Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 31>
Korisnik
Poruka
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 16:26
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

ak te tješi meni je solanum prezimio predlani vani i to bez zaštite ali kak uvijek nekaj kopam i selim tak sam i njega preselila na vrt di ga je MM pokosil jer nije znal da je cvijet.Poslije toga sam ga posadila u teglu i zimi spremila u kuću - e onda se smznul.... pa ti sad znaj,od onda ga više neću LOL
Dakle igramo se .. "kak bu bu!",  rekli bi zagorci! Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 19:33
Htela sam nesto izdvojiti ali neda. Lepota i nije za poredjenje, svaka je na svoj nacin posebna. Zato samo, bravo devojko!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 20:03
Držim palčeve za patkicin pomladak,a cvijeće sam danas pohvalila,oduševila me je kamenija
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 21:20
Kad zadjem u tvoj vrt,svugdje bi provorila,sve mi privlaci paznju,nekako sve je na svom mjestu
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 22:30
Baš sam uživala, krasno je kod tebe
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 14:26
mimar
mali kaktus
gioiaa
OTOK
 
Uvijek me razveselite svojim posjetama i komentarima, hvala vamsmile79.
 
Kod mene  (i kod vas) se gotovo svaki dan rascvjeta nešto novo pa mi ne gine hodanje sa fotićem, već se osjećam kao profesionalac Wink!
 
2 najvažnije današnje vijesti :
 
1. JACKIE (karas) i BRZI (koi) papali iz ruke, odnosno iz prstiju, Brzi me čak "ugrizao" za prst kao da je htio reći: "Hajde babo daj nešto za mezit!!!!". Konačno HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart Tongue!!!!!
 
2. patkice imaju 2 nova jaja HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart 
 
A sada 2 procvala hemerokalisa (prvi je bio onaj žuti "Stela D Oro" kojeg su izjeli puževi - na cvijet mislim, listovi i dalje rastu).
 
1. "Night Beacon" - hemerokalis

 

 
2."Crimson Pirate"

 
Baš su me razveselili jer im je to prva gdina u mom vrtu, sada čekam ostatak! Jedan neće cvasti, ali tko zna... možda me iznenadi jer ih obožavam!
 
TongueTongueTongue
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 01:13
Malo me nije bilo, a kod tebe opet puno novih, lijepih stvari.  Kad gledam onu kameliju čini mi se kao da sam u Opatiji a ne tu kod nas pod Sljemenom!  Nemogu vjerovati,svaka čast! ClapClapClap
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 05:45
Jako zanimljivo u tvom vrtu,ima svega lipogaThumbs%20UpNe samo da ima lipoga cvića nego i životinjica,a ribice su tiThumbs%20UpOvaj cvit "Night Beacon-hemerokalis ,predivan jesmile64djeluje mi tako nježno i tajanstvenoSmile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 08:09
Hejjj misliš li ti na nas koji imamo slabo srce? smile39


Time is something you can never get back..
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 13:06

@Anastazija = Dobrodošla smile78uvijek !!!!

@Mira021= Da, kamelija je tu 3ću godinicu. Sporo raste ali... divna je! Što se hemerokalisa tiče, oni su mi divni i ciljam na malu kolekcijicu ako će biti ... uvjeta!
 
@Misty-da= Neeee pazim ja na vaša srčeka  smile78! Oko korijena joj zimi samo stavim puno malca i to je to, s tim da je posađena ispod jabuke, a iza su (vidi se) thuje, pa je zaštićena zimi od vjetra i velikim dijelom, od snijega. Preživila je cura i ovu groznu, dugu zimu :)! Vjerojatno se klimatizirala, ne znam ali eto... napreduje i to je najvažnije!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 16:57
Je, u ovo doba godine vrt svakodnevno donosi promjene, oku i duši ugodne. 
Sutra je novi dan.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 10:22
Originalno poslano od člana malaluna malaluna napisao:

I za kraj 2 divna stvorenja koja polako uče jesti iz ruke Tongue
 
 
Svima šaljem veliki pozdrav smile79
 
Ovo je tako tipično za tebe! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 11:17
Mali raj podno Sljemena. I ribice...Big%20smile
Ali svo predivno cvijeće koje ti sad cvate je zasjenila slika kamelije...P r e d i v n a    je oblikom i cvjetovima.Kažem oblikom jer  je moja stara smiješna, tanko drvce i na vrhu krošnja, a novija je nekakav štrkljavi grm. Ova tvoja je baš prekrasna.Thumbs%20Up
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 15:49
Night Beacon je savršen! Ribeki su super! I ja bih rado stavio koju u svoje jezerce, ali se bojim da bi ih Đurđa s lakoćom pohvatala pa ću sada uživati gledajući tvoje...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 16:14
@misty-da  smile78i tebi :)
@baka= kakvu sam kupila takva je i ostala, samo što je sada bujnija :)
:) pozdrav

@medo= ma samo ti nabavi ribice, malo pripaziš u početku pa će ih micek na kraju čuvati :)

smile79svima
< id="gwProxy" ="">< ="jsCall();" id="jsProxy" ="">
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 16:38
Kaj se to ovaj žuti tip MENI belji???
Rojžice su prekokrasne,jedva čekam saznati kaj bu novoga
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 23:05
Nema se tu što za izdvojiti,sve je preljepo. Vrtna fuksija je super,ove godine sam se baš zarazila s njima. A ribice su fenomenalne!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 23:56
Kako je prekrasno kod tebe  smile99       
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 00:32
Hvala djevojke, da vas sve poimenice ne nabrajam jer... nemam vremena! A zašto? Zato što "kuham" u svom loncu! Pitate se, možda:" A šta to, a da nije iz konzerve!?" Kuham u glavi!!!!
 
Eto, današnji dan je označilo nekoliko poznanstava, no jedno od onih koje ću pamtiti je poznanstvo sa jednom iznimnom osobom "ispod Sljemena" - svi je poznajete. Danas smo se Anastazija i ja uputile do nje i mislim da ćemo obje pamtiti ovaj dan!
 
Da li poznate osjećaj kada ste vidjele nešto i shvatile da vas podsjeća na nešto, a ne znate definirati niti sjetiti se na što? Današnji dan me "prisilio " da se sjetim na ono što sam htjela, a nisam, na ono što sam željela, a nisam, na ono što se može, a nikako doći do toga! Ne bih ja baš sve tako, ali ... jedan dio bih i mogla sam ( i dalje mogu :))! Uglavnom, želim reći da uvijek treba ostaviti otvorene prozore i tako izbjeći maglu i prljavštinu koja se na njima sakuplja! ... Najbolje da sada stanem...
 
Pozdrav svima i ostavite barem otvorene prozore!!!!!
 
smile79
PS. Nema slikica danas... nekako su one u glavi prejake!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 06:54
Sigurna sam da ćeš nas razveseliti novim slikicama čim se malo slegnu dojmovi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.