Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 44>
Korisnik
Poruka
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 11:08
Evo ja kad stisnem x vidim sliku. Ne znam što se događa
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 11:34
Draga,sludila si me ljepotom,ne znam na što da se referiram sve je
l u d i l o !
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 11:51
@draga Saara, sad je OK, i ja je sad vidim kad stisnem x... to se dogadja kad pucaš slike direktno s gugla...idemo u realizaciju Smile
 
@draga Maslina, od srca ti hvala Valentine%20artist
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 13:15
I ja vidim! smile55
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 12:41
Dobra vam nedjelja, drage moje, nadam se da se negdje dobro zabavljate   i da će nas uskoro opet biti više na ovim stranicama....
 
Danas još malo nakita, tek toliko da osvježim galeriju...
 
...jednostavna ogrlica nastala od "ostataka" mojih perlica od polimerne gline...osim par drvenih i metalnih kuglica, sve ostalo je produkt vlastite "proizvodnje" happy%20roll  
 
 
...ista priča, skoro svi elementi ručne izrade, pa i ovaj crni ring, uz dodatak malo sitnih perlica i pokoju drvenu kuglicu....
 
 
 
...i dvije "ciganske" koje su nevjerojatnom brzinom "planule" makar sam mislila da će se načekati kupca...nepredvidljivog li tržišta Confused 
 
---prva uglavnom samo drveni elementi, nešto alkica i u centru 3 drvene velike kugle koje sam presvukla polimernom glinom...
 
---i druga, uglavnom "indijanske" perlice svih oblika, štos je zapravo u ovim špagicama i trakicama....
 
...i na kraju, poklon koji sam radila za jednu jako dragu osobu koju sam upoznala na jednom drugom forumu...set koji se sastoji od privjesak-ogrlice, naušnica i prstena...sve radjeno od polimerne gline, tzv. mokume gane tehnikom, u njenim omiljenim bojama...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 12:47
ola la primice,sve je smile71 al meni su najljepse prve dvi i ovi zadnji rad tj.komplet. moj naklon majstorice smile211
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 13:08

 Valentine%20heart%20cloud ...hvala ti draga Rose, uvijek si tu kad srcu treba malo lijepih riječi Embarrassed
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 15:55
A šta reči......smile120
ANĐELKA
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 18:11
Kad god te posjetim,svaki se put još jače oduševim,te smeđe i zeleno-žute krasote su "bolesno"dobre!!!Ak'me kužiš,nemam više drugih normalnih riječi!!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 19:35
Drage moje Anđelka, Maslina Thank%20YouThank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 23:10
eeeeeeeeee pa sad! stvarno nije pošteno! odem na par dana, vratim se i dočeka me eksplozija novih slika! uf! neću ništa posebno pisat jer i sama znaš da bi se samo ponavljala! super! super! super! supeeeeeeerrrrrrrrrrrrr!!!!!!!! juhuuuuuuuuu! smile214
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 23:50
Fenomenalno.. osobito ona indijanska s trakicama!!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 12:38
Drago More, Tweety Valentine%20artist ...puno, puno vam hvala. Ko i svaki autor, silno sam sretna kad se i drugima svidja ono što radim...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 16:49

draga primavera!

mislim da neću više ništa pisati kad dođem ovdje u tvoje carstvo. šta reći uopće ?
samo ću svaki putasmile211 smile58smile211 tek toliko da znaš da te gledam.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 21:22

Draga Primavera moram ti prvo nešto napisati.

Jučer sam malo uspjela pogledati neke od radova, ali tebe sam ostavila s namjerom da si današnji prvi dan počnem sa uživanjem u tvojim radovima.

Ali očito nisam imala sreće, jer mi je jutros u 8,01 nestalo struje a došla je tek oko 13,00 a ja sam tada išla doma.

Tako da nisam uspjela ništa vidjeti ali evo nisam odolila pa sam sada otvorila tvoje radove.

Ostale ću ujutro u miru na poslu i uz kavicu pogledati, ali ipak moram prokomentirati ovu krasnu ogrlicu.

Cure mislim da sam ovu vidjela u "živo" i mogu sam reći FANTASTIČNO!!!

Primavera je je jednostavno NENADMAŠIVA!!!

BRAVO DRAGA...

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 23:56
Shy%20Girl ...toliko pohvala i lijepih riječi drage moje Anastazija, Proljeće... dajte najte, već mi je i neugodno...ipak, od srca vam iskrena hvala, ne mogu reći da mi pohvale ne gode, no i ja, jednako kao i vi samo najbolje što znam radim ono što volim....ipak ja čekam i koju konstruktivnu kritiku ( hahaha, vi se ne sjećate takvih vrlih formulacija)...ako nitko drugi, Proljeće drago, daj raspali iz svih oružja...na koju ogrlicu si mislila?
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 09:06
Ma na onu prvu, tirkiznu.
Čini mi se da si ju donosila na kavicu???
A sada sam otvorila tvoju gaaleriju i vidim da je tu bilo još puno više radova, pa idem ja uživati...
 
A što se tiče kritika od mene ih sigurno nećeš čuti, jer ja obožavam nakit, i meni je sveki komad jednostavno prelijep!!!
Idem sada uživati i početi dan lijepim stvarima, kao što sam sinoć i pisala...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 09:24
Evo ja sve pregledala i svaka mi se stvar posebno svidjela ali kada sam ovo vidjela, znala sam TO JE TO!!!
 
Znači Primavera, i ja bih ti naručila jedne ovakve naušnice!!!
Mislim da je to dovoljan kompliment tvojim uradcima!!!
 
I da oduševili su me tvoji svijećnaci na samom početku....prekrasni su...
Od ostalih radova, puno toga sam vidjela u živo i samo mogu reći da su u živo FANTAZIJA!!!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 10:37
jako lijepe ogrlice...posebno mi je za oko zapala ova crvenkasta sa vrpcama...tako mije liiijeeeepaaaa
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 12:45
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ma na onu prvu, tirkiznu.
Čini mi se da si ju donosila na kavicu???
A sada sam otvorila tvoju gaaleriju i vidim da je tu bilo još puno više radova, pa idem ja uživati...
 
A što se tiče kritika od mene ih sigurno nećeš čuti, jer ja obožavam nakit, i meni je sveki komad jednostavno prelijep!!!
Idem sada uživati i početi dan lijepim stvarima, kao što sam sinoć i pisala...
 
 
Jesam, jesam, imala sam ju sa sobom... Srčeko si, drago Proljeće Valentine%20hand%20heart
 
...a za naušnice, dogovorit ćemo se Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.