvatu, jer i moja obadva cvatu a vidim da i tvoj ima 2 cvijetne grane a to če cvjetati do 3-4 mjeseca!!!

A malo sam ti listala stranice, tražila sam tvoje rascvijetane ružice, da vidim kaj novoga će mi cvijetati sljedeće godine!!!  Al sam se nabrusila na cvijetiće, jedva čekam proljeće!!!!  Kak bi voćari rekli, čekam prvi pravi puni urod tj prvu punu cvatnju, čak ću otvorit ko u Bugarskoj, destileriju za ružino ulje!!!Wink 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2011 u 13:56
Može trampa,ali to ćeš ti obaviti kad dođe vrijeme,ima tri cvijetne grane,a i ja nemam nikakvog iskustva s dendrićima.Tongue
 
A da se udružimo i napravimo pravu destileriju ružinog uljaWink
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 15:26
Malo sličica izvana i iznutra
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 15:43
Dok si ti bila hiperaktivna sa slikanjem i stavljanjem sličica iskorištavajući ovaj svako malo sunčan dan, ja sam lunjala raznim vrtičima!!!  I na kraju završila u tvme!!!!    I ostavljam ti lijepi pozdrav, osvježene prvim kišnim kapima!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 15:48
jako je ugodno vidjeti tople boje u ove hladne dane!Clap
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 16:15
Vilmač,trebalo je iskoristiti današnje lijepo vrijemeTongue
 
Free,o kakvoj ti to kiši pričaš?Thumbs%20Down
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 16:36
Evo mene opet kod tebe...oduševila si me,dendrobium i hibi prekrasni smile93
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 20:18
gledajući slike prvo šta mi je palo na pamet bilo je "u međimurju je danas bilo sunčano"
hibić ti još cvati, a dendić ti je prekrasne boje. i uopće ti se ne sjećam te šarenolisne božikovine, odprije. prekrasna je. a po cvijeću se ne bi reklo da ste imali dugo maglu i smrzavac.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2011 u 20:31
predivno je kod tebeClap posebno božićna zvijezda i božićni kaktusThumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 140141142143144 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.