Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage by maris40
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage by maris40

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 20>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 19:30
Ajmeee...super! Znači na suncu ne žuti, dobro je znatiWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 20:53
To mi je najkvalitetnija varijanta,od svih lakova.   Ali Jani,to i smrdi pa je dobro imati masku kad se veća količina lakira.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 21:07
Ma da, znam, ali meni ni maska ne pomaže....astma ne dozvoljava takve mirise i baš mi je žao zbog toga. Sve ovo drugo nije tako kvalitetno, no moram biti zadovoljna i s tim što smijem.Wink
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 23:21
Jani, neki lakovi za čamce ne žute a neki su fotosenzibilniji pa požute iako svi s kojima sam radila imaju blago-žučkastu nijansu. Inače imam dobra iskustva s lakom za čamce od kromosa.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 23:38
Mima - a je li i on na bazi nitra?
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 23:08
Baš mi je žao što prije nisam zavirila ovdjeCry
Nema riječi kojim bi opisala svoje divljenje prema tvom talentu.Ovo što radiš je smile227Nemoj nikada prestati jer si zaista prava umjetnicaHeart i ima još puno toga što ti možeš napraviti..zato samo nastavi i uživaj u tome šta radiš smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 09:28
Ajme,Tea,sad si ti mene ostavila bez rijeći,od srca ti se zahvaljujem .
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 10:18
Nema toga što mi se nije posebno dopalo...od stola,tacni,okvira,onih anđeleka,tegli..baš sve je prekrasno i posebnoHeartSvaki put kad pogledam sam ponovo bez dahasmile39  Stvarno sam šokirana kako je zadivljujuće da se ne znam drugačije izrazit  nego da ti kažem da nikad ne prestanešsmile79 
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 10:26
Maris ja čekam još umjetničkih radova,znam da ih negdje skrivaš! Ajde,ajde radove na sunce!       
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 11:08
Tea,Monstera .
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 19:58
koja je podloga ovih lijepih teglica za cvijeće ?
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 20:04
Originalno poslano od člana magaly magaly napisao:

koja je podloga ovih lijepih teglica za cvijeće ?


Acryl,mat.Smile
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 20:11
Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:


Originalno poslano od člana magaly magaly napisao:

koja je podloga ovih lijepih teglica za cvijeće ?
Acryl,mat.[IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />


ali original boje jel ?
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 20:17
Originalno poslano od člana magaly magaly napisao:

Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:


Originalno poslano od člana magaly magaly napisao:

koja je podloga ovih lijepih teglica za cvijeće ?
Acryl,mat.[IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />


ali original boje jel ?


Da,u onim malim bočicama.Big%20smileVolim raditi i s bojom za beton(veče pakiranje),bijelom i bež.Jako dobre su mi i Swing Color-aqua lak-mat.(za veče površine,poput komode ako si vidjela na prijašnjim stranicama.)















Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 20:21
a jesi li je završila
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 20:28
Originalno poslano od člana magaly magaly napisao:

a jesi li je završila [IMG]smileys/emot64.gif" align="middle" />


A nisam draga,ali budem,uskoro,trenutno sam sva u sijanju,sađenju,presađivanju....
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 20:46
oki doki ...čekam
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 20:48
Dogovoreno.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 20:58
I ja jedva čekam komodu!Wink
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2012 u 16:12
di si nestala? Wink  Smile


draga moja,
              sretan Uskrs tebi i tvojima 
 

             


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.