Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Grmlje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Krumpirov grm - Solanum Lycianthes rantonnetii
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Krumpirov grm - Solanum Lycianthes rantonnetii

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 26>
Korisnik
Poruka
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 19:43
Evo mog "krumpirka", stariji godinu dana


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 14:07
Wauuu katriža sto je lijep. Moj je sav odbacio lisce tako da nema ni cvjetova, uzasno izgleda.Mozda sto sam ga zalivala mnogo, drugi razlog ne znam.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 20:02
pozdrav svima! Ajmeee kao su krasni svi krumpirići. Valjda će se naći koja dobra dušica da mi pokloni jednu reznicu, bar plavoga, a ni bijeli ne bi bio na odmet, molim vas, do neba ću vam biti zahvalna.  smile143
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:30
Ja sam proljetos posadila krumpirka direktno u zemlju, no sad ga planiram vaditi, naravno, zbog hladnoće! Puno je narasel, mm mi je ponudil  pol bačvice od 350 l da ga u nju posadim. Ja bi ga malo "sfrizirala", al neznam dal sad ili u proljeće. Kolko čitam i ak sam dobro skužila, sad bi bilo sad pravo vrijeme i da  odmah iskoristim reznice za nove sadnice.
Molim  savjetić, a ako je sad vrijeme za cik cik, poklanjam reznice.
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 12:54
 smile43ja ga tražila u tri rasadnika i nisam našla a tako bih ga željela obožavam ga! Ne bih htjela moljakati jer sam nova ovdje i neznam što bih mogla od skromnosti svog bilja ponuditi osim nekog cvijeće moje mame smile125 jedino je problem što ja neznam kak se ti cvjetići zou koje ona ima a mislim da i ona nezna... pa sad eto ovo prvo sam rekla tek tokilo ako se slučajno nađe neka dobra dušica koja bi mi možda slučajno poklonila pelcerić i javila to na pp bila bih zahvalna ako ne nema veze bit će valjda nekad,uglavnom prekokrasan cvjetak blago svima ko ga ima! smile79
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 14:37
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

ZA Freeland44:
 Nisam iz okolice Čakovca, pa čak ni iz hrvatske, ali rado ću ti poslati zakorjenjenog plavog krompirka samo mi pošalji adresu.Nije mnogo osjetljiv, preživjet će transport.


Edraga moja tikvić, tek sad sam vidjela tvoj post, nemoj nikome reči, ali ja ti se još jako gubim, nikada ne nađem temu gdje sam bila!!!!  Moram ti reči da ni je pred 15minuta poštar ostavio ceduljicu za tvoj paket, pa se nadam da je i krumpirko u njemu"""" veliki pozdrav svim obožavateljima malog-velikog plavca!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 10:10
Upomoć!!!
Krumpirko mi se pretvorio u čudnog monstruma.Visina oko 1,5 m,duge grane sa velikim i malim zelenim i bijelim lišćem,ne cvjeta.Gdje sam pogriješila i što sad da radim?
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 10:45
Krumpirko cvate na novim granama. Malo mu štipni vrhove da počne bacati bočne izdanke. Na njima će cvasti.
Ima li dovljno svjetla i jesi li ga gnojila?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 11:24
moj je počeo cvjetati
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2011 u 16:18
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 19:58
Lovrek ,baš ti je krasan krumpirko!
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 20:14
Kiki-ko, tvoj solanum je žedan, hoće sunce i pije dosta vode.Skrati mu vrhove pa će da krene.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 20:05
ovo je moja radost Smile 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 20:09
Joj kako ti je lijepWink
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 21:10

što ne da je lijep ,mora bit lijep kad je od predivne osobe poslan Wink

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 21:22
evo mame
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 09:20
prekrasna je mama,nadaam se da će i čerka do godine biti takva...
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 15:15
Aaaaaaaaaaaaaaaa smile227Mali kaktus prekrasnog li krumpirka, a čime ga hranih i zalivaš kad je tako lip. 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 15:29
Ma ničim posebno,obično npk gnojivo svaka dva tjedna.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 16:32
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

evo mame
 
Ostala sam bez tekstasmile93 prekrasnosmile55
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.