Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 145146147148149 272>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 15:43
Ne znam zašto se žališ na ruže, kad su prekrasne. Morat ću slikati one moje tri jadnice, pa se više nećeš žaliti.

Ima li noviteta iz Buzeta?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 16:05
Ajde dobro, kad vi kažete, valjda ruže nisu toliko loše.
Danas je malo granulo sunce, neki se pupoljci otvaraju i slike bi bile onakve kakve bih željela i na onakve kakve sam naučila gledati. Ali - svi već znate da sam užasno nestrpljiva!
 
Otok, kupila sam samo dvije biljke. Puzavog, bijelog astera za sebe i heucheru beauty color da podijelim sa smrckicom. Ali definitivno kod njih na jesen kupujem božure. Da samo vidiš kako su lijepi!
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 16:33
I meni su božuri krasni, ali ja nemam mjesta za takve relativno velike biljke
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 20:45
Ruže su prekrasne, ali draga hoya koji krumpirko  tako pun cvijeta i bujan, predivan je
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 12:43
Meni su tvoje ruže prelijepe, nemoj kukati, ma baš su dobre. Maršal Tito ti se i dalje zove tako...pod tim imenom je registrirana, i baš je dobra. Krumpirko i niska kampanula su divni, a i novi aster je baš fora smile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:50
Ajme hoya kako su ti ruže fantastične!!!
Oči su mi ostale na njima. Prava si sretnica. I ja ove godine najviše imam ruža, al još nisu počele cvjetati na žalost...
Također moram pohvaliti krumpirka, prekrasan je.
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:00
A još kad se pridruži crna glava, koju ti je poslala Vera, a kod mene je na čuvanju.....
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 11:14
Otok, a onu padinu koju sređuješ, jedan kut za božure, ha?
 
Stefkaja, a da vidiš koliko bi cvijeća krumpirko imao da mu stalno ne kidam vrhove. Pokušavam raditi kuglu, ali mi ispada "krumpirko".
 
Flavia, taman si nabrojila moje "plave favorite".
 
Proljeće, a da ih vidiš jutros. Nadam se da će do popodne biti isto takav prizor pa da slikam.
 
Triša, hvala ti puno. Hvala i veri - baš sam ga željela!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 11:16
Sjećam se kad sam lani kod tebe vidjela krumpika...... ovo sad je stvarno pravi krumpirčina Wink, krasan primjerak Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 11:19
A ti Hoya misliš da na toj padini ima zemlje LOL. Tamo je sami kamen, možda mi uspije posaditi koju lavandu i nešto divlje, a božur je pravi gospodin
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 11:33
Korijenko, lani sam ga jedva našla, uživala sam u njemu i sad imam dojam da je uvijek bio tu - nedostajalo bi da mi ga nema. Jednostavno: Obožavam ga!
 
Ma, Otok, baš te briga za kamen. U više od pola mog dvorišta ne mogu motikom iskopati niti rupu za presaditi sadnicu iz vaze 8 cm - moram krampom i polugom, ali ja se raspalim, izvadim kvarat kubika kamena  LOLLOLLOL i da vidiš mjesta.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 12:43
Hoyček, slikaj nam ponešto... I da te pitam - kad nam se Smrčkić vraća??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 12:43
Imam dva ali da ih imam deset nebi bili ovako lijepi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 13:29

Hoću, Anaida, slikat ću - evo obećajem! A smrcko? Mislim da će brzo!

E pa, Triša, zaista mi je predivan. Znam da izgleda malo blesasto, ali ja svaki put kad prođem kraj moja dva prođem sa blaženim osmijehom!
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 13:54
Hoya vrt je mirisan!Big%20smile
Pun cvijeća, ne znam što bih posebno spomenula? Ruže?,Karanfiliće? Krumpirka ili ono razno plavo cvijeće.
I ne žali se na onaj zid, u času će biti kao i sve ostalo.
 
Nasmijala sam se sadnji kapera u smokve!LOL Ali ako ti krenu smokve, nadrljala si!LOL Ja sam danas isčupala dvije mini smokve iz nemogućeg mjesta.Pojma nemam od kud su doletjele!Confused
 
Karanfilići nažalost.... ne idu u suživotu s oleandrima. Lani du odcvjetali i nestali kao i moji nekad.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 14:00

Hvala bako na lijepim riječima, a za karanfilčiće mi je baš žao jer sam te mislila obradovati!

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 18:23
svaka čast draga hoya, prekrasno cvijeće!Smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 20:43
Imaš krasnu kolekciju ruža, svaka je na svoj način lijepa, a ova mi je najdraža. Miriše li?


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 20:56
Ruže su zaista prekrasne,a tek krumpirkoClap
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:13
E pa stvarno... taj krumpirko, može li on prezimiti vani na kontinentu?
Idem googlati...
Predivne su ti ruže hoya, i ako te išta utješi ja u životu nisam vidjela toliko ušiju i svega na mom bilju kao ove godine! Zaposlit ću se kao profesionalni tamanitelj ušiju i letećih buba Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 145146147148149 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.