Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 144145146147148 243>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 21:41
Kerrija je super, ivica se dobro raširila, za panjeve Clap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 21:55
eto vidi sve predivno i ko nebi dao sve od sebe da živi dalje -smile80ma dolazim jaa
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 08:03
Došavši u tvoje dvorište po napučenosti "stanovnicima" i tendenciji povećavanja njihovog broja - stekla sam dojam da sam došla u Kinu! LOL

Ali kod tebe se može primijeniti slijedeći zaključak: mali ljudi su često jako veliki, a tako i tvoje malo dvorište postaje veliki vrt.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 09:02
Kad moje biljke (na pr. spirea) cvjetaju kasnije od one kod Otok, jasno mi je. Klimatska razlika.
Ali kakva je to razlika između tvog, Lorinog i mog brijega?LOL
Ja ponosna slikam svoju ivicu a tvoja se već rascvala kao velika...Da ne kažem hrpa ostalog cvijeća, koje ja ni nemam. Stvarno je tvoj vrt, kako reče Cimi, mali a zapravo veliki!Clap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 09:11
kerija bas pljeni paznju
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 19:10
Vidim "šetale" ste mojim vrtom, srećom pa niste sve bile u isto vrijeme, jer ne biste stale, no ovako jedna po jedna, molim kad imate tako lijepo mišljenje dođite uskoro opet, bit će sigurno nekih novina.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 16:57
Ja čekam još slikica tvog preslatkog vrta čekam čekam i čekam....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:26

Otvorio se prvi cvijet Jagodine perunike, ova je od lani, a ima puno ovogodišnjih.

 
Žuta mini perunika bake Bee, kao stvorena za moje mini dvorište (visoka je tek dvadesetak cm)
 
 
Roza božur  samo što nije procvjetao, pupoljak je veličine tenis loptice
 
 
Svake godine se širi - lijep je ali zauzet će mi cjelo dvorište
 
 
Klematis "multi blue" odrezan do zemlje narastao je preko metra i ima nekoliko pupoljaka
 
 
Čuvarkuće puštaju pipke kao hobotnica
 
 
 
 
Stalno pokazujem ovu Jagodinu ljepoticu keriju, a ispred nje je šeboj u nekoliko boja
 
 
Hoyine alstromerije šire se ,a vrtić je samo za njih. Do toga klematis, pakujac, Wajagela, a ispred zečje uši, maćuhice i plavi ploks samo što nije procvao
 
 
Do njih su hortenzije, a ispred njih turski karanfili
 
 
Na kraju još jednom vam predstavljam ajugu, sada je baš u punom cvatu, a kad ocvate, njeno predivno sjajno lišće i dalje će krasiti moj vrt.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:32
Joj bpže pa uvijek se hvališ--pa znamomi svi da je kod tebe bajka.......doću ja po sve oto da znaš-ja ne odustajem   smile143-nemoj sve dati baki
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:42
Ma jesi li ti to sve pretumbala, nekako mi se čini drugačije nego lani
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:59
Blago Otok kad se sjeća kako je to izgledalo lani!
Ja od posjeta do posjeta ne zapamtim ovoliko puno raznolikog cvijeća.
Triša prekrasno. Vrt vrvi od cvjetića i pupoljaka!Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:06
Niho, jedva čekam da dođeš i sve poneseš.
 
Otok, pa da imaš pravo znaš da mi je premještanje i pretumbavanje opsesija, pa bilo bi inače dosadno-volim kad vrt iz godine u godinu izgleda drugačije, kad je mali prostor, kao da imam uvijek nešto novo.
 
Baka, ima tu zaista svačijih biljkica, pa zato pretumbavam da sve stane.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 22:57
smile43-ma doću ja i sve uzeti ako me ne ubije ovo ubiće me drugi
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 23:03
prekrasno,a najljepši mi je božur
 
volim i čuvarkuče
 
s nestrpljenjem očekujek sliku clematisasmile57
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 08:06
Jagodina peruika je jedinstvena, ,bozur divan
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 08:13
Perunike,božur,kerija,sve je  smile94
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:19
Kod tebe Triša cvijeća ko u priči, pravo proljeće. Sve se bojim da kiša ne okrene na snijeg. Mislila u rano jutro na tebe, pogodi zašto? Pa kraljice plavog cvijeća, procvale i plave (barbata nana) perunike.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:45
smile73
smile227
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 10:19
jao Triša blago tebi tvoj bužur već cvijeta a moj je tek niknuo iz zemlje...kod na je ovih dana pravo zahaladilo...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 11:35
Ej da nisi bolan i po stazi onoj šta sadila imaš li mijesta za hodati gdje -------oko moje zlatnosmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 144145146147148 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,407 sekundi.