Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 153154155156157 243>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 23:04
Stalno nešto novo prelijepo, ma gdje ti to sve stane. Siroti B. ni u vrtu neće više imati mjestaWink
 
Super si učenica, ma ne već si studentBig%20smileBig%20smile

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 10:44
Sretan rođendan i puno lijepog i novog cvijeća ti želimsmile73
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 21:48

 Sretan rođendan !!!!smile75   smile82

znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:42
Stretan rođendan draga Triša smile73 i pohvala za tvoje biljčice. Lijepo je kao i uvijek, ali mene su se dojmile prelijepe ruže koje već tako bujno cvatu. Mi na kontinentu ipak još moramo malo pričekati na to, a dotle ćemo uživati u vašim ružicama iz toplijih krajeva smile71
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 13:40
Hvala vam i ovdje na čestitkama, danas još sređujem dojmove i darove, pa ću tokom dana stavit slikice - samo da dođem k sebismile48
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 17:09
Jeee, znamo mi - sad si nam godinu starija, pa je sve malo sporije Tongue Šalim se, mila moja, nek ti je uvijek zdravo i dobro sve u životu!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 17:26
Kiša, kiša, kiša dosadna kiša, valjda samo nad Rijekom. Počela sam sukulente i kaktuse stavljati pod staklo, jer me strah da ne strule, a za vikend još najavljuju do 50 litara kiše po kvadratu - mislim da mi već rastu peraje i škrge.
 
No ovo kratak osvrt na rođendanske poklone.
 
Prvi poklon stiže dan prije i to od naše Otok. Iznenađenje je bilo potpuno i dirljivo. Unutra uvijek spominjana felicija, jedan predivan sukulent, kojeg naravno nemam i super uokvirena sličica, remek djelo naše Otok.
 
 
Sukulent je zaista poseban
 
 
i naravno već je dobio svoje mjesto među mojim najljepšim sukulentima
 
 
Naravno svoje je mjesto dobila i felicija
 
 Sličica u okviru dobit će isto mjesto na zidu
 
 
 
Ujuto  rano prije škole dolazi moj mlađi unuk i evo njegovog poklona, sam je to odabrao - rekao je "vrlo povoljno" u Bau.......odlično su se smjestili u tatjaninim vazicama
 
 
MM je uz kuverticu odabrao ovo
 
 
Bijelih imam više, ali žuta nestala ove zime.
 
Ovu sam koprivu dan prije imala u ruci, pa je znao da mi se sviđa
 
 
Nadalje moje tri najbolje prijateljice načule da želim baš ovog ljepotana
 
 
 
zaslužio je slikanje sa svih strana - pravi je fotomodel.
 
Moje kćeri - naravno knjige, ali i materijal za dekupaž, e to nisam slikala, ali pokazat ću vam i to
 
 
 
 
Ova mi je unikatna keramička barčica predivna - podsjetnik na moj avatar
 
 
Ovoj ljepotici ne znam ime, ali ona je poklon
 
 
Ucijek mi je problem sa rezanjem ocvalih ruža koje su van dometa moje malenkosti, pa i taj je problem rješen ovim eleskopskim škarama
 
 
Još nekoliko zgodnih poklona, koji su za kuću ili za mene osobno isto me naravno razveselilo.
Super smo se proveli, društvo je bilo veliko, 25 ljudi, a kad uzmete u obzir da imam dnevni 4 puta 4,5 možete si misliti kakva je bila gužva. No nije to neki neriješiv problem, pričuvni stol na rasklapanje od 3 m dijagonalno je stao i svi smo se smjestili.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 17:38
E nešto sam vidjela što želim ali neka to dr. prilikomsmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 18:28
još jednom iskrene čestitke
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 18:45
vauuuu,divni pokloni Trisa
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:19
Prekrasni pokloni Triša Clap !
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:55
pokloni su super, prekrasni..ClapClap.
Onya biljčica kojoj ne znaš ime prekrasnih listova je Aphelandra....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 22:00
 Lijepo ispričana priča o poklonima!Divni pokloni za jednu krasnu ženu!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 22:34
Hvala svima na lijepim riječima i Lori na identifikaciji biljke. Danas sam još dobila mandevilu i sobni kesten, pa još mi je neka gužva doma, no pokazat ću vam svakako i pitati za savjet što s njima.
Sutra pak skoknem do sajma, a poslije mi cure dolaze na kavu i još ponešto.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 22:46
Došla san videt pokloni, kurjoža baba Wink, predivno, predivno!!! ne znan ča je lepče..... kaktusići od unuka su ko bombon, Otok je baš sve pogodila Thumbs%20Up, kalistemon WOOW a i sve drugo jako, jako lepo!!!
Splatilo bi se imet malo gušće rojendani.....Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 01:03
Ja sam kao i Korjenko virnula da vidim poklone...Prekrasno , svašta ljepoga si dobila, od cvijeća i kaktusa do praktičnih stvari...Znaju tvoji ukućani i prijateljice, što voliš i što ti još nedostaje...Pozdrav do sutraClapClapClapWink
sutra je novi dan
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:07
Predivni pokloni..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:20
Hvala vam, a jučer su se pokloni opet "rascvjetali", naravno poslikam da vidite što sam još sve dobila, ma da moraćemo malo češće "izmišljat" rođendane.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:21
Prekrasni pokloni, one kaktuse od unuka si super smjestila Clap
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 12:05
Uvijek kad nešto slavim najvažnije mi je da je oko mene puno dragih ljudi. Sretna sam tu večer! A pokloni? Oni me uveseljavaju i prisjećaju slijedećih godina i moje su malo bogatstvo.
Ovaj tvoj rođendan dovoljno govori o tebi!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 153154155156157 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.