Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 15:45
Ružo moja crvena
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

pa ti si brža od svjetlosti....super ti je napredovao vrt.....mmmm prekrašno..... vrtni kaktus kad sve nabuja će biti za plus 10 ..... baš san sritna skupa sa tobon   

Još da sam malčice mlađa ko bi me stizasmile156 Hvala ti Ružo moja crvenasmile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 15:50
Originalno poslano od člana Cvijetomanijak Cvijetomanijak napisao:

Jako lijepa kaktusarska pustinja kod tebe ,bas mi se dopada...

Hvala cvijetomanijak, u pravu si taj dio terena je bio baš pustinja a ja se trudim ubrzati proces
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:08
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:



Uploaded with ImageShack.us
lijepo cvijeće ali pogled na ovog me osvojioClap
Neka se sve zeleni
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:12
Klimatis nećeš virovat ali i  mene su osvojili takvom brzinom i silinom da od pusto buljenja u njih moraju cvitat
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:18
o da vjerujem ti, mi svaki dan po koliko puta obilazimo svoje razbacane na sto strana, već mi se od pupa priviđa cvijetWink
Neka se sve zeleni
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:21
I evo jutros pupovi a sad cvitić na dva" čupava" kaktusa , tako sam sritnasmile213URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/fotografija0090.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:22


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:24
 Brugmansija dobiva y i mali pupićsmile213URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/fotografija0097r.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:26
Originalno poslano od člana Klimatis Klimatis napisao:

o da vjerujem ti, mi svaki dan po koliko puta obilazimo svoje razbacane na sto strana, već mi se od pupa priviđa cvijetWink

A što sam ti rekla ženo draga, evo ih
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:28


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:30
 Jedine ruže u cvatu trenutno su mlade jesenas zapelcane ružeURL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/fotografija0099.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:32
Malecka provirila,peperonija iz lista

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:35
A ovoliki je lani bio moj kaktusgarten,URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/fotografija0295v.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:38
bravo za cvjetić,bas je sladak..koje je to veselje ,stavrno smo ovisnici teški ...kolko put dnevno idemo ,gledamo,čekamo cvjetiće...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:44
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:


Originalno poslano od člana Klimatis Klimatis napisao:

o da vjerujem ti, mi svaki dan po koliko puta obilazimo svoje razbacane na sto strana, već mi se od pupa priviđa cvijet[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />



A što sam ti rekla ženo draga, evo ih


eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:45
ajmeeeeeeee koji pitar za kaktus garten   aaaaaaaaaa    ne dolazin više k tebi....mogu samo direktno u vrtal....aaaaaa...ubila si me sa tin lanjskin kaktusinjakon....šta mi radiššš
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 17:03
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

bravo za cvjetić,bas je sladak..koje je to veselje ,stavrno smo ovisnici teški ...kolko put dnevno idemo ,gledamo,čekamo cvjetiće...
Da, sad već i dica koji put zađu do njih kao ajde stani idem ja vidit
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 17:08
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

ajmeeeeeeee koji pitar za kaktus garten   aaaaaaaaaa    ne dolazin više k tebi....mogu samo direktno u vrtal....aaaaaa...ubila si me sa tin lanjskin ktusinjakon....šta mi radiššš

  nema ga-ih više, svi su pokojni.Tu sam slikicu našla da se podsitim kako je to kad je pitar na pitaru u 1,5 kvadrat prostora a sad mogu skoro pozvat repku na pripremesmile218
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 18:54
Ma originalan kajin (lavor) di ga nađe. Kaktusgarden lijep i originalansmile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 18:55

Zaboravih čekam da proklija sjeme strelicije, nadam se da je jedna moja

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.