Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 145146147148149 243>
Korisnik
Poruka
esperanza0905 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esperanza0905 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 13:03
predivne perunike!!
carpe diem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 18:58
Kod mene je božur tek izašao iz zemlje a tvoj već cvijeta,predivne biljkeThumbs%20Up
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 19:45
woow, wooow,ClapClap stalno pretumbavaš, pa tko se više može snaćiWink
 
sve mi se čini da ćeš  i ti za šetnju vrtom morati nabaviti 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 22:12

Ma što da ti rečen, a da ti cure već nisu rekle. Super mi je to kako na malo prostoru imaš toliko različitih biljaka i sve jedna lljepša od druge.

A to što pretumbavaš to mi uopće nije čudno, pa moraš to malo pretumbati kako bi mogla još koju biljčicu ugurati Wink
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 20:46
Ona "tvoja Jagodina" perunika mi je baš posebna.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 22:37
Šta bi ti rekla ----------smile196-bljak ništaa--smile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 22:59
Thumbs%20Up za irise i božur
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 17:22
Hvala svima, ma prave ste prijateljice. Šetate dvorištem i ništa ne dirate.
Evo malo sam nešto presađivala, kupila nešto novo, pa uživam gledajući kako sve buja.
 
Zelena polica "spašena" sa smetišta, nove vazice po kunu i pol i sukulenti dobili novo mjesto-naravno za zimu idu natrag na policu-staklenik.
Ispred dvije nove gazanije, a u sredini mala felicija-ma ne mogu ja bez nje.
 
Ovdje dominira bijelo, margerita, iberis, otraga je bijeli jasmin, no još ne cvate
 
Opet Jagodina perunika u punom cvatu
 
 
Dvije nove begonijice, a s njima neka siva dlakava penjačica, imala sam je i lani i bila jako zadovoljna, neka mi netko reče kako se zove
 
 
Ova čokoladne boje heucera sprema se cvjetati
 
 
Iglica-smrdljivka cvjeta
 
 
Hortina euphorbia zauzima sve više mjesta
 
 
Ajmo pomoć i ova se biljčica sprema cvjetati - tko je to?
 
 
U ovom kamenu posađena je neka ruža penjačica, ali tu izviruju anemone, oksalis i alium - nemam pojma kako?
 
 
Plavi se ploksić sprema cvjetati
 
 
Kombinacija bordo maćuhica i "zečje uši" jako je zgodna
 
 
Žuti alisum cvate u posudi, čeka ga premještaj u vrt-kamo pitate se, ne znam ni ja.
 
Ove mi je biljke jučer "prepoznala" Korijenko, ali da me ubijete ne mogu se sjetiti kako se zovu. Mislim da sam ih dobila od Anaide i da je jedna namjenjna Nihi.
 
 
Moja ruža penjačica ima preko 200 pupova, obično cvjeta za moj rođendan i to mi je zaista najljepši poklon
 
 
Pogled s ulaznih vrata, obuhvaća velik dio mog malog dvorište
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 17:31
Divno, divno kao i uvik  Thumbs%20Up
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 17:52
LOLBavile smo se istim stvarima: selile!
Ali sad ti je puno ljepše kad su važići isti. Super su na toj polici.
Ono dlakavo sivo uz begonijice je netko spominjao jučer kao zgodnu biljčicu između... i ja danas gledala i ne kupila!Confused
Kad god vidim tako panoramski tvoj vrt, zamišljem tebe kao leptirića koji leprša od važića do važića!Big%20smile ClapClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 18:23
Vanja hvala ti, zaista nas cvijeće čini sretnima.
 
Baka , je već će se naći netko tko će reći kako se zove ta biljka, jer je i Lora rekla staviti u kombinaciji sa ostićima, ali nije znala ime, no saznat ćemo mi to. Kupi si, jako se razraste.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 18:38
Ono sivo dlakavo je helichrysum petiolare, mislim da sam ti to slala, valjda ti je poginuo. Oprezno s njim jer naraste prilično veliki grm, nije penjačica. Ima ih u mom vrtu - oni veliki sivi grmovi.

Margarita ti je baš jako narasla. Sukulente si krasno posložila.

Gazanije stižu, nađi mjesta u vrtu.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 18:59
A šta da ti kažem. Sve sam već rekla, rekle su i druge. Da ponavljam? Pa evo: Triša ima botanički vrt!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 21:31
uvijek lijepih novosti, Otok ti je već odgovorila, a ja sam već sinoć progooglula i našla. Tako sam odlučila da neće s ostićima nego u posebnu visoku vazu a u sredinu.....hmmmmm smislit ćemo.
 
Ono što ti je Korijenko prepoznala je Astilbe......
 
Polica ti je super sa onim malim lijepim važićimaClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 22:05
Nemoj da te koji vrag natijera da moje prisvajaš bolan -.a tvoje su krasoticesmile196
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 22:42
ma polica je krasna a biljčice još više..a da ti fino uzmeš kistić pa lipo opituraješ teglicu žutu drugu naranđastu  treću crvenu da znaš kako bi to pasalo u vrtu da morem ja bi ti došla oma al me ovi doma okovaše i nemrem mrdnut
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 23:11
Upravo sam se vratila s koncerta Maksima Mrvica, pa sam još pod dojmom, ali najprije zahvaljujem svima.
Lora hvala na podsjetniku za astibe.
Niho jedna astiba je tvoja naravno.
Otok uvijek si sprema uskočiti, zlatna si, kao i
Duda, koja bi mi farbala teglice, ma samo ti dođi, jer ja sam antitalenat.
Hoya, ti si ipak tu, pa moraš doći vidjeti svoje alstromerije u mom vrtu, predivne su.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 01:29
smile64
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 09:01
o sretnice sigurno je bilo super Big%20smile 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 10:13
Tvoj cvjetni kutak je presladak Trisa
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 145146147148149 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.