Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Atmosferske ljepote
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Atmosferske ljepote

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 24>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 17:26
Predivna slika, bistra, točno poželiš potrčati ispod duge.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 22:54
Mimar prekrasna duga....Clap
Baka lijepi pogled kroz tvoj prozor....Clap
Manči prelijepe slike zore...Clap
sutra je novi dan
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2010 u 13:41
Mimar,prekrasna slika!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 17:16
Carolija za trenutak Wink, a nebo (i voda) za vecnost , uvek novo, drugacije, neponovljivo i uvek inspirativno





Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 19:37
Predivno!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 19:58
zalazak sunca, voda, oblaci, vječita inspiracija slikara , fotografa i onih koji nisu ništa od toga. Milion puta viđeno, a uvijek drugačije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 20:00
Prekrasno Mimar,hvala!
Evo jedne avionske!

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 20:02
Dakle, fantastično i tako savršeno nestvarno - bravo - obožavam ovu temu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 02:41
Prekrasne slike Mimar i Montokuc.Nemoj mi reći da si ti snimio ovu ludu sliku,Montokuc? Evo i moje slike, pogled sa terase....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 02:45

Zimska idila na Vratniku...

.
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 02:47
Kupanje sunca u moru....
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 09:14
Jagoda, tvoj "pogled" na svijet je zakon.smile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 12:28
Trisa, slazem se sa tobom! Sreca da ja nemam terasu poput Jagodine, ne bih silazila s nje i bilo bi uslikavanje pogleda milion puta LOL.
Monty, vrh u  svakom pogledu Wink, svaka cast!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 15:37
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

.Nemoj mi reći da si ti snimio ovu ludu sliku,Montokuc?

Jesam Jagoda,snimio sam je prosle godine na letu iz Kölna do Dubrovnika!Inace,sve slike koje sam ovdje objavio su moje!
Evo jos jedne sa tog leta!
A tvoje slike,Jagoda,su prekrasne!

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 19:47
ClapClapClapZa sve vas. Izvanredne umjetnike. Treba imati oko, treba imati ideju i naravski dobar fotoaparat.
Slike su prekrasne!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 20:50
Zaista slike su fantastične....Slažem se Bako s tobom, ali bi dodala još nešto....biti dobar fotograf.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 08:55
Bravo za naše umjetnike iza objektiva! Prekrasno!
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 09:38
Još uvijek upoznavam forum. Nastojim pri tom biti sistematičan te idem redom. No, ponekad me zaintrigira i povuće naslov pa zavirim u temu sa namjerom na kratko, a poslije ću detaljnije. Tako mi je ostalo još puno posla u vračanju na teme i autore koji su me osvojili pri prvom pogledu. U ovoj temi sam otprilike znao što mogu očekivati, ali razina kvalitete me ugodno iznenadila. Bravo za sve oči koje su zapazile ove zanimljive kadrove i svojim ih fotićima ovjekovječile, a radost doživljenog sa nama podijelile.  Zalazi sunca na moru, oblaci duge i sl. nose uvijek svoju čarobnu ljepotu sa sobom. Teško bi bilo nekoga posebno izdvajati, pa to neću ni napraviti, ali dvije fotke na koje sam odmah reagirao hoću:
Jarun/montokuc i 1. Vrbovec kroz maglu/Božikovine(odrezao bih donji dio sa stupom i svjeriljkom). To je osobno zapažanje jednog ljubitelja fotografija i fotkanja kao izražajnog sredstva kreativaca.
A gdje su fotke "bijesne prirode": zapjenjeno more na stjenama, munje i sl.
Svima LP.

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 11:26
Ja, u svoje ime Wink, za takve fotke je pored oka i zelje potreban dobar fotic (moj je daleko od toga Cry), te se moram zadovoljiti mirnijim pogledima LOL. Naravno, zabelezim i tako nesto ali je to daleko od onoga sto bih volela da vidim na fotografiji. Evo dokaza, nije bas prava bura ali neki talasici jesu Smile. I tebi LP!
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 11:29
Predivne slike..mimar ti si prava umjetnica..stvarno znaš napraviti dobre slike..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.