Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 146147148149150 243>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 16:37
Šetam, uživam i nikako da shvatim kako si na tako malom prostoru uspjela smjestiti toliko raznovrsnog bilja. Šta mogu moram te opet pohvaliti.... čista 5.Clap
Znam da nije tema ali baš ti zavidim na predivnom koncertu. Bila sam i ja prije nekoliko godina, bio je to poseban doživljaj tako da vjerujem da si još uvijek pod prekrasnim dojmovima.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 21:45
hoćeš još da ti ja pošaljem vidim da ti malo ga imaš pa kao hoćeš samo kaži dobićešsmile52
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 21:51
Kad vidim ove tvoje brojne pitare odmah se sjetim ljeta i kako ja svaki dan tražim rješenje da ih imam što manje, a ti svakim danom sve više. Lijepo cvijeće i lijepe kombinacije, ono sivo je nešto sa h... zaboravila sam, ali jako se lijepo slaže sa žarikm bojama drugog cvijeća Clap
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 10:57

Lana hvala ti, ako bude sreće hrvatska je turneja pa možda dođe i u Osijek, Rijeka je bila prva.

Što se tiče smještanja biljaka, svaka zauzima mali prostor, iako je ljepše kad ih je puno, ali ne mogu nepopravljiva sam, želim ih sve više.
 
Niho, ništa neću, tebe hoću, moraš doći po astibe.
 
Lantana, vječiti problem je zaljevanje, naravno, kako je tek kod tebe, mogu samo zamisliti, ali uvijek pred ljeto prizivam kišu po noći, sunce po danu - kad bi bar tako bilo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 11:04
Malo zaostajem sa pregledanjem tvog vrtića Triša ali znaš, mene uvijek iznova fascinira koliko ti toga uspiješ ugurati na tako malo prostora LOL.Vidi se da si pravi zaljubljenik u cvijeće Clap.Ipak ću izdvojiti onaj "bijeli kutak" ,prekrasno.  Pozdrav!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 19:34
rascvjetana bajka
kako je tvoj jasmin,je li prezimio vani?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 21:08
smile98-neka njih -a znaš kad dolazim smile99-uskoro 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 21:13
Ono sto mi se je uvijek svidjelo kod tebe jeste da kad gledam pojedinacno tvoje cvijece izgleda kao da imas velikkkiiiiiii vrt Big%20smileWink ...toliko ljepote na jednom mjestu !!! Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 15:10
Vidim da su ti znalci već rekli latinski naziv, ali ja sam ga kupila na placu pod nazivom Silver. I kažu da je puzavica i da prekrasno izgleda u kombinaciji sa drugim cvijećem također puzavicama.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:18
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Malo zaostajem sa pregledanjem tvog vrtića Triša ali znaš, mene uvijek iznova fascinira koliko ti toga uspiješ ugurati na tako malo prostora LOL.Vidi se da si pravi zaljubljenik u cvijeće Clap.Ipak ću izdvojiti onaj "bijeli kutak" ,prekrasno.  Pozdrav!
 
Ma Ivna moja to je zato što bih htjela imati puno vrsta biljaka i imam zaista, ali je sve zastupljeno malim brojem primjeraka, no baš me to veseli.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:20
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

rascvjetana bajka
kako je tvoj jasmin,je li prezimio vani?
 
Imam dvije vrste jasmina, jedan je  mnogocvjetni - prezimio bez problema u doduše zaštićenom kutku. Drugi je inače cvao u proljeće, mislila sam da je smrznuo, no sada vidim da i on tjera listiće, dakle sreća.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:23
Niho, Dzo, najbolje da se udružite i lijepo dođete zajedno k meni.
 
Proljeće, imala sam i lani tu zgodnu biljkui helichrysum petiolare- jedva ovo izgovorih. I ja bih rekla  da je puzavica, jer mi je lani u Skradniku napravila izdanke preko metra i super mi se uklopila u hladu s cvjetajućim begonijama, pa sam tako pokušala i u Rijeci.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:29
smile55sve je prekrasno !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:36

Ovih dana sam jako zauzeta, pa sam malo manje na forumu, ali evo jučer sam ipak malo nešto radila u dvorištu i naravno slikala.

Kupljene gazanije u vazama
 
 
 
Božur se razmahao, šteta što najavljuju kišu, jer će ga ona uništiti.
Tu ima i plavih irisa, anemona i još svakojakog šarenila
 
 
Procvao je i svjetlo plavi ploksić
 
 
Anemone za sada samo u crvenoj boji, što je dobro jer imam malo crvenog cvijeća
 
Iz ovog kuta vrlo je šareno
 
 
A na samom ulazu ima svega
 
 
Danas su se mojoj kolekciji pridružile i gazanije s Otoka Lošinja, nije teško pogoditi čije su - Otok me baš razveselila (slikica sutra).
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:48
Nenadmašan si umjetnik u stvaranju mjesta za toliki broj biljčica. Kod tebe je očito po onoj narodnoj: tko nije bijesan, nije mu ni tijesno... Sve ti dobro napreduje jer je očito da puno ljubavi i pažnje poklanjaš svojim biljčicama pa ti one vraćaju svojom ljepotom.

Helichrysum petiolare sam sadila u velike visoke posude u kombinaciji sa svijetlo plavim i svijetlo roza petunijama/surfinijama. To je bila Thumbs%20Up kombinacija!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 22:36

odavno nisam bila a sve se u tren promjenilo, tvoj vrtić kao bajka!

Ne mogu vjerovat da je božur već procvjetao, bjelilo je jaako lijepo, ček da ti margaritela još naraste, baš je wow, moja je već ostarila i polako se suši al ju je vrijedilo imati, samo je mazi i pazi, vidjet ćeš kako će te razveseljavati!
Lijepi pozdravHug
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 08:25
Stvarno triša, kako ti za svo cvijeće nađeš mjesta, to je čudo jedno. Gazanije su prekrasne, ali ove godine kod nas na placu prilično skupe, i ne samo one.
 
Još jednom da te pitam za onaj silver onu puzavicu...znači tebi je super napredovala u hladu? A ja je mislila staviti na full sunce...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 08:55

tegla do teglice, kamen do kamenčića, cvijet do cvjetića, Trišin Botanički Vrt (TBV)!

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 09:04
Triso u pravu je Tija,imas botanicki vrt
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 12:51
E sad sam stvarno ozbiljna -pa orelijepo je kod tebe -----nemam rijeći -i jedva čekam dadođem i pola toga odnesem sa sobomHug
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 146147148149150 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.