Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 22:49
Tija, da samo znaš kako sada puše bura, mislim da će i mene i kuću odnjeti na Hvar.
Ostići su stvarno zahvalni barem tu kod nas, iako u ljeto slabo cvjetaju, a onda krenu opet na jesen.
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 00:20
uh kad vidim sve te slike meni već proljeće!!
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 22:59
A zato ste gore tako dugo?
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 08:10
Znala sam da ćeš me išokirati fotkama ali što je previše previše!! 
Moje srceBroken%20Heart kucaj tiše, ovo cvijeće nije tuuuu!!!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 23:24

suuuuuper je Smile

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 08:23
Predivne slike Lantana, kao i uvijek.
Večina ovog cvijeća cvate i kod mene, jedino ružu imam samo jednu i to nikakvu.

Gazanija i ja imam puno vrsta i točno je da kad se rasiju ne dobiješ više iste boje. Čini mi se da nakon nekog vremena prevladava žuta i narančasta
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 11:36
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Proljeće, to sve stoji, ali znaš uvijek je lijepo imati nešto što nije uobičajeno za taj kraj, tako sam i ja bila ponosna na njega, ali eto... sad čekam magnoliju, ima mekoliko pupova, ali neznam hoće li biti što od nje. Kako sad izgledaju magnolije u unutrašnjosti?
 
Imaju ti začete pupove (veličine jagodice od prsta) i još bubre. Čini mi se da bi za 15-tak dana mogle procvasti.
Uz put da ti kažem tako izgledaju i pupovi na one 2 što sam ih za tebe stavila ukotijeniti - čini mi se da bi mi po prvi puta moglo biti nešto od njih.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 23:36
uf...i ja bi to Smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 09:59
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Iris, pa bar si ti blizu mene, a mislim da i ti imaš sve to, a ako nemaš samo reci što bi htjela.
 
Lantana kod mene je ipak hladnije nego na Braču...jer sam iza brda
tako da ništa još ne cvijeta Cry
a žicat ću neki drugi put Big%20smile zasad ću samo uživati u slikicama
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 11:29
Moji ostići su u punom cvatu, ovaj puže po tlu i prekrio je već dva metra jedne padine, a bijeli ide samo u visinu











život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 23:35
Nešto me zezao photobuket.

Jučer sam gledala snijeg kod Mimar, a danas kod mene sunce i bura, uzela sam fotoaparat i slikala malo (mikro) da isprobam, i znam da forumaši sa sjevera neće vjerovati, ali evo što sam danas uslikala u svom vrtu




















































život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 09:25
Lantana kod tebe je raj na zemlji, ponešto i tu cvjeta, ali što će tek biti na proljeće kad je već sada ovako.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 11:38
Ostići - super. Praznik za oči!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 23:53
Šta je ono na 13-oj slici narančasto?smile64
Joj sve je krasno,samo ti nas"ljuti" sa slikicama Lantana.Koliko mi je teže dočekati proljeće toliko uživam u ovim ljepoticama.smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 20:09
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Predivne slike Lantana, kao i uvijek.
Večina ovog cvijeća cvate i kod mene, jedino ružu imam samo jednu i to nikakvu.

Gazanija i ja imam puno vrsta i točno je da kad se rasiju ne dobiješ više iste boje. Čini mi se da nakon nekog vremena prevladava žuta i narančasta


To za gazanije mi je uvijek bilo čudno, kako imam toliko različitih, znači ipak kad se rasiju onda izniknu drugačije.

S ružama ja nemem problema jer tu imam prskalice za travu pa onda prskam i njih, a puno sam ih sama razmnožila.

Vidjela sam da imaš feliciju, meni još cvate, ali se nekako raširila, pa neznam mogu li je malo ošišati i kada.
život je more
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 22:37
Lantana Ostići su smile227 sva sreća da smo zemlja raznolikosti pa da nas vi "dolje" razveseljavate prekrasnim slikama i onda mi "gore" lakše prebrodimo zimu
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 00:18
Shasha ono je jedna vrsta gazanije, ja ih imam sigurno 10 vrsta, a neznam ni sama kako, kao da izrastu drukčije kad se rasiju. Neznam da li je to moguće.

I znaš ja jedva čekam proljeće da ti nas "naljutiš" sa slikama tvoga cvijeća.
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 12:05
Lantana znam da ti je žao radi bora, ali pogledja svoje ostiće...ja sam ih imala prošle godine u tegli i u najboljem slučaju sam imala od jednom četiri cvijeta, a pogledaj tvojih...i ne samo ostići...spominješ magnoliju...moja tiha patnja....neću ti više nabrajati...želim ti samo reći da si sretnica pored takvog vrta i podneblja...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 00:10
Iris, pa bar si ti blizu mene, a mislim da i ti imaš sve to, a ako nemaš samo reci što bi htjela.
život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 21:19
Slike su ali ja izdvajam Ostic...Fantastican je!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.