Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 153154155156157 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 01:18
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

krasne orhideje


Draga Moon hvala ti na posjeti i pohvalama. Orhideje su mi ove godine baš rascvjetane...Paše im toplina i svijetlo iza zavjese...

sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 08:35
Bijeli hibi je posebno lijep. Ne bih se začudila ni da su na istom grmu različite boje jer danas se već svašta vidi.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 08:37
Malo sam i ja zalutala do tebe draga moja, kod tebe kao i uvjek svašta nešto lijepoga za vidjeti...smile141smile76smile84
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 08:48
uzivala sam u lijepim slikicama tvog vrta kojeg si i pored svega uspila odrzat lijepim i zdravim...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 23:56
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Sve ti je lijepo , sve ti je divno ali ovo , ovo mi je najljepse ! I ja sam vidjela kod Korijenka original ! Fenomenalno !


Draga Gute hvala ti. Ova biljka me je osvojila čim sam je kod Korjenka vidijela. Ovo je treća biljka koju mi je ona dala i prekrasno raste. Sa prethodne dvije nije bilo sreće..Drago mi je da se i tebi sviđa, jer je stvarno posebna. A tek miris, divota...SmileSmileSmile


Sve je lijepo i sve je krasno ali ja bi se ipak rado vratila k ovoj ljepotici ! Da li ti je poznato gdje se ona moze kupiti ! Zagreb i okolica + Zagorje ne postoji sansa ! Sve sam istrazila !


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 07:59
Prošetala sam se i ja po tvojem prekrasnom vrtuTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 08:11
predivne orhidejeClap onie su te veselile dok si morala mirovati..a u tvom vrtu je čudesno lijepo Tongue kako ti sve uspijevasmile161
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2013 u 08:21
Budem cesto ali se ne javim,sad me odusevio vrtni hibi orhideje i da ne nabrajam uobrazices seLOL ,ja sejala hibi i cekala 2 godine na cvetanje posto mi rekose gusti on onaj najobicniji roze kojeg ima na svakom cosku pa sam malo razocarana...nema veze gledacu kod tebe Milice...i jos kod drugih to ne kosta nistaLOL...
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 00:30
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Bijeli hibi je posebno lijep. Ne bih se začudila ni da su na istom grmu različite boje jer danas se već svašta vidi.....



Draga Milice nisu na istom grmu različite boje, ali palo mi je napamet da je bijeli dupli koji raste u vrtu i kojeg sam kupila od jedne gospođe, cjepljen na onaj klasični ljubičasti...Tako na tom stabalcu ima ipak dvije boje...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 00:33
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Malo sam i ja zalutala do tebe draga moja, kod tebe kao i uvjek svašta nešto lijepoga za vidjeti...smile141smile76smile84


Neka si ti meni zalutala draga Monstera, dođi mi opet....SmileSmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 00:39
tako običan, a tako lijep Embarrassed

Buhač..

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 01:03
[QUOTE=kamenjar]uzivala sam u lijepim slikicama tvog vrta kojeg si i pored svega uspila odrzat lijepim i zdravim...
[/QUOTE



Draga Kamenjar hvala ti što si svratila. Ova mi je godina takva, ja sam povređena, a i vrijeme mi ne ide na ruku. Pretoplo  je i presuho i nikako da padne neka kiša i da lijepo okupa moje biljčice ...Imati ću gubitaka jer neke su se biljke jednostavno osušile....Nadam se da će druga godina biti bolja po svemu....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 01:09
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Sve ti je lijepo , sve ti je divno ali ovo , ovo mi je najljepse ! I ja sam vidjela kod Korijenka original ! Fenomenalno !


Draga Gute hvala ti. Ova biljka me je osvojila čim sam je kod Korjenka vidijela. Ovo je treća biljka koju mi je ona dala i prekrasno raste. Sa prethodne dvije nije bilo sreće..Drago mi je da se i tebi sviđa, jer je stvarno posebna. A tek miris, divota...SmileSmileSmile


Sve je lijepo i sve je krasno ali ja bi se ipak rado vratila k ovoj ljepotici ! Da li ti je poznato gdje se ona moze kupiti ! Zagreb i okolica + Zagorje ne postoji sansa ! Sve sam istrazila !




Draga Gute i mene je ova biljka očarala. Dobila sam mladicu od Korjenka i dobro se je udomaćila i lijepo raste. Gdje se može kupiti ne znam ni ja, jer je nigdje nisam vidijela da se prodaje. Znam da je u vrtu ima Baka Bea pa možda ona ima neku mladicu za prodati, probaj je pitati. Možda bude sreće...WinkWinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 01:11
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Prošetala sam se i ja po tvojem prekrasnom vrtuTongue


Mali kaktus hvala ti što si svratila. Moram staviti nove slike da mi opet dođeš...WinkWinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 01:20
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

predivne orhidejeClap onie su te veselile dok si morala mirovati..a u tvom vrtu je čudesno lijepo Tongue kako ti sve uspijevasmile161


Hvala ti Mari što si svratila. Dobro si napisala, orhideje su me uveseljavale dok nisam izlazila iz kuće...Sada je već druga situacija, idem u kućni vrt i veliki vrt i pokušavam zalijevanjem održati biljke koje žeđaju već dva njeseca...Sve je spaljeno, jedva živo ali jedna kiša koja nikako da padne bi sve oživila...Ovo što mi je blizu kuće je u puno boljem stanju, ali i to je daleko od stanja kakvo bi trebalo biti...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 01:28
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Budem cesto ali se ne javim,sad me odusevio vrtni hibi orhideje i da ne nabrajam uobrazices seLOL ,ja sejala hibi i cekala 2 godine na cvetanje posto mi rekose gusti on onaj najobicniji roze kojeg ima na svakom cosku pa sam malo razocarana...nema veze gledacu kod tebe Milice...i jos kod drugih to ne kosta nistaLOL...


Leona hvala ti što si svratila. Žao mi je što nisi uspjela dočekati cvjetanje hibija. Ne gubi nadu, pričekaj još jednu godinu, možda te ipak obraduje sa cvijetovima...Probaj posaditi reznicu u zemlju možda ti prije procvjeta. Meni je iz reznice procvjetao odmah iduće godine...TongueTongue
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 01:36
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

tako običan, a tako lijep Embarrassed

Buhač..



Glikice hvala ti što si svratila. Buhač je baš lijepa biljka i korisna u svakom vrtu. Ako je nemaš poslati ću ti jeWinkWinkWinkWink.
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 03:02
Evo na kraju i nekoliko slika. Ovo nije najnovije ali još je uvijek aktuelno...

Moji kako bi rekli kućni hibiji već duže vrijeme cvjetaju...










sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 03:13
Imam i nešto begonija...




Jedna lanjska hortenzija koja je ostala živa...


Adenium


Opuntia, poklon od Korjenka...


Monarde dok su bile lijepe...

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 03:42
Hemerokalisi su bili lijepi i bogato su cvali...







Kupila sam lukovice tigride u više boja ali samo je ova cvjetala..



sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 153154155156157 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,563 sekundi.