Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2014 u 21:11
Samo da se javim čuvarkuće su prelijepe lpClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2014 u 23:38
Konačno sam i ja došla zaviriti u tvoj vrtek i oduševila se njegovom ljepotom. Sviđa mi se kako si ga osmislila sa stazicama, štengicama i gredicama oivičenim drvenim ogradicama. Jako zgodno i prikladno. U sve to si i lijepo aranžirala svoju zavidnu kolekciju biljaka.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 10:20
Gazdarice, gdje si ti nama? Smile Nekako mi nedostaju slikice tvog rascvjetanog carstva... smile106
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 12:59
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Evo mene opet po dozu botanike... raznoliko je kod tebe, nešto sam prepoznala, nešto naučila! Thumbs Up
 
Desert rose  
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 13:09
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

evo i mene konačno sam uhvatila malo vremena, malo izbacila sinčića s kompa LOL i pregledala i upoznala se i s tvojim vrtekom. Čini mi se da sam ti već i rekla da će se meni taj vrtek sviđati, i bome nisam pogriješila, prepun je zgodnih detalja i divnog cvijeća, a još k tome i peseka ima.... ma to je to za mene .
Biti će mi zadovoljstvo šetati kroz njega i uživati zajedno s tobom

Draga Belice, drago mi je dobiti pohvalu od tako kreativne osobe kao što si ti...puno ti hvala na posjeti!!!
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 13:10
Meni je sve
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 13:17
Originalno poslano od člana petit petit napisao:

Kako su ti lijepe čuvarkuće, vidi se da uživaš u njima i da su pažene i mažene baš kao i Mina :) Vrtek s puno pažljivo odabranih detalja, smiren i opuštajuć. Baš sam uživala uz prvu jutarnju kavicu.
 
Veseli me da te se na taj način dojmio moj vrt...koliko volim životinjice, toliko i biljke, te ih nastojim paziti koliko god to najbolje mogu i sretna sam ukoliko se to i barem malo primjećuje...drago mi je da si navratila i hvala ti na divnim riječima!!!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 13:25
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Malo sam šetala i uživala u čuvarkučama, ali izdvajam vrtnu fuksiju kako lijepe zvončiče (trubice) ima. smile55
 
Draga Karli
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 16:56
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Evo mojih Sempervivuma
 
 
 
 
 
 
 
obozam ih...gdje god imam priliku gurnem cuvarkucu....prekrasno....smile64
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 23:14
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Konačno sam i ja došla zaviriti u tvoj vrtek i oduševila se njegovom ljepotom. Sviđa mi se kako si ga osmislila sa stazicama, štengicama i gredicama oivičenim drvenim ogradicama. Jako zgodno i prikladno. U sve to si i lijepo aranžirala svoju zavidnu kolekciju biljaka.
Draga Anabistrica, dobrodošla u moj vrtek...veseli me tvoj posjet i puno hvala na lijepim riječima!!!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 23:17
Catalpa, Bugica, Dmirce, JosipaNu, hvala vam što ste navratili u moj vrt i dođite mi opet!!!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 23:18

Krasni cvjetovi čuvarkuće

Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 23:55
Lobelia Cardinalis, stigla dva pelcerića ovo proljeće od Gute Fee...hvala ti još jednom draga Vilo na ovoj predivnoj biljci...strpljivo sam čekala da procvate, i evo je!!!
 
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 00:00
Naravno da vam moram pokazati ovog predivnog krasotančića koji se redovno sunča u mojem vrtu...
 
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 00:02

Gaura

Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 00:12
Commelina Communis
 
 
u društvu seduma Populifolium
 
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 01:59
Ne kaže se zaludu da je vrtlarenje za strpljive. Svaka strpljivost bude nagrađena. Sad možeš uživati u krasnim cvjetovima lobelije.
Sutra je novi dan.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 07:07
Jutarnju kavu popila sam u tvojem vrtu u vrlo ugodnom društvu. Vrt je jako lijep, raznolik i bogat raznim vrstama. Onaj "zeleni cetveronožni čuvar" je dokaz da ti je vrt pravi prirodni raj.

smile57
 

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 07:57
Lijep ti je vrt draga temzi.
Svojom kreativnošću si sačuvala njegov prirodan izgled i lijepo uklopila biljke.Clap
Oduševila me bijela gaura, još nisam vidjela da ima toliko cvjetova na jednoj grančici.

Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 12:19
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Ne kaže se zaludu da je vrtlarenje za strpljive. Svaka strpljivost bude nagrađena. Sad možeš uživati u krasnim cvjetovima lobelije.
 
Lucy draga hvala... da mora se biti strpljiv, ali to je tako ponekad teško, kad jedva iščekuješ vidjeti prvi cvijet neke biljke, ali zato kad procvjeta nema kraja sreći!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.