Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Stevia Rebaudiana
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Stevia Rebaudiana

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 22:37
Da Vepre, nažalost to neće ostati samo na steviji, bit će toga puno više... I sad se već s pravom pitam , što ako nam jednog dana zabrane totalno bilo što proizvoditi, pa čak i povrće...Nadam se da su mnogi pročitali kakav zakon vlada na Novom Zelandu. Samo je pitanje vremena kad će to doći do nas...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 22:42
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
prepelica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 12 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prepelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 19:27
Upravo sam bio na skupu sisačkih povrćara, pa su dečki koji su bili na sastanku s ljudima iz ministarastva poljoprivrede došli duboko šokirani onim što nam se sprema. Samo detalj da ćemo plaćati vodu iz SVOG bunara, kojom zalijevamo SVOJE biljke. Nebuloza bez premca.
Vepre u pravu si. Šteta što nisi pravi vepar pa da rastjeraš onu bandu iz Hrvatskog Sabora...he, he
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 10:39
Sami smo si tome krivi, ima načina, samo nitko nema hrabrosti!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 01:39
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Originalno poslano od člana prepelica prepelica napisao:

Upravo sam bio na skupu sisačkih povrćara, pa su dečki koji su bili na sastanku s ljudima iz ministarastva poljoprivrede došli duboko šokirani onim što nam se sprema. Samo detalj da ćemo plaćati vodu iz SVOG bunara, kojom zalijevamo SVOJE biljke. Nebuloza bez premca.
Vepre u pravu si. Šteta što nisi pravi vepar pa da rastjeraš onu bandu iz Hrvatskog Sabora...he, he

možda i jesam..pravi..vidjeti ćemo uskoro..;)

vozi sigurno vozi bager
Na vrh
abutilon View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje abutilon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 16:26
Znaći da ćemo morati ugrađivati još jedan vodomjer, malo čitljiviji ili isto takav kao što je na vodovodu? Ja bi tako da dočekamo i nešto dobro, pozitivno.

Na vrh
xyz007 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Rujan 2013
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xyz007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 15:08
pozdrav svima!

u zadnje vrijeme se zanimam za steviju, prosarao sam malo ovom temom, vidio puno ulozenog truda( i isplacenog :) )... drago mi je za sve.

vidim vepar je zasukao rukave kad je u pitanju stevia, ima li kakvih novosti ili jos bolje procvalih slika?

lp
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.