Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141142143144145 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 18:45
ovo sam ja imao bas je luda biljka fora mi je cvijet cvala mi je svake dr god.... kasnije ima narandžaste bobice...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 18:50
Baš je lijep,a moj neće da cvatesmile43,izgleda da mu je kod tebe ljepše
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 21:14
Uvijek rado prošećem tvojim prekrasnim vrtom i divim se svakom cvijetu, svakoj sličici. Ovaj put su me posebno oduševile panoramske slike tvog predivnog vrta

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 21:54
Anaida opet prekrasnih noviteta kod tebe smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 09:24
Niko - imam navodnjavanje, podzemno je MM složio cijev a na sredini vrta je prskalica. Iako prskalica ne doseže sve otoke, pa one rubne zalijevam kantama, ali travu mi u sušnim vremenima lijepo namoči.
 
Panda, Mali Kaktus - svakodnevno sve više raste taj cvjetak, baš me veseli!
 
Lora, Anči - puno vam hvala na posjeti i toplim riječima!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 18:08
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

ajme da mi je doći i u ovom zelenilu i ljepoti odmoriti dušu, i uživo se nauživati ljepote.
 Antonija da vas dvije ( ti i Anaida) podijelite fifti-fifti kamen i zelenilo, mislim da obadvijema bilo dovoljno za užitak LOL.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 18:38
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Detalji iz kamenjara

Reci mi molim te šta je ovo crveno ispod ružmarina? Baš mi je efektno tako ClapClapClapClapClap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 19:33
Po ovim gore postovima se vidi da me nije bilo dugo u tvome vrteku ( ali nema me baš puno nigdje, pa ni u mome dvorištu Unhappy), a onda vidimda si dobila nagradu na kojoj ti najiskrenije čestitam. Kako su cure več rekle sada ste ti i TM diplomirana vrtlarica i vrtlar ClapClapClapClapClap.
Tvoji otoci me uvijek fasciniraju, a posebno onaj crveno-bijeli kameni, jer na njemu se vidi sva pedantnost i strpljenje kojim ga uređuješ, uvijek izgleda besprijekorno...
Dalije su ti prekrasne, pogotovo lila ljubimica, no mene zanimaju visoki zvjezdani, ako sam dobro vidjela imaš u nekoj crveno-roza boji... daj molim te ako još cvjetaju slikni iz bližega da vidim boju. Da ih nisi možda od Šmrcko dobila Wink? I ja sam lani imala "azil" za forumsko cvijeće, a kada sam u proljeće poćela vaditi iz njega, nikad kraja...a i sada je "nazovipovrtnjak" pun pakujaca iz forumskog sjemena... a dijelim ih od proljeća LOL.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 20:53
Kat.Rea, hvala na čestitki! Ovo crveno je sedum, bez problema prezimi i svakako ću ga dodati u paketić koji ću ti poslati! Visoki zvjezdan imam jedan grm, poslala mi ga lani naša Horti a imam i još više zvjezdane, nježno lila koje mi je SilveK lani darovala. Ovaj krasni crvenkasti još mi se nije razmnožio ali roza bih ti mogla poslati, samo ga odrežem nisko, tako da korjenček stigne do tebe! Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 21:29
I meni cvjeta haemanthus, baš je slatki Clap, ja ga mislila presaditi u veći pitar, a gledam na net-u ima ih puno u malim pitarima. 
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 21:32

Lantana, baš sam to i ja jučer primjetila kad sam ga uguglala!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 22:49
Baš ti je lijepo slonovo uhceSmile
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 23:51
Anaida, mislim da onda ovaj drugi imamo isti ( visoki zvjezdan), ja sam ga lani dobila, mislim da je od SilveK stigao, barem mi je u proljeće izišao na mjestu gdje sam cvijeće iz njenog paketa sadila. Ja sam mislila da si od Šmrckice dobila, a ona je meni 2 korjenčića poslala, pa sam htjela vidjeti boju... a šta češ znatiželjna baba, ne mogu se ščekati LOL.
 Ali budem sutra poslikala ovaj moj visoki, on je još u "nazovipovrtnjaku", jer mi je kasno izišao iz zemlje, a nisam ni znala da ga imam, a onda više nisam imala kamo sa njim, pa je ostao...
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 08:18
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

ajme da mi je doći i u ovom zelenilu i ljepoti odmoriti dušu, i uživo se nauživati ljepote.
 Antonija da vas dvije ( ti i Anaida) podijelite fifti-fifti kamen i zelenilo, mislim da obadvijema bilo dovoljno za užitak LOL.
ideja ti je prava, onda bi to bilo taman, neznam zašto je Anaida u naslov teme uvrstila kamen kad ga ima samo ako ga odnekud doneseThumbs%20Up!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 10:05
Evo nekoliko jesenjih slikica.. Asteri su sada najljepši, pravi su ukras ovog poluotoka
 
 
Tepih puzavog bijelog zvjezdana još je zelen... Čeka se otvaranje pupova i more bijelih cvjetića..
 
 
 
Anemone u zagrljaju jako visokih roza zvjezdana..
 
 
I jedan pogled s terase..
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 10:25
Asteri,anemone,lipa cvjetna jesen u tvom vrtusmile64
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 10:34
super smile141
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 11:17
asteri i anemone stvarno caruju u jesen i baš ih je lijepo vidjeti smile84
malo sam si opet škicnula panoramske slike jer su me i prvi puta oduševile Hug
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 12:04
asteri, anemone, prelijepo kao i svo cvijeće u tebe, a panorame ostavljaju bez daha!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 14:15
gerbersmile55 mi je i dalje vodeći:anemone,asteri , sve prekrasno!!!!Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141142143144145 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,828 sekundi.