Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 155156157158159 260>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 00:15
Prekrasne si biljke kupila

Imaš teme o kamelijama, u kojima su neki savjeti dok ti se Jagoda ne javi. Moja kamelija je nažalost među anđelima, ili je ubilo ljeto ili crveni pauk. Lovila sam kišu da joj bude dobro, susjedi me u čudu gledli kas sam trčala sa banjicom od 30 litara. I previše brige može ubitiCry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 08:20
Hej Flavia, euphorbia baš posebna, ljepša mi je nego crvena, valjda zato što nisu preplavile kuće, super je.
Kamelije predivne, e baš si se dala u trošak i ja sam si kupila tu japoniku, jer kad vidim Jagodinu poludim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 10:17
Ma da mi ti je bilo vidjeti osmijeh kad si trpala u kolica te aeschinantuse, božićne zvijezde i kamelije .....

Božićna zvijezda mi je prekrasna. Ja sam jedne godine pokupovala sve moguće boje koje su bile u prodaji i strpala ih sve zajedno na jedan stalak za cvijeće. To je bila jedina godina kad nisam kitila božićno drvce.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 11:01
Flavia, nove cvijećke su super, a nasmijala sam se kako bdiješ nad rasadnikom adeniuma...tako ja nad sjemenkicama lantana LOL 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 11:02
Triša...ja isto samo mislim o kamelijama od kad sam vidjela one Jagodine...LOL...već sam škicala te iste u istom dućanu....ali ih nisam kupila...bilo me frka da mi ne uginu, ali sad kad su bile po 39,90...jednostavno nisam mogla odolit. Uzela sam bijelu i rozu....jedine raspoložive boje! Euphorbiju sam isto uzela samo iz razloga što je posebna. Sad sam je stavila na ne pretoplo mjesto...da joj ne padne list prerano! Nadam se da će biti jednako lijepa i na Božić kao što je i sada!
 
Otok, naravno da je osmijeh bio "od uha do uha"Big%20smile....kolica uopće nisam uzimala....na brzaka sam to uzela "pod ruku" i hitro na kasu...da se MM slučajno ne bi sjetio nešto nesuvislo "komentirat" u vezi novih biljčica! LOLLOLLOL
 
Fala Konti na pohvali...a rasadnik.....još uvijek stalno dežuram Wink to je jače od meneLOL....ma da oće samo jedan jedini ubrzo niknut...da mi ublaži znatiželju....Embarrassed
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 11:50
Flavia, hvala na pojašnjenju. Naravski da ću pokušati posijati vanilicu.... možda mi i uspije.
Voljela bih da nam uslikaš nekako vrt iz više kutova, da vidimo gdje je to predivno cvijeće. Naravski to na proljeće kad sve  što si posijala nikne, pospremila, izađe na sunce!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 12:13
"Rasta-man" je prekrasan, a sveti M. je rekla bi današnja mlađarija "zakon", sigurno si bila jako jako dobra ove godine kad te tako darivao, a još dolazi i Božić.Wink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 12:58
Flavia... Moram se vratiti -par dana unatrag! Biljke i zlatovez - darak predivan! Novo cvijeće - ulov odličan. Sve posađeno na radijatoru - kao prava profesionalka! I, na posljetku, ti - presretna i puna lijepih osjećaja radi darova i radi prijateljstva - sve me se dojmilo!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 17:07
svala čast!! ja sam oduševljena sa tvojim biljkicama a onda si mogu misliti kak se tek ti osjećaš TongueClap ClapTongue"
nadam se da ću i ja pronači društvo svojem "rasti", jednog ristu-twistu da se skupa druže i rastu LOLLOL
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 17:39
Bakić, nadam se da će vanilice niknuti iz "domaćeg" sjemena....te će biti još ljepše i draže nego kupovne! Jedva čekam da vidim da li će uspjeti. Držim fige! Budem poslikala moj vrtek na proljeće...nedavno sam bila malo slikala jesensku atmosferu...ima slikice prije nekih 10-15 stranica..neznam točno...valjda bu nekaj niknulo od posađenog na proljeće...kako god bude..meni dobro...uvijek se mogu utješit klematisima i ružicama....oni nikad ne razočaraju! Wink
Tija, hvala na pohvali....drago mi je da ti se sviđa....a M je ok i oko Božića i cijele godine...stvarno nemrem reć...a valjda sam i ja njemu.....kad mi udovoljava u mojim "hirovima"...koji su, moram priznati, što se tiče biljaka, ponekad stvarno neumjereni....a kaaj moooooguuuu kad je to tak!LOL
Anaida, dobro veliš, krasan je to osjećaj darovi i prijateljstvo. Drago mi je da ti se sviđaju moje nove biljčice. Baš si nešto mislim, super je to kad se mi svi skupa veselimo svakoj novoj forumskoj biljci. Kao da su sve na neki način "naše", zar ne? A Bromin zlatovez....to je stvarno nešto prekrasno...u živo je još ljepše nego na slici....a tko god dođe k nama....prvo se napikne na zlatovez i svi su oduševljeni Brominim radom, onda znaš kako sam tek ja sretna!
Nisam ti ja baš neka profesionalnka, ali bi svim srcem htjela da mi niknu ti adeniumi...em ih obožavam, em su došli od jedne drage osobe - naše Rain. Drži fige da se "probude" uskoro. LOL
Zagorkica, hvala na pohvali i držim fige da tvoj rastafarijanac uskoro dobije brata twisterića! Wink
 
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 18:00
Flavka predivnee prinove...Kamelije su predivne.Božićna zvjezda je super.Prošle godine bilo ih je i kod nas u više boja.I ja sam bila iznenađena da ih ima u drugim bojama sem crvene.Bila je i žuta i krem i neka svijetlo roze boje.Čula sam da su nečim obojene,al ko bi ga znao...
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 18:28
Flavia, ja bila, vidjela i nadivila se. Prekresne nove biljčice. Bravo za tebe!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 19:02
nestrpljiva sam ....čekam kao napeta puška da čujem onu čarobnu riječ....nikli adeniumi   LOL ima li naznaka
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 19:17
Flavia ja malo svratila opet, ali u tvom vrtu takva gužva od ovih forumašica,iz svih krajeva lijepe naše, da se iz ovih stop odlazimsmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 19:31
Flavia evo mene malo da prošetam kod tebe ,a ono puno toga novoga,sve je super ali onaj rasti je predivan,baš su slatki skupa pa još kad procvjetaju to će biti raj za oči!!!A ja sam vas sve zarazila kad sam kupila svog twistera!!!!!!!smile156
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 20:39
Prekrasne si kamelije kupila, božična zvijezda je baš neobična ali i prekrasna
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 20:43

Alisa, drago mi je da ti se sviđaju moji cveteki, i tvoji su baš krasni...baš je dobar osjećaj to zadovoljstvo novom biljkom! Wink Mislim da ova moja božićna zvijezda nije pofarbana...sad kad si ti napisla da je moguće da ih farbaju...išla sam je malo "prekontrolirat"...nije farbana...takva je šarena...i baš mi je fora! Vidjela sam i ja roze i krem i naravno crvene...ali mi se isto nije činilo da nisu farbane. Ma i da jesu...lijepe su Smile

Bigmamma...hvala ti na posjeti i lijepim riječima pohvale!
 
Bromi, sad sam bila u kontroli...jupiiii na dvije sjemenke naziru se klice...uf baš sam sretna!!! Budem probala poslikat da vidiš...ako ne budu premutne slike....Tongue
 
Triša, nemoj pobjeć...znaš onu...gdje čeljad nije bijesna...ni kuća nije tijesna...WinkLOL
 
Lika, dobro kažeš da si nas zarazila twisteromLOL....a stvarno su ti ešinanti posebne i prekrasne biljke. Ja sam oduševljena njima od kad sam ugledala onaj tvoj! Big%20smile
 
Fala ti Štefi Big%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 21:10
--06%20-%20up%20-%20gerenciar%20smilies--06%20-%20up%20-%20gerenciar%20smilies--06%20-%20up%20-%20gerenciar%20smilies--06%20-%20up%20-%20gerenciar%20smilies--06%20-%20up%20-%20gerenciar%20smilies
potjerale dvije sićušne klice na dvije sjemenke adeniuma!....slika nije baš bistra...ali nikako ne mogu uhvatit bistrije. Na vrhovima sjemenki vide se klice....nadam se da će do sutra porasti. WoW
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 21:13
e sad nema spavanja.... ima da ih kontroliraš da ti ne podivljaju kroz noć smile187
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 21:21
normalno da moram dežurat..kaj misliš da narasteju ko čarobni grah pa mi probiju deku na etažu....smile96
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 155156157158159 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.