Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 226>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 00:58
Mislimda se jelo zove još omač, nisam ranije čula taj izraz.
Pilav ipak stoji da se zovu ti rezanci u nekim djelovima. Znaš li bar kako se jelo na kraju  napravi? Sjećam se maslaca. Ide li još nešto?smile143
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 13:25
Jel ti to meni?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 23:47
Znam i ne treba nositi stvarno velike -šala je šala ali bez obzira može se ponijeti ali i to se mora paziti jer nekome prođe ali nekome ne -gore je izgleda odavde ponijeti jer idete odmene pa tu je problem-vraćati se kući 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:38
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Mislimda se jelo zove još omač, nisam ranije čula taj izraz.
Pilav ipak stoji da se zovu ti rezanci u nekim djelovima. Znaš li bar kako se jelo na kraju  napravi? Sjećam se maslaca. Ide li još nešto?smile143


     Omeč to je tjestenina koja se razvija a pilav je riža-koju možeš i jedno i dr. napraviti na razne načineLOLLOLLOL
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 18:49
Pa bolan Inaja znaš da fališ i često pomislim na tebe ali te nema  i hajde eto sad si tu imali kakvi prinova da vidimosmile79
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:32
Niho, maslina je naručena - nisi valjda sumnjala u mene?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 16:23
I ti si bila odmakla malo ali sad se vratila puno si se nasadila cvijeća ------i mog ne mogu dočekati tu Trišu kao da je predsjedniksmile96
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 09:30
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

smile96 ta ti je dobra -biće ljepotice moja -sve sam se pitala pa gdje si bolansmile79
 
Nisam sigurna da je ovo bilo meni namijenjeno, ali ako jest, mali mi je bio bolestan...
 
I tebi svakako velika pusasmile79
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:52
ja sam se pogubila, kaj ti treba recept za domaće široke rezance šta se jedu s maslom, vrhnjem ili čvarcima?
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 21:03
Niho, radim nihin kutak u mom dvorištu. Posadila sam ti; jastučac, djetelinu, palmu i ljetne čemprese (nisi ih naručila, ali ja ih jako volim pa sam morala). Šta si mi još ono govorila da spremim?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:58
Ma to mama  ljubi te majka. Sve recepte koje imate napišite nam u temu recepti( brbljaonica). Kako napraviti široke rezance i kako napraviti jelo od njih. Za vaše recepte.smile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 21:30
Agava velikaaaaaaaaaaaa, ali kako sam čula carina je postala grozna radi ove kuge i tako sam postala tužna smile43
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 12:00
Niho cvijeće ti je super!!!
Da li ga možda nečim dopingiraš kada tako lijepo raste???
A maslinu i ja dobila sa otoka, a smokve imam kod kume isto u Zagrebu i super rode...
 
Hajd sad smo puno pričale, hajd ti sada opet jedan red slika, pa red priče....
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 21:40
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

judin dukat-zanimljiv naziv i cvjet,eto sad znam i to,svašta ću ja još naučiti. jel možeš malo opisat taj cvjet,koliko raste,kad cvjeta jel osjetljiv na pepelnicu i ostale bolesti i sl
Dvogodisnja je biljka,prve godine posijes i naraste naravno mlada biljka a iduce godine cvate.Rast zavisi moze biti niska malo visa kao onaj na slici.Razmnozava se sjemenjem,cvate evo pocetkom proljeca.U jesen se ubire sjemenje,a i nemora jer se sjeme i samo prosuje i na godinu nikne nova.Sjemenje je u membrani zuckaste boje velicine dukata pa se valjda i zato zove dukat.
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 23:57
Nema receptaCry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 12:40
smile96 ta ti je dobra -biće ljepotice moja -sve sam se pitala pa gdje si bolansmile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 21:46
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Agava velikaaaaaaaaaaaa, ali kako sam čula carina je postala grozna radi ove kuge i tako sam postala tužna smile43
 
Bojim se da od velikih biljki neće biti ništa, danas sam dobila informaciju iz zbilja pouzdanih izvora. Strašno paze na granici, pregledavaju sve živo. Kazne su drastične i još ostaneš bez cvijeća, ovo je zbilja ozbiljna situacija, pa ni sama ne znam što ćemo i kako ćemo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:36
Ma ne sumnjam ja nikad u tebe ne brini samo mi se uvijek motaš po glavi i hvala ti najljepša-za sve i za palmu i sad za maslinu i hvala smile79ti što si mi kolegica -koju ću nadm se uskoro upoznati ako nikako dr. onda na sajmu cvijeća
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 16:44
pa falim li ja i kome na ovom forumu
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 09:45
Ma znaš što, uopće me biljke ne zanimaju, sve spremi za neke bolje dane, mene zanima samo jedan cvijet, a to si tismile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.