Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 78>
Korisnik
Poruka
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:43
Tija, prekrasan vrt, cvijeće,a i vlasnica!!!smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:52
meni uvjek pase svratiti u tvoj vrt
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 07:03
Joj Tija sve ti je lipo i ne znam zašto ta nota nezadovoljstvaThumbs%20Upsmile64
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 08:40
Ovdje bih s užitkom popila kavicu!


Time is something you can never get back..
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:11
Znas sta , necu da padnem u nesvest, hocu da iznajmim tog majstora bar na par dana da imam ovakve fotke. Kazes "nista spektakularno" , zeno sve je tu, pocev od tebe, vrta, njega, vise nego spektakularno. I ... zavidim ti.
A fotka koju je Misty izdvojila je mesto gde cu ne samo popiti kafu, nego i noc provesti   .
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:14
smile55 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:14
Bome si ti dobro zalijevala,vrt ti je prekrasan!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 23:53
Ovako nezadovoljstvo se krije u tome da moja predraga Achillea (bilo koje vrste) na sve moje pokušaje da raste "normalno" tj. da ne polegne , ona baš svake godine polegne. Sadila je ja i dublje i radila joj svašta ali nikako da je uspravna. (fotka je postavljena na nagovor, trebala je biti u "arhivi" samo).
 
Baka Bea bormeš ste i Vi mene iznenadili tak da sam si jedno duže vrijeme "gruntala" (razmišljala) što ste mi željeli reči. Povrće raste ko ludo a već smo ga i jeli i bili vrlo ponosni na to.
 
Misty nitko ti ne brani, dođeš u Čakovec i moja vrata su širom otvorena za sve "ljude dobre volje"..... ovih tjedana očekujem posjete nekih vrlo dragih ljudi i pečem palačinke, radim roštilj za njih, a mogla bi i skuhati mahune. Dakle ti samo izrazi želju i ....
 
Rein znaš da ga i nisam puno zaljevala ove godine, kanta vode na ružu i ostalo tak-tak.
 
Mimar draga već brojim dane do tvog dolaska (a kad se ono vidimo zapravo?) i još polažem nade u tvoju moć uvjeravanja "tvojih najdražih" Wink , a za spavanje dobit ćeš moj bračni, naravno bez fotografa u njemu.
 
Gioiaa, da si barem bila u prilici i uživo tu k meni doći....
 
Mali kaktuse, Anido, Waterlily,Anči, Miro hvala vam na posjeti a i na lijepim komplimentima.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 08:10
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 10:01
uzvraćam poljubac !
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 10:19
Krasne slike Tija.
Kažeš tvoja achilea polegla pa si nezadovoljna, a moja nije polegla, ali nije ni procvala
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 12:26
Otoče hvala ti! Čudne su to biljčice tako jednostavne a opet tako komplicirane.
 
 
.... za one "šetače" koji znam da su bili tu a nisu ostavili "trag" , hvala Ti.....
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 15:22
Meni se jako svidjela ova tvoja rečenica;
- Nije ništa spektakularno ali je moje.
Upravo zato što je tvoje nama se sviđa. Unikatno i pravo!
Sve što si pokazala mi se jako sviđa! Clap
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 08:45
Pa da upravo tako "unikatno i pravo". Neki dan kad sam radila u vrtu i premještavala biljke s jedne u drugu gredicu tražeči im pogodnije mjesto došla sam do zaključka da sam ove godine "kupila" vrlo malo toga. Kupila sam kod tete Slavice ( Baka Bea zna o kome pričam) i kod Bake Bee, svega dvadesetak teglica cvijeća zajedno. Zbilja više ni neznam kud bih i novo stavila. Jednog dana kad ću moći cijeli izgled vrta definirati onda će sigurno trebati dokupiti ali za sad nema potrebe za maničnim kupovanjem svega i svačega, a i gdje?
Do onda se "krpam" s ovim što imam i zbilja sam presretna što sam krenula u "trajničarske vode" jer su idealne za lijene lavove. Ili ja ipak puno radim u vrtu a da toga nisam ni svjesna, jer zapravo je sve zabava i relaksacija?
Da ne duljim više uživajte u fotkicama i mojim "laprdanjima" a i u krasnim stihovima ima ih još......i bude ih još
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 08:59
Tija samo mi ljubitelji cvića znademo se veseliti svakom cvitiću ,a u tvom vrtu je puno veseljaThumbs%20UpSvi mi premještamo i kreiramo svoj vrt ponovo i ponovo ....Meni nije poanta u tome što ima netko novo cviće zato što ono što imamo uvijek nas zna razveseliti nekim novim cvitićem ili rastom ili promjenom boje i skupa se sa biljkama radujemo ili čak tugujemo kada su na odlasku,ali zato zabilježimo slikom i uvijek je tu,zato sve pohvale za fotićClap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 09:55
Ja ću samo reći da sam nove slike gledala s Oooooo!Big%20smile Prekrasno!ClapClapClap
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 09:59

Pozdrav Tijice!

Kako čarobno izgledaju tvoje biljčice nakon kiše.
A još kad ih tvoj dragi uhvati okom objektiva.... uvijek me zaintrigira kad vidim kako izgledaju viđene njegovim okom, pa svaki puta odem u vrt da provjerim izgledaju li i moje isto.
 
"Mini" rajčice su ti stvarno velike narasle, krasne su, zdrave....
 
I na koncu, ipak je najljepši cvijetak što raste u bašti - gazdarica! Wink
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 10:09
 
 
Gledaj ti ovo!
 
Kao tri umorna plava anđelčića, koja su naslonila svoje glavice na kamen da malo otpočinu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 10:32
Tija, ma stvarno nema potrebe za onakvim sjetnim pogledom, ja bi te rađe vidjela nasmijanu u tvom biljnom carstvu Hug.Ne može sve savršeno rasti u vrtu, nekim je biljkama lijepo baš tako nahero (ukoso), ja ih ni ne pokušavam izravnati.... to ih zove sunce Big%20smile.
Baš mi se sviđa tvoja zelena oaza ovih dana  Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 12:26
Miro hvala na pohvalama a i na "lipim ričima" gode. Jel se Torcida sprema za Bukurešt?
 
Bako moja, ooooooooooo hvala i Vama, trudimo se zajedničkim snagama pa je lakše.
 
Gogiću jesam li ja tebi već negdje napisala da se jako veselim tvojim "ljubavnim pismima"? Svaki tvoj post je za mene veselje a još dok je upućen meni ..... A "anđeli" su bili umorni od probijanja kroz ostale biljke prema suncu pa su odmorili glavicu, skoro ih ni nisam vidjela.
 
Ja znam da me neki tu vole jer sam iskrena ponekad i brutalno pa da velim  iskreno nešt o ovoj "sjetnoj" fotografiji. Ta fotka je nastala i ovdje je objavljena samo zato da nekom pokažem novu boju kose. Pa kad je dragi mene par puta "okinuo" nastale su samo dvije dobre fotke za pokazati. Jedna vrlo vesela ali s mojim malo jačim nogama u prvom planu i ova tužna jer fakat me rastužilo što Stolisnik opet u krivo raste, i izbor je pao ....... Korijenko drugi put za popravak dojma stiže totalno otkačena fotka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.