Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gioiaa-dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gioiaa-dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 39>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 20:31
Klanjam se TKMsmile211
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 21:21
I ja isto
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 10:00
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 17:16
prenela sam visak biljki u jednu sobu,nema sanse da sve stane u dnevni boravak i kuhinju...kaktusi su za sad na terasi,sutra i njih unosim u kucune pamtim da su do sad ostali tako dugo.Ako stignem moram i adama presaditi u vecu saksiju.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 20:33
Dobro da imaš kuda sa svim tim biljkama, jer je to veliki problem. <Kod mene se malo što sprema u kuću pa je puno lakše.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 17:18
koliko god velik prostor ono opet guzva
neplanirano sam opet radila u vrtu,ma kad bude hladnije i kisno imat cu vremena po kuci raditi do mile volje.
Kopala sam,zasadila tulipane,ne veliku kolicinu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 11:12


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 13:48
Ti zbilja ne posustaješ,ovu zadnju sliku si mogla staviti veliku, prekrasna je.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 16:41
hvala Trisa...
danas sam posustala,tintara(glava)me boli,smrcem,prehlada mi kuca na vrata,pa sam odustala od rada
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 10:18
Gioiaa ti si zaista neumorna. Sve je prekrasno, ali ove patkice i jezerce su čarobni.
Jedan od razloga što kopam jezerce je upravo tvoje jezerce i patke. Oduševili su me na prvi pogled pa sam istog trena poželio da izradim nešto slično.
 
Kakve su to patkice? Zar nemaju želju da odlete ili one uopće ne lete?
Obavezno ih nabavljam nagodinu.
 
Uz jezerce planiram napraviti nešto kao ruševinu kamene kuće s malim "podrumčićem" u kojem bi spavale patke i slobodno išle na jezerce kad im se prohtije. Uvečer bi senzor za svjetlo zatvarao vratašca na kući da ne bi kakva lija došla omastiti brk.Tongue
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 16:09
super ti ideja! moje patke su divlje,lete one ponekad al se vrate .Davno smo dobili pacja jaja ,kokoska ih izlegla i tako su se pripitomile.Jednu smo dobili jesenas od jednog lovca,bila je lakse ranjena i oporavila se...ma njima je lepse kod mene nego u prirodi,sigurno.Planiram i ja da uradim kucicu za njih,da ih ne bi zimus zatvarali,mada kad pomislim na sneg i na lisicu,mozda bi ipak bilo bolje da ih zatvaramo na sigurno ...ma bas sam srecna sto si se zbog moje fontane odlucio za jezero .Zaboravih,imam i jednu gusku koja se druzi s patkicama bez ikakvih problema...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 08:00
jucer nije bilo rada u mom vrtu,vec smo sredjivali ostatak sarovine u njivi,skupljali i palili je...ma uopste nije lak posao,ruke opet bole,danas nastavljamo,napokon da se i to zavrsi.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 08:59
buduca klupica,sveze ofarbana




Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 09:39

Gio klupica će biti super, sigurno će biti drvo gore za sjediti, jer ja imam cjelu od metala, pa uvijek moram stavljati jastuke, pa ih zaboravim na kiši, onda se nekoliko dana suše - bolja je svakako od drva.

Sladak je onaj pleteni vrtić - kao košara.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 11:04
Kako je sve lijepo i bez puno cvijeća!Dali ove stare cigle ukopavaš malo u zemlju ili ih samo posložiš?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 12:54
iz kosare raste rudbekija,leti se bas i ne vidi,sto se tice klupice najverovatnije da cemo staviti drvene daske.
monna-1 malo samo ukopam cigle
svratila sam da popijem kavicu,odoh nesto jos da uradim,dan je lep,valja iskoristiti dok ne pocnu kise...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 17:08
napokon sam pronasla mesto za moja tri mala shimshira,pored toga kopala a zemlja tvrda kao da je preko nje prosao valjak nekoliko puta.Dovukle MKM i ja djubrivo,polako sredjujemo...imam u planu da presadim dve grmaste ruze na malo vidnije mesto,ma planova imam puno ali malo me otac sputava,ovih dana kopaju za plin a on je rad da se i mi grejemo na gas,sasvim neplaniramo,nisam bas raspolozena za takve izdatke
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 15:45
sredile terasu,suvog lisca vagon,zalila,unela preostale biljke,zastitili stiroporom i sad mogu biti mirna.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 19:01
Spas u zadnji čas.
Za kraj tjedna najavili su snijeg
Glavno da su tvoje biljke sada na sigurnom.Čekaj,a kad si ih ono počela spremati?
Još prošlo ljeto?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2008 u 21:08






Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,215 sekundi.