Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje biljčice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje biljčice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 150>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 19:23
hvala Hoya Hug
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 16:40
hvala cure na pohvalama, svima, nisam baš na forumu pa se ne stignem javiti.
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 21:31
mmmmm divno.... sve... zelim ti samo da imaš još više vremena za cvjetićeSmile
mislim da ih poslikaš i pokažeš nam jer biti u tvom vrtu je uživancija TongueClap
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 19:11
neke današnje slike
 
  luk
 
  vrkuta
 
 
  hosta
 
 
  vrtić
 
  pakujac se sprema cvasti
 
 
  đurđice
 
  ruže samo što nisu procvale
 
 
  vodenika
 
  hosta u ćupu (moram ga prefarbati)
 
 
  drugi pakujac
 
  ljubičasta iglica- za sad samo lišće
 
 
  hosta Bake Bee
 
 
  hosta patriot- tek se otvara
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 21:15
Dovoljno je reći prekrasno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 21:01
Originalno poslano od člana radosnica radosnica napisao:

Hana prošetala sam po tvome vrtu. Čega sve tu ima!!!! Jako lijepo, i fotografiraš jako lijepo. I šećer na kraju-hoste koje su mi sve ljepše i ljepše. Nego zanima me da li je na str. 6. slika (koja pokazuje clytostoma - tropsku penjačicu) ono vaša ograda (kod nas bi stari ljudi rekli plot)?.  Jako me fasciniraju te starinske ograde i mislim da im bilo koje cvijeće jako paše.


ograda ti nažalost nije moja nego sa neta, moja clitostoma je još beba
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:18
Hana prošetala sam po tvome vrtu. Čega sve tu ima!!!! Jako lijepo, i fotografiraš jako lijepo. I šećer na kraju-hoste koje su mi sve ljepše i ljepše. Nego zanima me da li je na str. 6. slika (koja pokazuje clytostoma - tropsku penjačicu) ono vaša ograda (kod nas bi stari ljudi rekli plot)?.  Jako me fasciniraju te starinske ograde i mislim da im bilo koje cvijeće jako paše.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 16:48









Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 21:51
Predivno
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 21:32
Prekrasno Hana i zbor cvijeća i fotografije. Hoste su mi se posebno svidjele.
život je more
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 16:48
malo novosti, kad uhvatim vremena napišem nazive
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 01:50
super cvijeće- ali meni je luk najljepši---šta ćeš luda za lukom u svakom pogleduLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 19:54
Prekrasno, prekrasno! Ali draga Hana od tebe doista ni ne očekujem ništa manje ni što se tiče neobičnosti i rijetkosti biljaka, ni što se tiče ukusa i sklada. Sad kad sam se vratila na forum, a i pošto mi je komp u dobroj formi ne kanim propustiti niti jednu tvoju sliku.
I vidiš, uopće nisam prokomentirala tvoju novu ljubimicu Big%20smile. Šutim ko zalivena. Al nije li neodoljiva onako crvena...joj omaklo mi se Shocked
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 09:05
predivno hana hoste i koraljni zvoncici su
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 08:23

Prelijepog li cvijeća.

I zbilja piši nazive da znamo krasti ideje!

I ja glasujem za ukrasni luk. Stvarno ima poseban cvijet!

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 19:22
I ukrasni luk i ruže i hoste i .... malo bogatstvo!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 21:22
Nema čega nema pravo bogatstvo biljčica, za vrijedne rukesmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 21:03
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Prekrasno, prekrasno! Ali draga Hana od tebe doista ni ne očekujem ništa manje ni što se tiče neobičnosti i rijetkosti biljaka, ni što se tiče ukusa i sklada. Sad kad sam se vratila na forum, a i pošto mi je komp u dobroj formi ne kanim propustiti niti jednu tvoju sliku.
I vidiš, uopće nisam prokomentirala tvoju novu ljubimicu [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />. Šutim ko zalivena. Al nije li neodoljiva onako crvena...joj omaklo mi se [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley3.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Shocked" />! 



joj Horti znala sam da budeš komentirala crvenu boju ali nema veze,lijepa je. Hvala na posjeti
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:23
Hana -----Hana šta mi radiš ma ništa ne izdvajam ------Legenda sismile120
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 02:46
Lijepo i zanimljivo. Neke biljke sumi novina. Svačeg ima u tvom prekrasnom vrtu.smile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 150>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.