Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 82>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 12:08
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Želim kupiti biljke: božikovina (mušku i žensku biljku), srdašce, rododendron, azaleja, kamelija. Znam da još nije vrijeme za sadnju, ali planiram i obavještavam unaprijed. Molim onoga tko ima za prodati ili to slučajno vidi u nekom prodajnom cenru da mi javi na pp.
 
Draga Andina, sve sam te biljke vidjela u našem MBM-u u Lučkom!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 00:20
Na njihovoj stranici sam sad vidjela da imaju nešto od ovoga što tražim i odmah kupila. Da me nisi obavijestila, ne bih se uopće sjetila otići u njihov online dućan. Sara, puno ti hvala! smile78
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 08:25
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Na njihovoj stranici sam sad vidjela da imaju nešto od ovoga što tražim i odmah kupila. Da me nisi obavijestila, ne bih se uopće sjetila otići u njihov online dućan. Sara, puno ti hvala! smile78
a za neke druge stvari još nije vrijeme, to će biti na proljeće...ali, meni je ljepše otići tamo nego ovako online.Baš me zanima kolko ćeš platiti dostavu, nemoj mi zaboraviti reći.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 16:45
I ja bih rado otišla tamo, ali... Prvo - nemam vremena, drugo - kupila bih pola MBM-a i bankrotirala. Smile
Sve naručeno je stiglo - dostava 80kn. Na povratku s posla sam još u Konzumu kupila azaleju i gardeniu! Wink
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 11:20
Da li ima neko sadnice amarilisa, bilo koih boja..sa svoim preseljavanjem morala sam ostaviti njih, sad pokusavan opet doci do ovog prelepog cveta
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 22:22
Tatjana, pogledaj po trgovačkim centrima. Znaju imati na sniženju već ocvale, ali ih se može lijepo prilagoditi novoj okolini i motivirati na novo listanje i cvjetanje. 
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 08:59
Da li netko zna gdje bi mogla nabaviti sjeme i biljku Cliantus Puniceus bila bi vam jako zahvalna

Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 10:47
Papaver somniferum "Purple Peony" - oko 1000 sjemenki - mijenjam za sjeme majčine dušice.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
darijaz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darijaz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 17:33
ANDINA majčinu dušicu možeš  izvaditi u prirodi , čim se snjeg otopi , ja je imam u   vočnjaku, stavila sam je u kamenjar . Bude preljepa kad se formira , ako budeš htjela mogu ti poslati  čim se proljepša vrijeme, nikad nije kasno za saditi ju. 
Na vrh
darijaz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darijaz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 17:43
IRISICA najbolje ti je  nači ju na njuškalu pod sadnice i sjemena. Vidjela sam ju  dođe  sjeme oko 20kn imaš mislim 6 ili 10 sjemenki ,znam jer sam si naručivala neko sjemenj ,pa znam.
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 20:34
Puno ti hvala darijaz na odgovoru.
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 10:20
Originalno poslano od člana irisica irisica napisao:

Da li netko zna gdje bi mogla nabaviti sjeme i biljku Cliantus Puniceus bila bi vam jako zahvalna



ja sam sjeme nasla samo na netu
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=clianthus+puniceus&_sacat=See-All-Categories

ovdje imas o toj biljci
http://www.svijetbiljaka.com/Forums/viewtopic/p=554601.html

pogledaj i ovdje
http://www.nas-krug.hr/shop/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=45&Itemid=77&limit=20&limitstart=0
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 16:01
Molim ako netko ima sadnice ili sjemenja
brnistre, aralije, palmi, mimoze, pustinjske ruže, rozigranta (mirisne pelargonije) i pelargonije šatiranog lista da mi se javi.
živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 22:53
Originalno poslano od člana darijaz darijaz napisao:

ANDINA majčinu dušicu možeš  izvaditi u prirodi , čim se snjeg otopi , ja je imam u   vočnjaku, stavila sam je u kamenjar . Bude preljepa kad se formira , ako budeš htjela mogu ti poslati  čim se proljepša vrijeme, nikad nije kasno za saditi ju. 

Hvala na savjetu! Kako ja malo izlazim u prirodu, a sve donedavno sam bila totalna neznalica po pitanju biljnog svijeta, nemam pojma gdje bih ju mogla naći. No, znam nekoga tko će to učiniti umjesto mene. Wink U slučaju da ju ne nađem, obratim se na pp. Tnx!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 15:13
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Tatjana, pogledaj po trgovačkim centrima. Znaju imati na sniženju već ocvale, ali ih se može lijepo prilagoditi novoj okolini i motivirati na novo listanje i cvjetanje. 


Hvala na savetu, trenutnioo nigde nisam nasla [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" /> mozda nije sezona...cekacu jos malo..
Uz to da li ima neko i NOZICNI KAKTUS, zanimaju me razlicite boje
Na vrh
balalayka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 102
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje balalayka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 17:48
ima li netko viška sjemenkici raznih rajčica...? naime, imam veliki povrtnjak no lani mi je rajčica bila katasrofalna, kupovno sjeme, tako da sam na kraju kupovala rajčicu i za jelo i za kuhanje zimnice. Da bih ove godine to spriječila, pogotovo zato jer svi obožavamo rajčice molim dobre duše za donaciju par sjemenkica...;)
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 13:14
Tražim ako netko možda ima viška sjemena buhača i dragoljuba?smile143
klasa optimista
Na vrh
balalayka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 102
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje balalayka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 20:48
Bok
ima li neka dobra duša viška koje sjeme paprika, znatno sam proširila svoj povrtnjak pa se planiram uvelike posvetiti uzgoju povrća, a nemam velike zalihe domaćeg, a kupovno mi nije drago, radije volim provjereno sjeme (od kupovnog sjemena dinje lani mi izrastao krastavac)
Tako da, evo, trebam sveg povrća, ako netko prodaje ili želi mijenjati za nešto moje (na temi Oglasi imam popis čime raspolažem)....bila bih jako zahvalna
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 20:57
Ako tko ima viska trazim tj kupujem sljedece biljke jer su mi propale zbog ove zime...

.manji adam, amarilis-svejedno koje su boje, ukrasna kopriva moze i mali pelcer..ostalim neznam ime LOL  pa cu za sada samo ovo traziti...  ponude molim na pp..hvala
Na vrh
Yoyo1 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Yoyo1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 21:18
Tražim penjačice, ako tko ima viška, ( zimzelene ,ako je moguće ) ,brazilski jasmin, obični jasmin, kozja krv-loncera,lozica,passiflora,... Sjeme ili sadnicu tropskog hibiskusa. Pokušati ćemo napraviti cvijetni zid u dnevnom boravku koji će na taj način odijeliti boravak od blagovaone. Prostorije imaju dosta svjetla,pa smo su odlučili upustiti u nešto novo u kući.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.