Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 37>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 21:23

Noviteti su tu, hvala što si navratila da vidiš koliko puno posla je obavljeno.

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:06
smile107.zakasnila sam sa pohvala e neću da nikog kopiram isto mišljenje imam kao i svi
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:12
E draga niho dočekala sam da i ti dođeš k meni, ali kažu tko čeka dočeka, ma ne moraš ti doći da me hvališ, svi mi na svoj način uređujemo svoj vrt, ti meni samo dođi, javi se ja ću skuvat kavu pa da malo odmorimo.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:13
smile232e sad nećuuuuuuuuuuu doć sutra navratim na kafu ---sad me zoveš -kad treba spavatismile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:29
Predivne nove biljčice Thumbs%20Up!
Neka se prime i lijepo narastu (da bude reznica smile96)!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:49
Oho,ho, pa vi ste bili jako vrijedni. To več sada super izgleda, a tek kako će biti kada se sve razrastesmile128. Sviđa mi se ideja kamenjara za začine i ja o njemu razmišljam, ali......nikako do realizacijeWink. Ako trebaš kadulju, mentu ili melisu, kod mene toga u izobilju...
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 23:50

 Prekrasno preuređen vrt. Mogu si zamislit kako će fantastično izgledat kad svi ti noviteti procvjetaju.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 00:01
Predivne biljčice smilie_girl_089.gif
Kod tebe nastaje prekrasan parkClap 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:14
Joj Niho baš sam nepristojna pa da po noći zovem goste na kavu, eto i sada je prekasno,ma vidim ja da ti i bez kave k meni navratiš i uživaš bar u cvijeću. smile64
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:15
Draga lilie ma bit će reznica jer kad ja sadim biljke rastu.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:20
Kat.rea kod mene ti je odavno bila ideja kamenjara sa začinskim biljem ali i sama znaš kako oskudijevamo sa kamenom, jedva smo ga dovukli i složili, ti začini se jako šire pa guše ostale biljke gdje god ih smjestiš pa je najbolje ovako, odvojiš kamenom i biljka raste sama za sebe, hvala ti na ponudi ali sam i sama imala neke biljke a i nešto sam kupila pa sada samo čekam da se razraste.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:30
-Tikvić da nadam se da će biti prekrasno.
-Draga šmrckice kada sam slagala sve ovo kamenje sjetila sam se tebe i tvog ljetnog uređenja posjeda i muke sa svim onim kamenjem, a mi ovdje jedva nabavimo koji kamenčić.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 08:22
Smail nabavka je
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 23:20
Gioiaa samo da te pozdravim vidim da si navratila.smile68
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2010 u 22:28
Gdje si kupila biserke? Prekrasni su. Ja ih tražim za žardinjeru.Radovi su u punom jeku. Bravo! Prekrasni vrtić će biti još ljepši.





Ja još čekam da majstori naprave svoj dio posla. Sve mi se čini da ću moći raditi u vrtu tek u proljeće.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2010 u 23:20
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

-Draga šmrckice kada sam slagala sve ovo kamenje sjetila sam se tebe i tvog ljetnog uređenja posjeda i muke sa svim onim kamenjem, a mi ovdje jedva nabavimo koji kamenčić.


Da baš su muke kako god okreneš ali doći će i tome kraj, pa će mi biti dosadnoLOL Onda ću preslagivatiWink

Šetanje po prirodi je zdravo, tu visibaba, tamo gljiva, ondje kamensmilie_girl_052.gif, i da ne zaboravim krpelja svugdjeShocked
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 11:36
Draga gospina trava, Biserke sam kupila u Kaliji možda ne smijem naglasiti ime centra jer da ne ispadne reklama, ima ih vjerojatno i drugim centrima, kupila sam ih u tri boje, jedva čekam da porastu u pravi grm.
-draga šmrcko dobro kažeš da nam ne bude dosadno kada "sve završimo" mi ćemo opet nešto preslagivati, pa presađivati, grupirati ma puno toga samo da se nešto radi.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 13:36
smile219
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 15:41
Vidim krasne novine u tvom dvorištu.smile78 Bravo za radove i jedva čekam slike kad će novi kutak biti u punom cvatu. Još ćemo ipak morati malo pričekati. Do proljeća. Ali kak vrijeme leti biti će to za koji tren.
Vidjela sam još neki dan nove slike, a nikak da si uzmem malo vremena da na miru pogledam novosti i napišem koju pametnu.Wink
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 21:37
Malo se odmaknem, a ti opet pokažeš carstvo svog vrta. Sad mi je jasno da i ti izgleda puštaš muziku svojim biljkicama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,273 sekundi.