Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 148149150151152 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2012 u 18:53
fre bit će posla kada budeš to sve rasađivala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 10:03
Sky, to je posao koji se radi s posebnim veseljem i nestrpljenjem, pa jedva čekam, kao i svi ostali!! Hvala na posjeti i nadam se da si našla na sličici za goste koji cvijetić za sebe!!

Moon, posebno mi te je lijepo vidjeti!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 14:16
Voliš biljke,ali i biljke tebe,
Prošetala tvojim vrtom,vrijednice moja,sada još i na mene mišliš!
Sutra je novi dan,Wink
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 14:41
Nemamo riječi. Morat ćemo si uzet više vremena, jer dvije kave nisu bile dosta.ClapClapClapClapClapClap

Vidim da sam propustila dosta, na ovom dijelu foruma

Kuća u cvijeću kao iz bajke...smile120
Neka se sve zeleni
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2012 u 19:41


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

I za kraj danas, ogromna tegla sa amarilisima!!  Za sada sam dočekala 5 cvijetnih stapci sa pupoljcima, ali još ćekam dalje!!

smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2012 u 21:16
vjesnici proljeća krasni , amarilisa puna saksija smile141
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 02:14
Opet sam malo šetala tvojim, sad već proljetnim vrtom, zavirila u zimski i ostala zapanjena koliko vjesnika proljeća ima kod tebe.
Od visibaba, šafrana, jaglaca, drjemovca, izviruju tulipani, narcise, zumbuli;
a amarilisi,... smile39
Kod mene samo visibabe, poneki šumski šafran (ja ga zovem "mrazova sestrica",
ljubice, ali me razveselio rascvjetani mamin badem.
Puno pozdrava i neka ti sve tvoje bebice izrastu u predivne biljčice.
     smile169

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 08:11
Prekrasno draga, želim da ti tegla s amarilisima bude krcata cvjetovima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 17:45
Nona, Silvy i Triša, jako ste me razveselile svojim posjetom i naravno pohvalama!!  Lijepo zahvaljujem i dođite mi opet!!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:01
Amarilisi ko male antenice...još samo fale tanjurići, šalim se...cvjetiće čekamo!
Kakvi su ti ono limuni sa kaktusima?Geek
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:21
Free kod tebe pravi raj od biljkica,zaista si vrijedna ,po slikicama cvjećkica biće to prava botanička bašta,na žalost kod mene se dosta smrzlo a još uvijek snijeg caruje tako da ništa ni vani nemasmile64
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 19:58
Lovro, kad su antenice tu, bit će i tanjurića!!Wink  , a oni limunići su ti ukrasne tikvice, a kaktusići su kčerkini, kod nje je sve smrzlo, dipladenija, veliki filodendron monstera, bakin poklon za useljenje koje još nije obavljeno,  i brdo kaktusa!! Vidjela je mali kaktus kako je smrzuo ogromni kaktus star preko 12 godina!!  Sada mi je od svega srca opako žao kaj joj ga nisam poklonila!  Sada bi barem bio živ, a ovako ćemo vidjeti kaj ću uspijeti spasiti, po naredbi doktorice za kaktuse!!

Sarajka, draga, kako sada stvari stoje, kod mene ima više štete unutra nego vani!!  Pretoplo je u zimskom vrtu, morat ću povećat dio u podrumu za prezimljavanje !!!   Lijep pozdrav draga!!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:07
Free,još uvijek mislim na tvoj-kćerkin kaktus,da je moj,tulila bi za njim.smile220
Je si li ga porezala do zdravoga tkiva,pa ga zakorjeniš?Pa ja imam dva kaktusa kojemu je tvoj mama.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 07:39
smile113Samo da se zna dođem ja često do tebe,ali te nema doma!?
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 13:02
Belina, jesam ti ja doma, jesam ali je komp zauzeti!!!  Pa onda prčkam vani, i sada bi prčkala ali pada gusta sitna kiša!!  Pa ako me i nebude, slobodno mahni!!!smile219

Mali kaktus, a kaj misliš da meni nije za tuliti, i te kako!!Wacko  Orezala sam sve osušeno na gornjim granama, i od donje strane sve kaj je bilo već ljigavo!!  I nakupilo se dosta pelcera, i sada su na zasušivanju reza!! Dobro da je sredina debla čvrsta, a sagnjilile su samo okolne bočne mlade grane!!!  Jadnik, izgleda kao da je došao iz logora, bi slikala ali mi je fotić na službenom putu!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 17:50
smile113ima li koga kod kuće,ili si se izgubila u silnim biljkama
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 09:21
 Sarajko, blažen svaki onaj koji se izgubi u biljkama !!!

A za sada sam izgubljena među bolesnicima i nepoznatim biljkama!!



Uploaded with ImageShack.us

Kaktus orezan, rane od reza se lijepo zasušuju!!  Ali je zato donji dio strašan za pogledati!!  Ako sam dosta orezala smrznuti donji dio, ono gore mi nije problem jer će se lijepo skoro popuniti!!



Uploaded with ImageShack.us


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 09:28



Uploaded with ImageShack.us

Ovo bi mogao biti dio biljčica iz paketa dadacvijetića ili .....!  Zbilja neznam kaj je, pa ako netko može prepoznati, bilo bi mi drago!!



Uploaded with ImageShack.us

A ovo bi mogla biti akifija, da nije tako visoka, pa zbilja.....Wacko, kaj je to??
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 09:36


Uploaded with ImageShack.us

Na ovim malim hibićima, popadaju i požute ama svi pupoljci!!  Čak se mogao raspoznati boja cvijeta, toliko je nabucao pup, i otpao, crveni, žuti i bijeli!!  Već sam luga od truda da zadržim koji i konačno vidim otvoreni cvijet, ali neznam da li ću se to doćekat u sadašnjem životu!!



Uploaded with ImageShack.us

Ovaj ljepotan, sve više raste, i u mojim i svojim očima, i definitivno opravdava uzrečicu da su u ratu i ljubavi dozvoljena sva sredstva!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 09:41


Uploaded with ImageShack.us

Dvije godine zakorjenjujem ovu grančicu KALISTEMONA, a bila je u grupi od 10-tak pelcera!!  Ona je zadnja,   tek sada vidim da baca mladu grančicu!!   JJJJEEE, uspijelo mi je!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 148149150151152 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.